Radio Opole » Patronaty - polecamy
2019-04-24, 11:42 Autor: Justyna Krzyżanowska

Druga edycja Industria Live już w sobotę – poznaj szczegóły!

Fisz Emade [fot. archiwum artysty]
Fisz Emade [fot. archiwum artysty]
Karolina Glazer z NO?MAL BAND [fot. Jan Poniatyszyn]
Karolina Glazer z NO?MAL BAND [fot. Jan Poniatyszyn]
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zaprasza na drugą edycję Industria Live, czyli muzyczno-wizualne show w industrialnej przestrzeni. Podczas spotkania artyści zaprezentują świeże i dynamiczne łączenie sztuk artystycznych.
Jak podkreślają organizatorzy, celem projektu jest koncert z okazji 220 lat Sztolni Królowa Luiza o wydźwięku pacyfistycznym. Industria Live to manifest dla pokoju i przeciwstawieniu się wszechobecnemu „hejtowi”. Celem wydarzenia jest także wyeksponowanie wartości dialogu pomiędzy skrajnościami.

Kulturalny spektakl, który zaplanowano przy pomocy teatru Kliniki Lalek oraz występujących artystów: Karo Glazer z zespołem, Waglewski, Fisz, Emade i zespół Tworzywo ma ze sobą nieść jasne przesłanie o wzajemnym zrozumieniu, tolerancji i rozmowie, która finalnie doprowadza do porozumienia. Koncert poprowadzi Piotr Metz.

Industria Live odbędzie się 27.04 (sobota) w Sztolni Królowa Luzia Park 12C (Park Techniki Wojskowej, ul. Sienkiewicza 43 w Zabrzu). Początek koncertu o godz. 19:00.

Bilety w cenie 25 zł można kupić w kasach organizatora oraz online. Ponadto, każdy kto do dnia koncertu zwiedzi jedną z trzech podziemnych tras Sztolni Królowa Luiza lub trasę podstawową Kopalni Guido na koncert może wejść za darmo (warunkiem jest zachowanie biletu i okazanie go przy wejściu).

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Druga edycja Industria Live już w sobotę – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Patronaty - polecamy

2019-05-24, godz. 13:24 Festiwal piosenki obcojęzycznej Lingua Fest 2019 - zgłoś swój udział! Po raz kolejny Studium Języków Obcych Uniwersytetu Opolskiego organizuje konkurs na najlepiej wykonany utwór w języku obcym. Konkurs skierowany jest do studen ... » więcej 2019-05-23, godz. 14:48 Wystawa Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko–Czeskiego już wkrótce w Prudniku Prezentacja malarstwa, rzeźby, garncarstwa, metaloplastyki, koronkarstwa, haftu, wikliniarstwa, biżuterii, a do tego występy zespołów folklorystycznych, konce ... » więcej 2019-05-23, godz. 14:41 IV edycja Blade Cup. Ice Cross dla dzieci już w sobotę! To będzie mocne zakończenie sezonu w Toropolu. Po raz czwarty nieustraszeni młodzi sportowcy z całej Polski ścigać się będą w zawodach sportowych na lodzie. I ... » więcej 2019-05-23, godz. 13:36 O Żeglarski Puchar Trójmiasta walczy w regatach opolska załoga – Radio Opole jest na miejscu! [ZDJĘCIA] Rusza Żeglarski Puchar Trójmiasta - regaty rozgrywane na wodach Zatoki Gdańskiej. W 2018 roku Opolanie wystartowali w nim na Jachcie s/y Opole i - co było duż ... » więcej 2019-05-23, godz. 12:47 Weź udział w obchodach Dnia Weterana Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ zaprasza wszystkich mieszkańców Opola na uroczystości z okazji 20-lecia działania SKMP ONZ, odchody z okazji ' ... » więcej 2019-05-22, godz. 14:39 „RODO w służbie zdrowia” - czyli oswajamy potwora 28 maja w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym odbędzie się konferencja poświęcona RODO i jego zastosowaniu w służbie zdrowia. Prelegentem będzie dr Maciej Kawe ... » więcej 2019-05-22, godz. 12:04 Weź udział w aukcji internetowej i pomóż zrealizować marzenia młodych piłkarzy Mają tylko jedno marzenie - wziąć udział w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim w Atenach, który odbędzie się 26 maja. Żeby do tego doszło Trampkarze z klubu U ... » więcej 2019-05-22, godz. 09:57 Jak zostać Smart Seniorem? Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza na warsztaty! E-książki, Google Maps czy Legimi, korzystania z takich aplikacji chce nauczyć opolskich seniorów Miejska Biblioteka Publiczna. Cykl warsztatów temu poświęcon ... » więcej 2019-05-22, godz. 08:50 Trwa Międzynarodowy Tydzień Coachingu w Opolu Od poniedziałku (20.05) do piątku (24.05) potrwa Międzynarodowy Tydzień Coachingu w Opolu. To doroczne, globalne święto profesjonalistów coachingu celebrowane ... » więcej 2019-05-21, godz. 15:38 Targi Książki nad Odrą od środy w Kędzierzynie-Koźlu - zobacz, co w programie! Katarzyna Dowbor, Ewa Kassala, Iwona Guzowska, Szymon Hołownia, Marek Szołtysek, Natalia Usenko, Jakub Ćwiek i Krzysztof Skiba - to niektórzy z gości III Targ ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »