Radio Opole » Audycje Radia Opole

65 LAT MINĘŁO - HISTORIA RADIA OPOLE

W tym roku wraz z naszymi słuchaczami obchodzimy 65-lecie Radia Opole. Od roku 1952 przebyliśmy wiele zmian: odszedł panujący prawie pół wieku ustrój polityczny, weszliśmy w epokę komputerów i powszechnej cyfryzacji, wszyscy zmieniamy się wraz z otaczającym nas światem. Tym bardziej interesujące będą wspomnienia Ludzi Radia, którzy pamiętają to miejsce sprzed kilkudziesięciu lat.

Od 30 października do 1 grudnia, od poniedziałku do piątku w paśmie Ona i On o 9:40 i 10:40 będziemy prezentować te historie. Zaprasza Krzysztof Dobrowolski. Do autora można napisać tu: krzysztof.dobrowolski@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka jesień 2017 - pasmo główne
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
2017-11-22, 11:42

Jan Karol Minkner: swój pierwszy program kabaretowy nagrałem w 1975 roku

Jan Karol Minkner [fot. Paweł Stauffer]
Jan Karol Minkner [fot. Paweł Stauffer]
Za tydzień benefis, a już dzisiaj w naszej jubileuszowej audycji – Jan Karol Minkner. Współzałożyciel kabaretu TEKA, a także autor ponad stu piosenek i tekstów kabaretowych. W naszym radiu pojawił się nie sam, ale z koleżanką. I to nie on, ale ona od razu została zaproszona do współpracy. O tej nieco przewrotnej historii – jak to bywa w kabarecie –opowiada w audycji Krzysztofa Dobrowolskiego.więcej »
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »