Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 15 września 2018 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
"Płyta "Matulu" przedstawia ludowe pieśni i ballady polskie. Większość z nich zebrane w okolicach Wilna i na pograniczu litewsko-białoruskim, zaś najpiękniejsze z nich jak: "Czerwone korale", "Sady, moje sady", "Wino zielone" przechowały się w tradycji rodzinnej. Tylko kilka z nich pochodzi ze zbiorów Oskara Kolberga. Kolejna archiwalna audycja Józefa Majchrzaka. Bill Hunt - muzyka folkowa z Australii. Festiwal Skrzyżowanie Kultur.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie.
Napisz do autorów:
marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
12:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY
Twórca nordic walking Marco Kantaneva odwiedzi Opolszczyzne. Gość z Finlandii opowie w naszym programie, jak opracował słynną metodę chodzenia z kijkami. Sprawdzimy też, jakie korzyści płyną z jej regularnego praktykowania. To wszystko w ramach III Opolskiego Marszu Nordic Walking w Suchym Borze, w której weźmiemy udział!

Ponadto spotkamy się z Leorą Leon - mistrzyni reiki i nauczycielką medytacji, która przyleciała do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Czy za pomocą głębokiego stanu relaksacji można odkryć swoje poprzednie wcielania? Nasz gość uważa, że tak, chętni będą mogli spróbować tego doświadczenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu.

W sobotę od 12:05 do 15:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka.
Do autorki można pisać na adres: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »