Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 17 stycznia 2018 roku

0:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Fenomenalna i jedyna długogrająca płyta Dżambli pt. "Wołanie o słońce nad światem", zespołu któremu udało się połączyć jazz z rockiem i popem w sposób wysmakowany i oryginalny – wręcz nie do podrobienia, co widać po próbach wielu artystów, którzy mierzyli się z repertuarem grupy (najczęściej z piosenką: „Wymyśliłem ciebie”), jednak nikomu nie udało się zrobić tego tak jak oni. Bez wątpienia duża w tym zasługa głosu Andrzeja Zauchy, ale oddać należy sprawiedliwość pozostałym muzykom, oraz plejadzie gości, takich jak Stańko, Urbaniak czy Ałaszewski.

Do słuchania po północy do godz. 1:00 zaprasza Witold Sułek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Piotr Moc, Witold Sułek
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski
Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski
To wyjątkowe święto powinien obchodzić każdy kto w swojej ocenie na to zasługuje! Ani wiek, ani kolor włosów, ani wyznanie, ani tym bardziej poglądy nie powinny nam w tym przeszkodzić. Nam wszystkim - bowiem środa to będzie fajny dzień, dzień wszystkich fajnych! W porannej i oczywiście fajnej audycji będziemy nadużywać słowa fajny, zachęcać wszystkich fajnych do udziału w naszej zabawie. Czekają jak zwykle karnety do Zieleniec Ski Arena, czekamy również i my z wysoką samooceną i fajnym samopoczuciem!

Stałe elementy audycji to:

06:20 Przystanek Niepodległość. Sto dat na sto lat – Bolesław Bezeg
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy Zbigniewa Górniaka

08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa Marka Świercza
Gościem rozmowy "W cztery oczy" będzie burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc, którego zapytamy o armatkę do naśnieżania, dzięki której dzieciaki mimo braku zimy mogą sobie pojeździć na sankach, szanse zbudowania obwodnicy miasta, lokalny program mieszkaniowy a także spory z wędkarzami.

08:40 Poglądy i osądy - Marek Świercz
W "Poglądach i osądach" o to, czy nagły powrót zimy wpłynął na bezpieczeństwo na opolskich drogach zapytamy podinspektora Macieja Milewskiego z KWP w Opolu. Porozmawiamy z nim także o działaniach policji podjętych w związku z feriami.

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Można się z nami kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »