Radio Opole » Patronaty - polecamy
2019-05-08, 14:17 Autor: Agnieszka Lubczańska

Vayio w Studiu M! Koncert już w czwartek – transmisja po 20:00!

Vayio z koncertem w Studiu M już 23 maja – bilety już wkrótce!
Koncertowe czwartki w Studiu M im. SBB trwają. Najbliższy już 23 maja. Tym razem będzie okazja posłuchania na żywo muzycznej propozycji od zespołu Vayio. Zespół tworzą cztery panie i dwóch dżentelmenów, a ich twórczość oscyluje wokół neo-klasycznej muzyki instrumentalnej inspirowanej dźwiękami zarówno klasycznymi, jak i futurystycznymi. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Bilety są już w sprzedaży.

Pierwsza godzina wydarzenia będzie tradycyjnie transmitowana, a jeszcze przed samym koncertem zespół pojawi się w audycji Dobre Granie. Bilety w cenie 10 zł są już do zakupienia w sklepie Radia Opole dostępnym poprzez stronę internetową tu: Przejdź do sklepu.


Vayio to wrocławska grupa założona w lipcu 2018 roku na potrzeby spektaklu wykonanego na Festiwal Dolnośląskich Teatrów Offowych ZWROT. Po gorącym przyjęciu, ekipa postanowiła kontynuować działalność. Już wkrótce szykuje wydanie debiutanckiego albumu. Płyta ma nosić tytuł „Primal Reprieve”. Ukaże się pod koniec maja. Dodajmy, że cześć z utworów, która znajdzie się na płycie zostało nagranych w Studiu M pod czujnym uchem realizatora dźwięku Andrzeja Czubińskiego.


Zespół w Studiu M Radia Opole wystąpi w pełnym składzie: Maciej Wajler (fortepian, elektronika), Hanna Szwed (skrzypce), Marysia Gawlińska (skrzypce), Katarzyna Ogonowska (altówka), Anna Wąsik (wiolonczela), Rafał Wiśniewski (gitara). Podczas koncertu będzie okazja posłuchania także utworów świeżych i nowych, które być może pojawią się na kolejnej płycie. Więcej o zespole tu: Vayio.

Organizatorem koncertu jest Radio Opole.


Patronaty - polecamy

2020-06-02, godz. 15:18 Opolski Samochodowy Puchar Rajdowy - I runda już w sobotę Już w najbliższą sobotę (06.06) wystartuje pierwsza runda nowego cyklu Opolskiego Samochodowego Pucharu Rajdowego. Impreza - po latach absencji i falstarcie spowodowanym… » więcej 2020-06-01, godz. 16:02 Darmowa Wakacyjna Szkółka Tenisowa – zapisz swoje dziecko! Centrum Tenisowe OpolTenis zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-18 lat do udziału w zajęciach szkółki tenisowej podczas wakacji. Zajęcia w Darmowej Wakacyjnej Szkółce… » więcej 2020-06-01, godz. 14:25 Wystawa Łukasza Prus-Niewiadomskiego w GSW Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu po kilku tygodniach przerwy wraca z wystawami dostępnymi w salach GSW. Od dziś (01.06) do 28 czerwca można oglądać wystawę… » więcej 2020-06-01, godz. 13:24 „Bedeker miejsc nieznanych” - weź udział w tworzeniu nietypowego przewodnika Do wspólnego tworzenia przewodnika po mało uczęszczanych i mało znanych atrakcjach regionu, zachęca Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej. To propozycja dla… » więcej 2020-05-29, godz. 15:33 Ten Cukier nie szkodzi, a dodaje energii - zapraszamy, by skosztować! 18 czerwca duet wystąpi w Studiu M im. SBB - zobacz… Prezentują oryginalne podejście do rapu. Przełamują formę typowego brzmienia hip-hopowego, łącząc elektronikę, rock, jazz i techno. Duet Cukier, bo o nim mowa… » więcej 2020-05-27, godz. 14:23 Antywirusowe maski oczami studentów Wydziału Sztuki UO - obejrzyj wystawę Przygotowanie własnej interpretacji antywirusowej maski - to zadanie, którego podjęli się studenci ll roku Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego… » więcej 2020-05-27, godz. 12:30 Warto zarezerwować w najbliższą niedzielę teatralną godzinę na spektakl "Coś pomiędzy" W najbliższą niedzielę (31.05) Teatr im. Jana Kochanowskiego zaprezentuje kolejny spektakl ze swojego repertuaru. Tym razem będzie to “Coś pomiędzy” w reżyserii… » więcej 2020-05-27, godz. 11:02 „Zachowaj Zdrowy Dystans” - pozytywna kampania Centrum Handlowego Turawa Park „Nasze podejście jest znacznie ważniejsze, niż samo to, co się nam w życiu przytrafia. Dlatego każdego dnia łap pozytywne chwile!” - z taką tezą wychodzą twórcy… » więcej 2020-05-25, godz. 12:49 X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci rozstrzygnięty – poznaj szczegóły! [ZDJĘCIA] Już po raz 10. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała konkurs plastyczny skierowany do dzieci z terenów wiejskich. Jest to jedno z działań prewencyjnych… » więcej 2020-05-21, godz. 12:20 Poczuj się, jak w teatrze bez wychodzenia z domu i obejrzyj spektakl „Romeo i Julia” Już w najbliższą niedzielę (24.05) Teatr im. Jana Kochanowskiego zaprezentuje kolejny spektakl ze swojego repertuaru. Tym razem będzie to “Romeo i Julia' w reżyserii… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »