Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 18 sierpnia 2018 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Piosenek patriotycznych ciąg dalszy. Posłuchamy Marii Siwiec - śpiewaczki z Gałek Prusinowskich, muzyki folkowej ze Szkocji (James Yorkston) oraz Marcina Wyrostka, którego odkryto jako wirtuoza akordeonu, gdy w 2009 wygrywał drugą edycję programu „Mam Talent!”. Charyzmatycznego artystę podziwiały z zapartym tchem miliony telewidzów. Pojawi się także "Kurdish song" w wykonaniu perskiej gwiazdy Marjan Vahdat.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie.
Napisz do autorów:
marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
17:00 CAŁY NASZ SPORT
W programie powrócimy do wczorajszej ,,domowej" konfrontacji Odry Opole z GKS Jastrzębie w ramach 5. kolejki spotkań Fortuny I ligi piłkarskiej. Mecz podsumują trenerzy obu zespołów: Mariusz Rumak i Jarosław Skrobacz.

Natomiast na żywo relacjonować będziemy spotkanie III ligi piłki nożnej pomiędzy, dobrze radzącym sobie w nowym sezonie, Ruchem Zdzieszowice i Zagłębiem II Lubin.

Ponadto w audycji sporo miejsca poświęcimy na omówienie przygotowań do nowego sezonu Polskiej Hokej Ligi - drużyny Orlika Opole.

Pojawi się również zapowiedź wyjazdowego (19.08) meczu żużlowców OK Kolejarza Opole z Polonią Bydgoszcz. Na dwie kolejki przed końcem sezonu opolanie zajmują w tabeli czwarte miejsce, ostatnie premiowane udziałem w fazie finałowej.

Zaprosimy też na wywiad z Czesławem Rajchem - prezesem Opolskiego Związku Kolarskiego, z którym porozmawiamy m.in. o aktualnej sytuacji dyscypliny w naszym regionie i strategii rozwoju kolarstwa na najbliższe lata.

Na audycję zaprasza od 17:05 do 21:00 Grzegorz Frankowski wraz z zespołem redakcji sportowej.

Do autorów można pisać tu:
sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »