Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 19 kwietnia 2018 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Muzyka średniowieczna poświęcona postaci biskupa krakowskiego Stanisława w wykonaniu zespołu Jeryho. Improwizacje na tematy Krzysztofa Komedy w interpretacji wybitnego polskiego tubisty Zdzisława Piernika oraz twórcy Studia Dźwięków Niemożliwych Tadeusza Sudnika.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Marzena Mielcarek. Do autorki można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
9:00 ONA I ON

Jarmark produktów regionalnych, targi staroci, spektakle, koncerty, warsztaty i konkursy - tak w wielkim skrócie zapowiada się tegoroczne Święto Wojciechowe. Zainauguruje je inscenizacja przedstawienia teatralnego pt. "Rzecz o św. Wojciechu”. Więcej szczegółów zdradzimy w rozmowie z naczelnikiem wydziału promocji opolskiego ratusza, Łukaszem Śmierciakiem.

W ubiegły piątek mieliśmy okazję obserwować organizowany w opolskim Okrąglaku "Festiwal Kariery". Dzięki takim wydarzeniom łatwiej znaleźć ciekawy zawód. Jaką rolę w tym mechanizmie pełnią klasy patronackie? O tym porozmawiamy z naszymi gośćmi.

W audycji także:

11:40 Drzewiej powiadano... - Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
Od 09:00 do 12:00 zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Można się z nami kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »