Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 16 stycznia 2018 roku

23:00 JAZZOFONIA
Dziś w audycji: nagrania Johna Coltrane'a z roku 1961, Oskar Peterson w repertuarze świątecznym, smooth jazz w wykonaniu brytyjskiego gitarzysty Petera White'a. "Solar System" to drugi album tego znakomitego tria w katalogu For Tune. Muzyka ta jest owocem koncertu z udziałem wybitnego perkusisty Maxa Andrzejewskiego, zarejestrowanego jesienią 2016 r. w warszawskim 12on14 Jazz Club. Muzyka ta jest wyobrażeniem kosmosu, swoistej nieskończoności. Solar System to układ słoneczny muzyki, którą żyjemy, oddychamy... Swingowe nagrania taneczne.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza do słuchania Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
12:00 LOŻA RADIOWA
We wtorkowej Loży Radiowej kolejny odcinek nowego cyklu Nowe Państwo a także dwaj goście. Najpierw odwiedzi nas Piotr Woźniak, lider opolskich struktur SLD. Przyjdzie wprost z konferencji prasowej, na której opolska lewica odniesie się do tego, jak opozycja parlamentarna zachowała się w sprawie projektu "Ratuj kobiety".

Po godzinie 13:00 o kolejnym już pomorze ryb w Jeziorze Otmuchowskim porozmawiamy z Jakubem Roszukiem, dyrektorem biura opolskiego okręgu Polskiego Związku wędkarskiego. Poza tym w programie, tradycyjnie, cytat dnia i garść politycznych plotek.

Do słuchania od 12:05 do 14:00 zapraszają Ewa Skrabacz i Marek Świercz.

Do autorów można napisać tu:
loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »