Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 20 listopada 2018 roku

23:00 JAZZOFONIA
Dziś w audycji:
  • Ornette Coleman - ojciec free jazzu, wielki innowator, wybitny amerykański saksofonista, kompozytor i lider, jeden z najważniejszych muzyków jazzu nowoczesnego i najważniejszych artystów w całej historii tej muzyki.
  • Charles Mingus Jr. – amerykański kontrabasista jazzowy, kompozytor, bandlider i pianista. Był także znanym aktywistą antyrasistowskim.
  • Oprócz tego także Henry Grimes Trio.
Od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza do słuchania Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Aby ocieplić nieco klimat, w porannej audycji wybierzemy się do Sydney. Wg najnowszego rankingu to właśnie Australia jest najlepszym miejscem do życia. A dla tych, co pociągają nosem kilka prostych sposobów na przeziębienie. Okazuje się, że czasem nie warto walczyć z gorączką, bo ma ona zbawienny wpływ na nasz organizm. Sprawdzimy też jak mają się orzełki Jerzego Brzęczka tuż przed meczem z Portugalią.

W audycji dziś także:

06:20 Jak niemożliwe stało się możliwym – Bolesław Bezeg
07:20 Ojcowie Niepodległości - słuchowisko
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa Marka Świercza
  • Gościem rozmowy "W cztery oczy" będzie Piotr Regeńczuk z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, z którym porozmawiamy o tym, jak opolskie instytucje otoczenia biznesu współpracują z samorządami nad przygotowaniem terenów inwestycyjnych.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Marka Świercza
  • W "Poglądach i osądach" o starych i nowych zasadach uzyskania pozwolenia na działanie w specjalnych strefach ekonomicznych opowie nam Leszek Patrzek z firmy Ernst and Young Doradztwo Podatkowe Krupa spółka komandytowa.
Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska. Z autorką można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »