Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 25 marca 2019 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Dziś w audycji kolejne spotkanie z Leszkiem Kryniewskim - człowiekiem związanym z mediami, prasą, radiem, telewizją, filmem, reklamą oraz muzykoterapią. Dzisiaj opowie o muzyce solfeżowej.

Zapraszają od 23:05 do 1:00 w nocy Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Poranną audycję rozpoczniemy od gimnastyki! Jak wynika z ostatnich badań rośnie nam pokolenie fajtłap i miernot na salach gimnastycznych. Powiemy też o wyzwaniu #trashtag challege, który podbija świat. A chodzi tu jedynie o posprzątanie swojej okolicy.


Będziemy też zwiedzać pewną włoską wyspę, która właśnie została wystawiona na sprzedaż. Jej cena zaskakuje! A jeśli nowy tydzień, to też nowa płyta tygodnia.


W audycji także:

06:20 Kalendarium historyczne - Bolesław Bezeg
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Marka Świercza
  • W rozmowie "W cztery oczy" Marcina Ociepę, wojewódzkiego radnego klubu PiS i wiceministra przedsiębiorczości i technologii, zapytamy o prace nad strategią dla Opolszczyzny, których start ogłosił w niedzielę. Czy to będzie jego autorska strategia czy zbiorowe dzieło radnych prawicy?
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Marka Świercza
  • W "Poglądach i osądach" z wicemarszałkiem Szymonem Ogłazą z PO porozmawiamy o tym, jak przebiegają prace nad strategią, którą opracowuje urząd marszałkowski. Czy będzie ona dziełem urzędników i ekspertów czy także polityków, w tym polityków opozycji?
Od 6:00 do 9:00 zaprasza Justyna Marcińska. Z autorką można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »