Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 12 listopada 2018 roku

1:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Chcesz wiedzieć więcej niż inni? Budź się razem z nami! Aktualne tematy, różne punkty widzenia, dyskusje z udziałem słuchaczy, konkursy, świetna muzyka i dużo dobrego humoru. W audycji zawsze ciekawy temat dnia, przegląd prasy i stron internetowych, informacje drogowe oraz prognoza pogody.

Stałe elementy audycji to:

06:20 Jak niemożliwe stało się możliwym – Bolesław Bezeg
07:20 Ojcowie Niepodległości - słuchowisko
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa - Aneta Skomorowska-Kobza
  • Z Opola do Berlina albo Wiednia bez przesiadki w kilka godzin? To będzie możliwe za niecały miesiąc. PKP w nowym rozkładzie jazdy uruchamia takie połączenia. To nie jedyne nowości, więcej o nowym rozkładzie jazdy i międzynarodowych połączeniach kolejowych przebiegajacych przez Opolszczyznę powie Damian Kapinos z Opolskiego Komitetu Obrony Kolei na Opolszczyźnie. Będzie on gościem porannej rozmowy "W cztery oczy".
08:40 Poglądy i osądy – poranna rozmowa - Aneta Skomorowska-Kobza
  • W "Poglądach i osądach" będziemy kontynuować temat związany z koleją. Gościem będzie Iwona Budych, prezes Zarządu Stowarzyszenia Polsko-Niemiecka Kolej Pasażerska. Porozmawiamy o inicjatywach stowarzyszenia, a także o transgranicznym ruchu kolejowym.

Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »