Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 21 sierpnia 2018 roku

23:00 JAZZOFONIA
W letnią noc, wiadomo nie od dziś, że dobrze słucha się jazzu. Dziś w audycji: Jazz By Night z gwiazdami, takimi jak: Larry Golding, Leszek Kułakowski, Los Angeles Trio, Mike Russell, Three Generations, Wojciech Niedziela, a także międzynarodowe dokonania młodego, utalentowanego i niezwykle kreatywnego kontrabasisty Maxa Muchy oraz najnowsza płyta gitarzysty Rafała Sarneckiego.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza do słuchania Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
9:00 ONA I ON

Miejska "partyzantka", ale też przejaw kreatywności... Tak można nazwać kulinarne hobby Marka Woźniaka z Opola. Dla naszego gościa mieszkanie w bloku nie jest przeszkodą w wędzeniu wędlin czy produkcji serów. Jak udało mu się tego dokonać? To wyjaśni w programie.

Z przemocy domowej trudno się wyzwolić, bo często prowadzi do uzależnienia się od roli ofiary. Jak poradzić sobie z trudną życiową sytuacją? O tym porozmawiamy z Jarosławem Szychlińskim ze Stowarzyszenia Qusissana z Opola.

Joga prowadzi do budowania harmonii z otoczeniem - twierdzą goście trzeciej godziny programu. Spotkamy się z przedstawicielami Stowarzyszenia Kulturalnego Sahaja Yoga, które w środę i czwartek zaproponuje opolanom wspólną medytację i koncert muzyki hinduskiej.

W audycji także:


09:40, 10:40 i 11:40 Knedle z bigosem - Dorota Kłonowska

Od 9:00 do 12:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »