Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 26 lutego 2018 roku

0:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI

Płyta "Mamy dla Was kwiaty", to pierwszy krążek, na którym Niebiesko-Czarni stali się rzeczywistym zespołem z dosyć jasno ustalonym składem, bo na dwóch poprzednich mieliśmy jeszcze do czynienia bardziej z big bitowym projektem scenicznym, nafaszerowanym solistami (śpiewali tu i Czesław Niemen i Helena majdaniec i Michaj Burano), którym zespół akompaniował. Na tej płycie mamy już tylko Adę Rusowicz i Wojtka Kordę. Nadal jednak zespół lawiruje pomiędzy stylami od rockowo hippisowskich po festiwalowo żołnierskie piosenki z niezmiennie ludowymi wtrętami – czy to jednak minus? Przekonają się Państwo.


Do słuchania po północy zaprasza Witold Sułek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Piotr Moc, Witold Sułek
9:00 ONA I ON

Nowe kierunki, staże dla studentów i szkolenia dla pracowników. Uniwersytet Opolski rusza z wartym blisko 10 mln złotych projektem. O szczegółach porozmawiamy z koordynatorką projektu Joanną Kostuś. Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości opowie również o innych przedsięwzięciach realizowanych w prowadzonej przez nią instytucji. W programie także o tym jak opanować strach przed wystąpieniem publicznym? Co więcej - jak czerpać z niego radość!


W audycji także:

11:40 Drzewiej powiadano... - Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
Na audycję zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Można się z nami kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »