Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 21 stycznia 2018 roku

0:00 TWOJA MUZYKA
7:00 MAMY WEEKEND
Tradycyjnie w ferie zimowe nasza radiowa ekipa udaje się do Zieleńca, by towarzyszyć Państwu w białym szaleństwie. Razem sprawdzimy warunki narciarskie na stokach i zaprosimy do wspólnej zabawy. Poznaj szczegóły akcji "Zima z Radiem Opole".

Nie tylko narciarskimi zjazdami żyją okolice Zieleńca. Jest także wiele tras biegowych. To też wyjątkowe miejsce do uprawiania biathlonu. W naszym porannym programie przyjrzymy się także tej dyscyplinie sportu.

Stałymi elementami programu są:

07:20 Przystanek Niepodległość – Piotr Wójtowicz
07:40 Praso-walnia - subiektywny przegląd prasy Tomasza Gduli
08:04 W cztery oczy – Piotr Wójtowicz
Rząd przyjął nowelizację ustawy o usługach płatniczych, która ma dostosować polskie prawo do dyrektywy PSD2. Zmiany te mają sprzyjać rozwojowi obrotu bezgotówkowego. Rozwiązanie polega między innymi na tym, że między bankiem a klientem pojawi się trzeci podmiot, który w imieniu klienta będzie mógł dokonywać płatności. Czy dzięki tym zmianom nasze pieniądze na kontach będą bezpieczne? O to w rozmowie "W cztery oczy" zapytamy Bartłomieja Dajera z Banku Credit Agricole

08:40 Poglądy i osądy - Paweł Konieczny
09:15 Radiowniczek – Marzena Mielcarek i Katarzyna Pasternak (niedziela)
10:20 Wartość dodana – tym razem zaprasza Tomasz Cichoń
W programie podsumujemy najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia, który upłynął nam pod znakiem kłopotów w pracą niektórych oddziałów szpitali w Kluczborku i Oleśnie oraz Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. Wrócimy też do tragedii w Skarbimierzu, gdzie pod lód wpadło dwoje nastolatków. 14-letniego chłopaka nie udało się uratować. Będziemy mówili też o orkanie Friederika, jaki przetoczył się przez Opolszczyznę w nocy z czwartku na piątek.

Na całą audycję "Mamy weekend" od 7:05 do 11:00 zaprasza Paweł Konieczny.
Napisz do autora:
pawel.konieczny@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »