Radio Opole » Otwarty mikrofon Radia Opole » Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce?

Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
W co drugi wtorek i w co drugą środę po godz. 16:05 najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu.

W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura) oraz Piotr Semka.
2021-08-10, 12:31 Autor: Piotr Moc, Piotr Gociek

Co tam Panie w polityce? Audycję prowadzą Piotr Moc i Piotr Gociek

"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
W cyklu " Co tam Panie w polityce?" redaktorzy Piotr Gociek i Piotr Moc rozmawiali m.in. o granicach kompromisu w polityce zwanym także "zugzwangiem", o słabo uposażonych politykach, o buńczucznych zapowiedziach jednego z liderów środowisk rolniczych, o brawurowym wejściu jego ugrupowania do sejmu i rządu.

Było także o olimpijskich medalach Polaków oraz o zaskoczeniach i niepowodzeniach w Tokio. Na zakończenie o kinowych wakacjach w kraju i za granicą.

Zobacz także

2021-11-30, godz. 12:55, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce" - komentują Piotr Giociek i Piotr Moc W ramach audycji Loża Radiowa, w każdy wtorek od godz. 12:15, Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce. O czym dziś w programie? » więcej 2021-11-23, godz. 13:48, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" - zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc Na polityczne komentarze, i nie tylko, zapraszają Piotr Gociek (Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) i Piotr Moc (Radio Opole).Marszałek Sejmu Elżbieta Witek poinformowała w poniedziałek, że zaprosiła szefów klubów i kół parlamentarnych… » więcej 2021-11-16, godz. 13:14, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" Prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc W ramach audycji Loża Radiowa, jak w każdy wtorek w samo południe, najnowsze wydarzenia i najświeższe komentarze. Zapraszają Piotr Gociek (Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) i Piotr Moc (Polskie Radio Opole). Dziś (16.11) m.in… » więcej 2021-11-09, godz. 15:02, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce Piotr Gociek i Aneta Skomorowska-Kobza o sytuacji na granicy, Marszu Niepodległości i negocjacjach ws. Turowa - Chciałabym dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja na granicy (...) spodziewam się tego, że będzie jak zawsze. To znaczy że wyjdzie pan premier i powie, że wszystkiemu winna jest opozycja - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska… » więcej 2021-11-02, godz. 13:15, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce" - prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc Polska polityka na półmetku obecnej kadencji sejmu i senatu. Średnie sondażowe, stan posiadania, możliwe koalicje. Zjednoczona Prawica to już blok czterech partii i ugrupowań. Po Republikanach Adama Bielana, porozumienie programowe… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »