Radio Opole » Patronaty - polecamy
2019-10-22, 15:37 Autor: Agnieszka Lubczańska

Jak ułatwić sobie życie związane z rodzinnymi wyjazdami? Dowiedz się na Targach Turystyki Rodzinnej już w ten weekend w CWK!

Jak ułatwić sobie życie związane z rodzinnymi wyjazdami? Dowiedz się na Targach Turystyki Rodzinnej już w weekend w CWK! [fot. materiały organizatora, źródło: https://ottr.pl/aktualnosci/]
Jak ułatwić sobie życie związane z rodzinnymi wyjazdami? Dowiedz się na Targach Turystyki Rodzinnej już w weekend w CWK! [fot. materiały organizatora, źródło: https://ottr.pl/aktualnosci/]
Co zrobić, by pakowanie i wszystko co wiąże się z rodzinnymi przejazdami było szybkie, łatwe i przyjemne? Tego będzie można się dowiedzieć podczas Ogólnopolskich Targów Turystyki Rodzinnej. Wydarzenie już w weekend w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Ponad 100 wystawców, 60 atrakcji, 15 kursów, 6 szkoleń, 25 prelekcji, a to wszystko w dwa dni! Zarówno w sobotę (26.10), jak i w niedzielę (27.10) targi będą czynne od godz. 10:00 do 18:00.

Więcej o wydarzeniu w niedzielę (27.10) w porannej rozmowie "# cztery oczy" - gościem Ewy Skrabacz będzie Maria Ciołeszyńska, pomysłodawczyni przedsięwzięcia.
Szczegółowy program wydarzenia tu: Ogólnopolskie Targi turystyki Rodzinnej.

Targi adresowane są do rodziców przyszłych i obecnych, dla rodzin zarówno z małymi, jak i dużymi dziećmi. To propozycja dla wszystkich, dla których wszelkie wyjazdy z dziećmi są problemem i powodem dla stresu, a chcieliby to zmienić. Wydarzenie swoim zakresem obejmie problematykę szeroko pojętej turystyki rodzinnej, od kwestii powrotu z noworodkiem ze szpitala do domu, po wyjazd z nastolatkiem na wakacje za granicę. Ideą jest, by w jednym miejscu zgromadzić cały potencjał wystawców i prelegentów, którzy swoimi produktami i usługami, a także wiedzą i doświadczeniem kompleksowo odpowiedzą na potrzeby rodzin w tym zakresie.

Rodzice będą mieli okazję znaleźć dla dziecka fotelik samochodowy, wózek albo sam samochód rodzinny, poznać i zaopatrzyć się w produkty usprawniające pakowanie i podróżowanie. Praktycy podzielą się doświadczeniem - w programie tematyczne kursy, m.in. z przewijania noworodka, czy pierwszej pomocy dla niemowlaka, albo warsztaty z mocowania fotelika samochodowego.

Wstęp na targi to symboliczne 5 złotych. Dochód z wydarzenia wesprze Fundację SięPomaga, finansując leczenie walczącej o życie Mamy. Pomysłodawczynią oraz główną organizatorką Ogólnopolskich Targów Turystyki Rodzinnej 2019 jest Maria Ciołeszyńska. Radio Opole patronuje medialnie przedsięwzięciu.

Patronaty - polecamy

2020-04-07, godz. 21:45 Ruszył konkurs na projekt artystyczny "Modelatornia online" - weź udział! To propozycja dla twórców w wieku 25-35 lat, pula nagród wynosi 10 tys. zł, a termin składania prac mija 26 kwietnia. Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu zaprasza… » więcej 2020-04-06, godz. 11:06 Doświadcz sztuki bez wychodzenia z domu. Maria Bitka zaprasza na e-mail art Do 24 kwietnia - w mieszczącym się przy Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu 'Aneksie' - trwa wystawa pt. 'Plata' Marii Bitki. W związku z pandemię koronawirusa… » więcej 2020-04-02, godz. 12:53 „75 lat w żeglarskim obiektywie” - weź udział w konkursie! Opolskie Stowarzyszenie „Pieśni spod żagli” ogłosiło konkurs fotograficzny „75 lat w żeglarskim obiektywie”. Być może to dobry czas, by pogrzebać w starych pudłach… » więcej 2020-03-25, godz. 13:39 Tysiąc zdigitalizowanych obiektów z ponad 20 opolskich muzeów już wkrótce w mobilnej aplikacji Trwają prace nad przygotowaniem mobilnej aplikacji popularyzującej dziedzictwo kulturowe z zasobów ponad 20 muzeów województwa opolskiego. Aplikacja będzie bezpłatna… » więcej 2020-03-25, godz. 11:51 „Nie zwracaj biletu! Wymień go na bilet otwarty” Kupiliście bilety, a spektakle odwołane? Co zrobić, by nie przepadły? Jeszcze tylko do piątku (27.03) można uzyskać zwrot kosztów za niewykorzystane bilety na… » więcej 2020-03-16, godz. 15:24 Teatr im. Jana Kochanowskiego poleca obejrzenie spektaklu „Ślub” w domowym zaciszu Wszystkie marcowe przedstawienia w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu zostały odwołane, ale dla tęskniących za teatrem, mamy dobrą informację: obsypany deszczem… » więcej 2020-03-16, godz. 12:47 WBP w Opolu zachęca do korzystania z bazy e-książek Choć w związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju wszystkie imprezy (spotkania, koncerty, szkolenia, konwersacje i inne) zaplanowane przez Wojewódzką… » więcej 2020-03-11, godz. 09:33 Pięć dni smakowitego świętowania, czyli II Festiwal Smaku na Opolszczyźnie! Festiwal Smaku to największe wydarzenie kulinarne w Polsce, podczas którego restauracje oraz kawiarnie proponują mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję… » więcej 2020-03-10, godz. 22:53 Body Package i Indigo Child na koncertowej trasie "Spring 2020" - MARCOWY KONCERT ODWOŁANY Rusza wiosenna trasa koncertowa opolskiego zespołu Body Package. Przy niektórych koncertach zespołowi towarzyszyć będzie inna opolska grupa - doskonale znany słuchaczom… » więcej 2020-03-10, godz. 20:56 X Ogólnopolski Festiwal Pozytywnych Wartości – PRZEŁOŻONY Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bieńkowicach oraz organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież szkolną oraz osoby z niepełnosprawnościami (placówki opiekuńczo-wychowawcze… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »