Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 21 października 2018 roku

0:00 TWOJA MUZYKA
Posłuchamy prawdziwych białych kruków, czyli nagrań zespołu Res Publica. Nazwa formacji nie jest przypadkowa, bo w zespole pierwszy raz światu pokazał się Grzegorz Ciechowski. Powspominamy poza tym wrocławski koncert Riverside sprzed tygodnia.

W każdą sobotę po północy do 6:00 rano zaprasza Tomasz Wojtyłko.

Napisz do autora:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
21:00 WIECZÓR WYBORCZY
Zapraszamy na wieczór wyborczy, który Radio Opole organizuje wspólnie z Nową Trybuną Opolską. W niedzielę od 21:00 do północy Aneta Skomorowska-Kobza i Marek Świercz z RO oraz Mirella Mazurkiewicz i Radosław Dimitrow z NTO, w różnych konfiguracjach, podsumują wybory w debacie z ekspertami i politykami najważniejszych ugrupowań.

Mamy też niespodziankę: badania exit poll, które studenci Instytutu Politologii Uniwersytetu Opolskiego pod kierunkiem dr. Adama Drosika, przeprowadzą w trzech największych miastach Opolszczyzny: Opolu, Kędzierzynie-Koźlu i Nysie. Sondaże te, jak wszystkie badania, obciążone są ryzykiem błędu, ale wierzymy, że uda nam się trafnie przewidzieć zwycięzców pierwszej tury wyborów włodarza tych miast.

Po północy zapraszamy także na noc wyborczą. Na naszej antenie i stronie internetowej będziemy podawać najświeższe wyniki, które zostały już przez komisje wyborcze ustalone. Z doświadczenia wiemy, że najwcześniej znane są te wyniki, które wszystkich interesują najbardziej, czyli – wyniki wyborów prezydentów, burmistrzów i wójtów. Składy rad gmin, powiatów i skład sejmiku poznamy w późniejszym terminie...

Od 21:00 do północy zapraszają Aneta Skomorowska-Kobza i Marek Świercz oraz Mirella Mazurkiewicz i Radosław Dimitrow z Nowej Trybuny Opolskiej.

Do autorów można napisać tu:
loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »