Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 18 marca 2019 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Gościem programu będzie Leszek Kryniewski, który opowie o terapii muzyką - modulacji fal mózgowych. Wpływ muzyki na nasze samopoczucie jest znany od tysiącleci. Muzykoterapia, jako jedna z dziedzin medycyny naturalnej osiąga dobre i bezinwazyjne efekty, dzięki wykorzystaniu modulacji częstotliwości fal mózgowych. Dziedzina ta stale się rozwija i znajduje coraz większe zastosowanie, zarówno w leczeniu, jak i terapiach polegających po na poprawie samopoczucia.

Zapraszają w każdą niedzielę od 23:05 do 1:00 w nocy Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Młodzi opolanie nagrodzeni przez ministra spraw wewnętrznych za bohaterską postawę. Kim są - o tym powiemy dziś w magazynie reporterów Radia Opole.

Sprawdzimy też, ile czasu trwa przygotowanie opolskiej kroszonki, która jest w drodze na ministerialną listę dziedzictwa niematerialnego.

Ruszamy też z naszym reporterskim cyklem - Wody (o)opolskie - przez cały ten tydzień będziemy prezentować ciekawostki związane z "mokrymi" zasobami naszego regionu, a to z okazji obchodzonego 22 marca Światowego Dnia Wody.

W audycji także:

Do słuchania od 14:05 do 16:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Do autorki można pisać na: agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »