Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 19 listopada 2017 roku

20:00 MŁODA ANTENA
Pierwszym gościem programu będzie Magdalena Lenartowicz - nowa komendantka opolskiej chorągwi ZHP, prezes zarządu w Stowarzyszeniu "Europa Iuvenis", członkini Stowarzyszenia Semper Avanti. Zapytamy, czy harcerstwo kształtuje charakter i co młodym daje aktywność w stowarzyszeniach.

Po 21:00 nasze studio odwiedzi Michał Kosel. Michał jako młody przedsiębiorca napisał książkę, o szukaniu pracy po studiach. Co powoduje, że student nie znajduje pracy zgodnej z kierunkiem studiów? I czy nie jest to znak czasów, do którego trzeba się dostosować? Jakie błędy w szukaniu pracy podejmują młodzi ludzie? Zapytamy też o spotkania, jakie Michał prowadzi w opolskich szkołach. O co go pytają młodzi ludzie?

Od godz. 20:10 do 1:00 zaprasza Joanna Matlak. Do autorki można napisać tu: joanna.matlak@radio.opole.pl

Zobacz:Ramówka jesień 2017 - pasmo główne
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
22:00 ZACZNIJ OD BACHA

Audycja to spotkania z muzykami, zespołami, twórcami regionu. Rozmowy o nowych propozycjach artystycznych, utworach, piosenkach, osiągniętych sukcesach i dalszych planach. Przedstawienie nagrań zarejestrowanych w muzycznym Studiu M Radia Opole. Wypowiedzi i opinie słuchaczy, recenzje wydarzeń muzycznych, aktualności kulturalne i zaproszenia na nadchodzące koncerty.


W każdą niedzielę od 22:05 do 23:00 zaprasza Piotr Furtas. Do autora audycji można pisać na adres: piotr.furtas@radio.opole.pl.

Zobacz:Ramówka jesień 2017 - pasmo główne
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »