Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 21 sierpnia 2018 roku

23:00 JAZZOFONIA
W letnią noc, wiadomo nie od dziś, że dobrze słucha się jazzu. Dziś w audycji: Jazz By Night z gwiazdami, takimi jak: Larry Golding, Leszek Kułakowski, Los Angeles Trio, Mike Russell, Three Generations, Wojciech Niedziela, a także międzynarodowe dokonania młodego, utalentowanego i niezwykle kreatywnego kontrabasisty Maxa Muchy oraz najnowsza płyta gitarzysty Rafała Sarneckiego.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza do słuchania Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
W porannej audycji sprawdzimy, jak czuje się Karolek, który wrócił z operacji w Stanach Zjednoczonych. Będziemy tez wróżyć z fusów, czyli zajmiemy się długoterminową prognozą pogody. A na koniec zachęcimy wszystkich do świętowania Dnia Optymisty.

Stałe elementy audycji to:

06:20 Jak niemożliwe stało się możliwym – Bolesław Bezeg
07:20 Operacja Dunaj, albo Lech kontra Czech – Ireneusz Prochera
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa Marka Świercza
  • Gościem porannej rozmowy "W cztery oczy" będzie Tomasz Ganczarek, prezes spółki prowadzącej zamek w Mosznej, którego zapytamy o frekwencyjny sukces pałacu, który w minionym roku odwiedziło prawie ćwierć miliona turystów, w tym - wielu fanów imprez nawiązujących do świata fantasy.
08:40 Poglądy i osądy – poranna rozmowa Marka Świercza
  • W "Poglądach i osądach" o modę na fantasy zapytamy Dominika Wawrzyniaka z agencji artystycznej "5 żywiołów", która organizuje, także w Mosznej, imprezy adresowane do miłośników bajkowej fantastyki spod znaku magii i miecza.
Od 6:00 do 9:00 zapraszają Kacper Śnigórski i Justyna Marcińska. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »