Radio Opole » Patronaty - polecamy
2019-04-17, 11:35 Autor: Agnieszka Lubczańska

15 hitów na 15-lecie Polski w UE - wielki koncert przy CWK już 4 maja

Grzegorz Markowski Koncert SuperJedynki 2015
Grzegorz Markowski Koncert SuperJedynki 2015
Hucznie i w muzycznym stylu będzie świętować 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej stolica regionu. W sobotę 4 maja przy Centrum Wystawienniczo-Kongresowym odbędzie się koncert, na którym wystąpią m.in. Kayah, Kasia Kowalska, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz z Perfectu, Patrycja Markowska czy Piotr Kupicha. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz. Otwarcie bram o godz. 18:00. Koncert rozpocznie się o 20:30.
Na placu za Centrum Wystawienniczo-Kongresowym na jednej scenie wystąpią Kayah, Kasia Kowalska, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz z Perfectu, Patrycja Markowska, Ewelina Lisowska, zwycięzca premier opolskiego festiwalu z 2016 roku Mesajah czy Piotr Kupicha – wokalista zespołu Feel. Wśród wykonawców nie zabraknie również, tych pochodzących z Opola – Margo, autorki mobilnego przeboju roku 2006 zatytułowanego „Hypnotizing me”, a wykonanego w duecie z Warrenem G., czy tegorocznego laureata Fryderyków, Roberta Cichego. Wszystkim wykonawcom będzie towarzyszył zespół pod kierownictwem uznanego muzyka i aranżera Krzysztofa Pszony.

Zapowiada się wieczór pełen wielkich przebojów, gwiazd i fajerwerków, które rozświetlą niebo podczas finału koncertu. Będzie można pobawić się m.in. przy takich hitach jak: „Za późno”, „Niepokonani”, „Prowadź mnie”, „Świat się pomylił”, „Jak anioła głos”, „Każdego dnia” czy „Hipnotyzuj mnie”.

Nowoczesnego charakteru, trafiającego do młodszej widowni, nadadzą imprezie DJ-e oraz scena, w której scenografii pojawią się smartfon i tablet – symbole technologicznej rewolucji ostatnich 15 lat.

Opole będzie hucznie świętować 15-lecie Polski w Unii Europejskiej. Szykuje się wielki koncert przy CWKZa oprawę muzyczną wieczoru odpowiedzialny będzie znany producencki duet MIYO. Specjalny set, zremiksowanych największych przebojów ostatnich 15 lat przygotuje na tę okazję DJ Mafia Mike. Jego muzyczna propozycja będzie towarzyszyła również spektakularnemu pokazowi pirotechnicznemu na zakończenie koncertu. To pierwsze tego rodzaju wydarzenie przy Centrum Wystawienniczo-Kongresowym.

Tego dnia CWK obsługiwane będzie liniami nr 5, 12, 18, 28 oraz dodatkowo liniami nr 9 i 13. Już od godziny 16-17 linie będą kursowały ze zwiększoną częstotliwością. Skumulowana zostanie duża liczba autobusów, które po zakończeniu koncertu odwozić będą pasażerów na trasach ww. linii autobusowych. W trakcie trwania koncertu realizowane będą normalne kursy, które również będą dawały możliwość wcześniejszego powrotu. Przejazd autobusami będzie się odbywał na podstawie biletów miejskich.

Gospodarzami wydarzenia są Marszałek Województwa Opolskiego, Andrzej Buła oraz Prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski, a patronatem objęła Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce. Reżyseria – Radek Kobiałko, produkcja koncertu- Music Company.

Radio Opole koncert 15 hitów na 15-lecie Polski w UE objęło patronatem medialnym.

Patronaty - polecamy

2019-05-27, godz. 14:04 Przed nami XVI edycja Opolskiej Nagrody Jakości Już w najbliższą środę (29.05) poznamy laureatów tegorocznego gali Opolskiej Nagrody Jakości. Aby ją zdobyć przedsiębiorca musi wykazać się doskonałym zarządz ... » więcej 2019-05-27, godz. 13:07 Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Kresach Wschodnich - znamy wyniki! Zakończyła się ocena prac nadesłanych na IX Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Kresach Wschodnich. Komisja konkursowa, powołana przez Opolskiego Kuratora Oświaty, us ... » więcej 2019-05-24, godz. 13:24 Festiwal piosenki obcojęzycznej Lingua Fest 2019 - zgłoś swój udział! Po raz kolejny Studium Języków Obcych Uniwersytetu Opolskiego organizuje konkurs na najlepiej wykonany utwór w języku obcym. Konkurs skierowany jest do studen ... » więcej 2019-05-23, godz. 14:48 Wystawa Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko–Czeskiego już wkrótce w Prudniku Prezentacja malarstwa, rzeźby, garncarstwa, metaloplastyki, koronkarstwa, haftu, wikliniarstwa, biżuterii, a do tego występy zespołów folklorystycznych, konce ... » więcej 2019-05-23, godz. 14:41 IV edycja Blade Cup. Ice Cross dla dzieci już w sobotę! To będzie mocne zakończenie sezonu w Toropolu. Po raz czwarty nieustraszeni młodzi sportowcy z całej Polski ścigać się będą w zawodach sportowych na lodzie. I ... » więcej 2019-05-23, godz. 13:36 O Żeglarski Puchar Trójmiasta walczy w regatach opolska załoga – Radio Opole jest na miejscu! [ZDJĘCIA] Rusza Żeglarski Puchar Trójmiasta - regaty rozgrywane na wodach Zatoki Gdańskiej. W 2018 roku Opolanie wystartowali w nim na Jachcie s/y Opole i - co było duż ... » więcej 2019-05-23, godz. 12:47 Weź udział w obchodach Dnia Weterana Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ zaprasza wszystkich mieszkańców Opola na uroczystości z okazji 20-lecia działania SKMP ONZ, odchody z okazji ' ... » więcej 2019-05-22, godz. 14:39 „RODO w służbie zdrowia” - czyli oswajamy potwora 28 maja w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym odbędzie się konferencja poświęcona RODO i jego zastosowaniu w służbie zdrowia. Prelegentem będzie dr Maciej Kawe ... » więcej 2019-05-22, godz. 12:04 Weź udział w aukcji internetowej i pomóż zrealizować marzenia młodych piłkarzy Mają tylko jedno marzenie - wziąć udział w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim w Atenach, który odbędzie się 26 maja. Żeby do tego doszło Trampkarze z klubu U ... » więcej 2019-05-22, godz. 09:57 Jak zostać Smart Seniorem? Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza na warsztaty! E-książki, Google Maps czy Legimi, korzystania z takich aplikacji chce nauczyć opolskich seniorów Miejska Biblioteka Publiczna. Cykl warsztatów temu poświęcon ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »