Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 14 stycznia 2018 roku

0:00 TWOJA MUZYKA
7:00 MAMY WEEKEND
Za nami już głośne odliczanie i... rozpoczynamy ferie zimowe. A wraz z nimi narciarski poranek prosto z Zieleńca, czyli miejsca, które upodobali sobie miłośnicy białego szaleństwa z Opolszczyzny. Opowiemy o warunkach do zjazdów na Dolnym Śląsku, a także zapytamy narciarzy o wrażenia z pobytu w tym znanym z alpejskiego klimatu miejscu.

Dowiedz się więcej o akcji "Zima z Radiem Opole".

W programie dziś także:

07:20 Przystanek Niepodległość – Piotr Wójtowicz
07:40 Praso-walnia - subiektywny przegląd prasy Tomasza Gduli
08:04 W cztery oczy – Piotr Wójtowicz
  • Jakie atrakcje podczas tegorocznych ferii czekają na najmłodszych? O to pytamy w rozmowie "W cztery oczy" Przemysława Zycha, dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu. Jaką ofertę na najbliższe dwa tygodnie przygotowały baseny i lodowiska w Opolu?
08:40 Poglądy i osądy - Paweł Konieczny
  • Jak bezpiecznie zacząć swoją przygodę narciarską? Jakie narty dobrać do białego szaleństwa? Czy łatwiej stawiać swoje pierwsze kroki na biegówkach czy zjazdówkach? Jaki wiek jest najlepszy do rozpoczęcia swojej przygody? Między innymi takie pytania zadamy Wojciechowi Bieniowi z Licencjonowanej Szkoły Narciarskiej Snow-Way z Opola, która prowadzi szkolenia w Zieleńcu.
09:15 Radiowniczek – Marzena Mielcarek i Katarzyna Pasternak
10:20 Wartość dodana – Tomasz Cichoń
  • Podsumowanie najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia. Będziemy mówili o kadrowych kłopotach opolskich szpitali, o pieniądzach na budowę kolejnych obwodnic opolskich miast (do listy dołączyły Brzeg, Prudnik i Strzelce Opolskie). Powiemy też o ogromnej wycince drzew w Opolu, o otwartej w czwartek filii Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nysie oraz o pilotażowym programie opolskiej policji (kierowcy ukarani mandatem na terenie województwa opolskiego mogą karę zapłacić kartą).
Na audycję prosto z Zieleńca zaprasza od 7:05 do 11:00 Paweł Konieczny.
Napisz do autora:
pawel.konieczny@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »