Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 18 marca 2019 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Gościem programu będzie Leszek Kryniewski, który opowie o terapii muzyką - modulacji fal mózgowych. Wpływ muzyki na nasze samopoczucie jest znany od tysiącleci. Muzykoterapia, jako jedna z dziedzin medycyny naturalnej osiąga dobre i bezinwazyjne efekty, dzięki wykorzystaniu modulacji częstotliwości fal mózgowych. Dziedzina ta stale się rozwija i znajduje coraz większe zastosowanie, zarówno w leczeniu, jak i terapiach polegających po na poprawie samopoczucia.

Zapraszają w każdą niedzielę od 23:05 do 1:00 w nocy Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
9:00 ONA I ON

Od poniedziałku będzie można korzystać z darmowej aplikacji, dzięki której pracodawcy łatwiej znajdą pracowników i odwrotnie. Stworzyli ją Opolanie, którzy będą naszymi gośćmi i opowiedzą o tym, jak ta aplikacja działa.

Poznamy też Krzysztofa Cioska, który bierze udział w sztafecie rowerowej dookoła świata. Na zakończenie Mariusz Bartkowiak zaprosi do wzięcia udziału w akcji sprzątania Kopy Biskupiej.

W audycji także:

09:40 Czytasie - Beata Granatowska/Ireneusz Prochera
10:30 i 11:30 Młoda Polska - Piotr Wójtowicz
11:50 Worek z cytatami - Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

Od 9:00 do 12:00 zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »