Radio Opole » Otwarty mikrofon Radia Opole » Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce?

Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
W co drugi wtorek i w co drugą środę po godz. 16:05 najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu.

W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura) oraz Piotr Semka.
2021-08-10, 12:31 Autor: Piotr Moc, Piotr Gociek

Co tam Panie w polityce? Audycję prowadzą Piotr Moc i Piotr Gociek

"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
W cyklu " Co tam Panie w polityce?" redaktorzy Piotr Gociek i Piotr Moc rozmawiali m.in. o granicach kompromisu w polityce zwanym także "zugzwangiem", o słabo uposażonych politykach, o buńczucznych zapowiedziach jednego z liderów środowisk rolniczych, o brawurowym wejściu jego ugrupowania do sejmu i rządu.

Było także o olimpijskich medalach Polaków oraz o zaskoczeniach i niepowodzeniach w Tokio. Na zakończenie o kinowych wakacjach w kraju i za granicą.

Zobacz także

2022-05-18, godz. 15:46, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w Polityce... Piotr Moc i Piotr Gociek o funduszach europejskich, Finlandii i Szwecji w NATO oraz szóstym pakiecie sankcji przeciw Rosji W programie Otwarty mikrofon Radia Opole Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek ( Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) omawiali i komentowali m.in/ o tym kiedy Polska otrzyma pierwsze fundusze europejskie w ramach Krajowego Planu Odbudo… » więcej 2022-05-11, godz. 17:05, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" – Piotr Gociek i Piotr Semka o tym co się wydarzyło, a co się nie wydarzyło 9 maja Piotr Gociek i Piotr Semka w 'Otwartym mikrofonie' w cyklu 'Co tam Panie w polityce' rozmawiali o 9 maja. Świat przyglądał się uroczystościom w Moskwie i przysłuchiwał wystąpieniu Putina. Pewne słowa jednak nie padły, pewne samoloty… » więcej 2022-04-19, godz. 17:05, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" – Piotr Gociek i Piotr Moc m.in. o wojnie w Ukrainie, wyborach prezydenckich we Francji i piłce nożnej W ramach audycji 'Otwarty mikrofon Radia Opole' Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce i nie tylko. O czym dziś w programie? » więcej 2022-04-13, godz. 17:15, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce" Piotr Gociek i Piotr Semka i ich celne komentarze wydarzeń politycznych W audycji Piotr Gociek i Piotr Semka rozmawiali o raporcie Macierewicza, masakrze ludności cywilnej na Ukrainie, wyborach we Francji i rosnącym znaczeniu Rafała Trzaskowskiego. » więcej 2022-04-05, godz. 17:05, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" – Piotr Gociek i Piotr Moc m.in. o kontrowersyjnym temacie gali MMA w Opolu, wydaleniu 40 rosyjskich dyplomatów z Berlina i sporcie przez duże S W ramach audycji 'Otwarty mikrofon Radia Opole' Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce i nie tylko. O czym dziś w programie? » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »