Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 22 stycznia 2019 roku

23:00 JAZZOFONIA
W dzisiejszym programie kolędujemy na jazzowo. Płyta Eric Marienthal & Jerzy Grunwald „Kolędy polskie” zwiera 14 kolęd w opracowaniu instrumentalnym lub wokalno-instrumentalnym. Kolędy przeplatane są instrumentalnymi Interludiami, co nadaje płycie charakter spójnej, świątecznej opowieści. Na płycie znajdziemy między innymi takie kolędy jak: "Bóg się rodzi", "Wśród nocnej ciszy" czy "Dzisiaj w Betlejem". Mietek Szcześniak i Kayah śpiewają polskie pastorałki. Projekt "Bożonarodzeniowy pejzaż".

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Ferie zimowe rozpoczynają się za pare dni ale my już rozgrzewamy się przed pierwszym zjazdem. Sprawdzimy warunki, prognozy długoterminowe i wyposażymy słuchaczy w karnety na wyciągi w Zieleniec Ski Arena! Od dziś można je zdobyć słuchając porannej audycji już od 6:00 rano!

W audycji także:

06:20 Powstanie Wielkopolskie, albo jak zwyciężać mamy - Bolesław Bezeg (27.12-15.02)
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Anety Skomorowskiej-Kobzy

Związek Powiatów Polskich ma nowe władze. W zarządzie znalazła się Małgorzata Tudaj, starosta kędzierzyńsko-kozielski. Jakie są najważniejsze zadania ZPP tej kadencji, jakie są najtrudniejsze problemy samorządów powiatowych w Polsce? Między innymi o tym będziemy rozmawiać w porannej rozmowie "W cztery oczy".

08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Anety Skomorowskiej-Kobzy

W "Poglądach i osądach" gościem będzie Konrad Gęsiarz, starosta namysłowski. Opróczspraw związanych z ZPP porozmawiamy także o "Pakcie na rzecz bezpieczeństwa komunikacyjnego mieszkańców".

Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »