Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 22 listopada 2015 roku

23:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA
Adam Wołek
Adam Wołek
Znów będziemy mieli gości w programie, a będą to zespoły InFidelis oraz Besides. Oba z bardzo ciekawymi propozycjami płytowymi, a w dodatku ci drudzy po koncercie w Opolu.

Na pewno posłuchamy nowych propozycji muzycznych zespołów Believe i Yesternight. Pierwszej grupy nie trzeba nikomu przedstawiać, zespół Mirka Gila szykuje się do wydania nowej płyty. Yesternight, być może nie do końca znany szerszej publiczności, zapewne za sprawą przygotowania materiału niedługo to zmieni, a współodpowiedzialnym za działalność jest Kamil Kluczyński z Art of Illusion. Przypomnimy sobie także zespół Division by Zero, o którym niesłusznie wielu już zapomniało.

Będzie zatem dość różnorodnie i nie zawsze progrockowo, bo grupa, a w zasadzie duet InFidelis, prezentuje dźwięki folkowe. Division by Zero sięgali też po mocniejsze brzmienia i pojawiają się na płycie "Independent Harmony" metalowe naleciałości.

Od godz. 23:05 do 1:00 zaprasza Adam Wołek. Napisz do autora adam.wolek@radio.opole.pl. Audycja ma także swój profil na Facebooku
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »