Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 11 grudnia 2018 roku

23:00 JAZZOFONIA
Gościem audycji będzie prezes Opolskiego Stowarzyszenia Jazzowego Krzysztof Puma Piasecki. 22. listopada w NCPP odbyły się Zaduszki Jazzowe. Był to pierwszy inauguracyjny koncert reaktywujący OSP w Opolu. Wystąpili najważniejsi wykonawcy jazzowi związani z Opolszczyzną, m. in. Anna Panas, Kasia Puma Piasecka, Krzysztof Puma Piasecki, Kuba i Jacek Mielcarkowie, Reanimators, Take Style.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza do słuchania Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
W porannej audycji spotkamy się z mistrzem olimpijskim, mistrzem świata, trzykrotnym medalistą mistrzostw Polski - Wojciechem Fortuną. Sprawdzimy też jak wyglądają przygotowania do drugiej edycji akcji grupy biegowej Wieczorne Bieganie w Opolu "Daj piątaka dla zwierzaka”. Będziemy też w Stanach Zjednoczonych sparaliżowanych przez obfite opady śniegu. Zamknięte lotniska, szkoły i sklepy. A czy my możemy liczyć na białe święta? Słuchajcie nas już od 6 rano!

Stałe elementy audycji to:

06:20 Jak niemożliwe stało się możliwym – Bolesław Bezeg
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa Anety Skomorowskiej-Kobzy
  • Karty "Opolska rodzina" i "Opolski senior" będą obowiązywały w Opolu przez następne 10 lat - zdecydowali o tym radni. W programie zniżek dla cieci wprowadzono jednak pewne zmiany. Porozmawiam o nich z wiceprezydentem Opola, Przemysławem Zychem. Spytamy go także o pilotażowy program oczyszczania powietrza w żłobkach. Urządzenia zostaną zamontowane w pięciu placówkach.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Anety Skomorowskiej-Kobzy
  • Oczyszczacze powietrza w żłobkach i przedszkolach w Opolu, to pomysł Opolskiego Alarmu Smogowego. Jego realizację przez opolski ratusz skomentuje w "Poglądach i osądach" dr Krystyna Słodczyk, działająca w OAS.
Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »