Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 21 stycznia 2019 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
W porannej audycji będzie o laurkach, kwiatuszkach i wszystkich atrybutach Dnia Babci i Dziadka. Zapytamy przedszkolaków, za co kochają swoich dziadków i czego się od nich uczą. Będzie też o osiedlu zamków w Turcji. Wille powstały na wzór bajek Disney'a i teraz 732 pałace stoją puste, a deweloper przeprasza za krajobraz jak z horroru.

W audycji także:
06:20 Powstanie Wielkopolskie, albo jak zwyciężać mamy - Bolesław Bezeg
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa - Aneta Skomorowska-Kobza
  • Niedzielne wybory uzupełniające w gminie Turawa mogą wiele zmienić. W dwóch okręgach wyborczych dwa komitety: Mniejszości Niemieckiej i Dominika Pikosa zgłosiły swoich kandydatów. Wynik wyborów może zmienić układ sił w radzie gminy, umocnić przewagę MN lub utrzymać obecny podział mandatów. W porannej rozmowie "W cztery oczy" gościem będzie wójt Turawy Dominik Pikos. Porozmawiamy o decyzji wyborców i tym jak ona wpłynie na zarządzanie gminą.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa - Aneta Skomorowska-Kobza
  • W "Poglądach i osądach" gościem będzie Jerzy Farys z Mniejszości Niemieckiej, zastępca przewodniczącego rady gminy. Omówimy wyniki wyborów uzupełniających i porozmawiamy o pozycji MN w gminie.

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »