Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 25 kwietnia 2018 roku

0:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Pavol Hammel i Marian Varga - "Zelena posta".

Jedna z ważniejszych i ciekawszych płyt słowackiego rocka lat 70., nagrana przez dwóch wybitnych muzyków znanych z zespołów Prudy i Collegium Musicum - które działało równolegle i niezależnie od dokonań tego duetu, chociaż echa jego progresywnych dokonań słychać i tutaj, przy czym duet znacznie poszerzył paletę brzmień i stylów, sięgając do folku i jazzu (gościnnie na gitarze gra Radim Hladik), zachowując jednak zdecydowanie rockowy charakter. Jest to zatem rzecz i dla wielbicieli art-rocka, jak i po prostu... ładnych piosenek.

Zaprasza do słuchania po północy Witold Sułek. Do autora można napisać tu: sulekwitek@o2.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Witold Sułek
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
W porannej audycji zajmiemy się kąpieliskami w naszym regionie. Lato za pasem, a miejsc, gdzie będziemy mogli wypoczywać pod okiem ratownika - jak na lekarstwo. Wszystko za sprawą nowych przepisów dotyczących organizowania kąpielisk, o których często wójtowie, burmistrzowie i prezydenci - nie wiedzieli. My z kolei wiemy na pewno, że zgłaszamy się w studiu Radia Opole punktualnie o 6:00 rano!

W audycji dziś także:

06:20 Jak niemożliwe stało się możliwym – Bolesław Bezeg
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy Marka Świercza
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa Zbigniewa Górniaka
  • Środowe rozmowy poranne poświęcimy wdrażaniu elektronicznych zwolnień lekarskich i planowanym zmianom dotyczących e-zwolnień. W rozmowie "W cztery oczy" zapytamy o to Violettę Porowską, wicewojewodę opolską, odpowiedzialną ze strony rządu za te procesy.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Zbigniewa Górniaka
  • W "Poglądach i osądach" do tematu odniesie się Jolanta Pałosz, zastępca dyrektora ZUS w Opolu ds. dochodów, która pogłębi zagadnienie o e-składki na ZUS.
Od 6:00 do 9:00 zapraszają Kacper Śnigórski i Justyna Marcińska. Można się z nami kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Justyna Marcińska, Kacper Śnigorski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »