Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA WAKACYJNA 2022 – pasmo główne

Ramówka obowiązuje od 20 czerwca do 16 września 2022 roku.

Wiadomości region, kraj świat: 06:00-21:00 (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości dnia w regionie: 22:00 (od poniedziałku do piątku)
Prognoza pogody: 06:04-21:04 i 22:09 (od poniedziałku do piątku), 06:04-22:04 (sobota i niedziela)
Wiadomości niemieckojęzyczne: 21:03 (od poniedziałku do piątku), 18:03 (sobota), 20:03 (niedziela)
Wiadomości kresowe: 21:03 (niedziela) – Jan Poniatyszyn
Autopilot Radia Opole: 06:59, 07:59, 08:59, 09:59, 14:59, 15:59, 16:59, 17:59 (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości kulturalne: 10:03, 17:03 (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości sportowe: 06:03, 07:03, 15:03, 21:05 (od poniedziałku do piątku), 07:04, 09:04, 22:08 (sobota i niedziela)
Wiadomości ekonomiczne: 9:03, 18:03 – Ireneusz Prochera / Piotr Wójtowicz (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości dla rolników: 13:03 – Piotr Wójtowicz / Ireneusz Prochera
(od poniedziałku do piątku)


PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

06:05-09:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE – Iwona Tokarska i Daniel Klimczak
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza / Joanna Matlak

09:05-15:00 WAKACJE Z RADIEM OPOLE (70. lat Radia Opole i NTO) – Magda Szybińska, Justyna Marcińska i reporterzy Radia Opole
10:45 Radio Książka – audiobook /styczeń – maj, wrzesień – listopad/

15:05-16:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ – Agnieszka Stefaniak, Marzena Śmierciak, Cezary Puzyna, Bogusław Kalisz

16:05-17:00 OTWARTY MIKROFON RADIA OPOLE
  • Parlamentarny poniedziałek – Joanna Matlak (poniedziałek)
  • Co tam Panie w polityce – Piotr Gociek i Piotr Moc (co drugi wtorek i co druga środa)
  • Spięcie – Piotr Cywiński i Michał Rachoń (co drugi wtorek)
  • Samorządowcy – Joanna Matlak (co druga środa)
  • Otwarty mikrofon Radia Opole – Joanna Matlak (czwartek)
  • Polityczny obraz tygodnia – Magdalena Ogórek i Joanna Matlak (piątek)

17:05-20:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE – Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski (poniedziałek, wtorek, środa i piątek)
17:05-20:00 MUZYKA NOWA – Piotr Metz (czwartek)

20:05-22:00 DOBRY WIECZÓR, TU OPOLE – Beata Granatowska / Ireneusz Prochera
21:15 Studio Reportażu – Marian Staszyński

22:10-23:00 PASMO EDUKACYJNE

23:00-01:00 PASMO AUDYCJI MUZYCZNYCH
01:00-06:00 PASMO POWTÓRKOWE*** /szczegóły poniżej/


SOBOTA

Wiadomości region, kraj, świat: 06:00-22:00

06:05-07:00 OBIEŻYŚWIAT RADIA OPOLE – Barbara Tyslik

07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Jakub Biel / Dawid Rajwa
07:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
07:40 O polskość Śląska Opolskiego – Wiktor Krzewicki
08:04 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
08:40 Pole minowe – Piotr Cywiński / Michał Rachoń
09:40 Eko wyścig – Justyna Marcińska
10:40 Czwarta władza – Ireneusz Prochera

11:05-12:00 SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA – Joanna Matlak

12:05-15:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY – Katarzyna Zawadzka

15:05-19:00 CAŁY NASZ SPORT – Grzegorz Frankowski / Mariusz Chałupnik / Jakub Biel

19:05-22:00 7:00 P.M. – Piotr Metz

22:10-01:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE – Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski


NIEDZIELA

Wiadomości region, kraj, świat: 06:00-22:00
06:05-07:00 EFFATHA – Wiktoria Konieczna
06:10-06:15 Słowo na niedzielę

07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Jakub Biel / Dawid Rajwa
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Katedry Opolskiej
08:04 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
08:40 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
09:15 Słuchajcie dzieci – Justyna Marcińska
09:50 Mądre ryby nie biorą – Kacper Śnigórski
10:15 Zagrabione – Magdalena Ogórek

11:05-12:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA – Aneta Skomorowska-Kobza / Joanna Matlak

12:05-14:00 OPOLSKI KONCERT ŻYCZEŃ – Agnieszka Kurenda-Szmit i Żaneta Plotnik-Krumpietz

14:05-17:00 OPOLSKA LISTA POLSKIEJ PIOSENKI – Witold Sułek

17:05-18:00 ŚLADAMI KRESOWEJ ATLANTYDY – Jan Poniatyszyn

18:05-20:00 MÓJ OPOLSKI DOM – Halina Nabrdalik
19:05 Spod znaku Rodła – Halina Nabrdalik
19:30 Polonijne Radio Opole – Halina Nabrdalik

20:05-21:00 CZAS MNIEJSZOŚCI – Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim

21:05-22:00 CAŁY NASZ SPORT – Grzegorz Frankowski / Mariusz Chałupnik

22:05-23:00 FORUM WIARY – Dawid Rajwa
22:50 Głos z Jasnej Góry Malwina Tkacz

23:05-01:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ – Marzena i Jacek Mielcarkowie

*** 01:00-06:00 PASMO POWTÓRKOWE***
  • WTOREK SOBOTA
01:00-02:00 ROZMOWY O KULTURZE (Radio Opole 2 KULTURA)
02:00-05:00 NA AFISZU (Radio Opole 2 KULTURA) – Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz
05:00-06:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ – Agnieszka Stefaniak, Marzena Śmierciak, Cezary Puzyna, Bogusław Kalisz

  • SOBOTA / NIEDZIELA
01:00-03:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLIWitold Sułek (powtórka z wtorku)
03:00-05:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLIWitold Sułek (powtórka z czwartku)
05:00-06:00 FORUM WIARY – Dawid Rajwa (powtórka z poprzedniej niedzieli)

  • NIEDZIELA / PONIEDZIAŁEK
01:00-04:00 OPOLSKA LISTA POLSKIEJ PIOSENKI – Witold Sułek
04:00-05:00 SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA – Joanna Matlak
05:00-06:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA – Aneta Skomorowska-Kobza / Joanna Matlak
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »