Radio Opole » Loża Radiowa » Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce? Zapraszają Piotr Moc i Piotr Gociek
Co wtorek najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu.

W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura).

Wtorek po godz. 12:00.
2021-09-28, 14:36 Autor: Piotr Moc

"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc

"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
W programie "Co tam Panie w polityce?" w ramach audycji Loża Radiowa, o najsłynniejszych 50. urodzinach tego roku, czyli jaka jest skala winy Mazurka oraz o nowym prezesie... Polskiego Związku Piłki Siatkowej. A także:
- Mamy do czynienia z historyczną porażką CDU/CSU – tak wybory w Niemczech ocenia Rafał Bartek, przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim. Partia, która rządziła przez ostatnie 16 lat, przegrała z SPD. Właśnie to ugrupowanie, ze swoim kandydatem na kanclerza Olafem Scholzem, będzie najsilniejsze w Bundestagu. Podobnego zdania jest Piotr Cywiński, publicysta i dziennikarz współpracujący z Radiem Opole, który przez wiele lat był korespondentem z Bonn i Berlina. Podkreśla, że niezależnie od tego, kto będzie rządził w Niemczech, to będzie przede wszystkim dbał o interesy swojego kraju, a nie sąsiadów. 50 osób wśród 200 zatrzymanych jest powiązanych ze środowiskami terrorystycznymi, bojówkami, zbrojnymi formacjami oraz talibami i Państwem Islamskim – poinformował. Szef MSWiA zapowiedział ponadto, że będzie rekomendował rządowi przedłużenie stanu wyjątkowego na granicy polsko-białoruskiej o 60 dni.

Zobacz także

2021-11-30, godz. 12:55, Loża Radiowa "Co tam Panie w polityce" - komentują Piotr Giociek i Piotr Moc W ramach audycji Loża Radiowa, w każdy wtorek od godz. 12:15, Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce. O czym dziś w programie? » więcej 2021-11-23, godz. 13:48, Loża Radiowa "Co tam Panie w polityce?" - zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc Na polityczne komentarze, i nie tylko, zapraszają Piotr Gociek (Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) i Piotr Moc (Radio Opole).Marszałek Sejmu Elżbieta Witek poinformowała w poniedziałek, że zaprosiła szefów klubów i kół parlamentarnych… » więcej 2021-11-16, godz. 13:14, Loża Radiowa "Co tam Panie w polityce?" Prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc W ramach audycji Loża Radiowa, jak w każdy wtorek w samo południe, najnowsze wydarzenia i najświeższe komentarze. Zapraszają Piotr Gociek (Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) i Piotr Moc (Polskie Radio Opole). Dziś (16.11) m.in… » więcej 2021-11-09, godz. 15:02, Loża Radiowa Co tam Panie w polityce Piotr Gociek i Aneta Skomorowska-Kobza o sytuacji na granicy, Marszu Niepodległości i negocjacjach ws. Turowa - Chciałabym dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja na granicy (...) spodziewam się tego, że będzie jak zawsze. To znaczy że wyjdzie pan premier i powie, że wszystkiemu winna jest opozycja - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska… » więcej 2021-11-02, godz. 13:15, Loża Radiowa "Co tam Panie w polityce" - prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc Polska polityka na półmetku obecnej kadencji sejmu i senatu. Średnie sondażowe, stan posiadania, możliwe koalicje. Zjednoczona Prawica to już blok czterech partii i ugrupowań. Po Republikanach Adama Bielana, porozumienie programowe… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »