Radio Opole » Loża Radiowa » Aktualności » WYBORY 2020: Młodzieżowa LR o kandydatach, przepływach…
2020-07-10, 15:52 Autor: Joanna Matlak, Witold Żurawicki

WYBORY 2020: Młodzieżowa LR o kandydatach, przepływach elektoratów i kampanii wyborczej

Młodzieżówki partyjne komentują i podsumowują kampanię prezydencką
Spore różnice zdań wśród młodych z różnych opcji politycznych.
- Mamy świetny nastrój, wierzymy w wygraną naszego kandydata, w czym utwierdzają nas spotkania z wyborcami – powiedział Grzegorz Krukowski z Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości.

- My bardziej zachęcamy niż zniechęcamy do przeciwnika. Mamy pozytywny przekaz w tej kampanii. Także wierzymy w zwycięstwo, w czym utwierdzają nas ostatnie sondaże – stwierdził z kolei Tobiasz Gajda z Młodych Demokratów

- My przyglądamy się kandydatom. Bardziej stawiamy na kandydata Platformy Obywatelskiej. Uważamy, że trzeba dać mu kredyt zaufania i zagłosować przeciwko Andrzejowi Dudzie – zapowiedział Piotr Paszkiewicz z Lewicy.

- My nie mamy swojego kandydata, oficjalnie żadnego nie popieramy, ale ja osobiście skłaniałbym się za Rafałem Trzaskowskim - dla Konrada Mullera z Mniejszości Niemieckiej papierkiem lakmusowym są tutaj choćby stosunki polsko-niemieckie.

- Dla nas wybory prezydenckie skończyły się w I turze. Jak powiedział nasz kandydat Krzysztof Bosak przez następne 5 lat w pałacu prezydenckim będzie zły prezydent, bez względu na to, kto wygra - stwierdził Michał Maliński z Konfederacji - Ruchu Narodowego.

Zobacz także

2020-08-10, godz. 14:47 Violetta Porowska o zaprzysiężeniu prezydenta i jego orędziu - To wyjątkowe wydarzenie. Prywatnie bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tym Zgromadzeniu Narodowym - powiedziała o zaprzysiężeniu prezydenta… » więcej 2020-08-07, godz. 15:33 MLR: O zaprzysiężeniu prezydenta i aferze w urzędzie marszałkowskim Różne oceny uroczystości zaprzysiężenia prezydenta i zarzutów wobec marszałka Andrzeja Buły. » więcej 2020-08-07, godz. 14:14 Dr Rafał Parvi o pieniądzach, cennych kruszcach i inwestycjach - Zawsze tak jest w trakcie kryzysu, dodatkowo teraz mamy bardzo niskie stopy procentowe – powiedział o ucieczce ludzi od pieniędzy ekonomista dr Rafał Parvi… » więcej 2020-08-07, godz. 08:48 Debata "Pracodawcy - związkowcy. Wspólna sprawa". O potencjalnym kryzysie i kondycji przedsiębiorstw Pracodawcy, związkowcy i ekonomiści ostrożni w prognozach kryzysu. Na razie gospodarka ma się relatywnie nieźle » więcej 2020-08-06, godz. 12:35 Prosto z Sejmu: Marcin Ociepa o uroczystości zaprzysiężenia prezydenta, zachowaniu opozycji - Na wielu poziomach uważam to nie tylko za gest niehonorowy, nieprzyzwoity, ale także błąd polityczny – ocenił wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa… » więcej 2020-08-05, godz. 15:03 Sebastian Szczurek o pomocy przedsiębiorcom oraz o bonie turystycznym - Od połowy marca mieliśmy znacznie więcej pracy niż zwykle - przyznał Sebastian Szczurek, rzecznik regionalny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Opolu. » więcej 2020-08-05, godz. 14:46 Tomasz Krzemienowski o kontrolach podczas pandemii i mobbingu - Na szczęście jako pracownicy wszyscy jesteśmy zdrowi – podkreślił Tomasz Krzemienowski, zastępca okręgowego inspektora pracy w Opolu. – Ale musieliśmy… » więcej 2020-08-04, godz. 14:33 Antoni Konopka o kondycji opolskiego rolnictwa i i jego reformie - Jest nerwowe zaglądanie w niebo, bo jeszcze sporo jest na polach do zebrania – przyznał wicemarszałek województwa Antoni Konopka. » więcej 2020-08-04, godz. 14:12 Daniel Kliś o funkcjonowaniu opolskich sądów w dobie pandemii - Także wymiar sprawiedliwości nie miał wypracowanych procedur, jak sobie z tym radzić – przyznał sędzia Daniel Kliś, rzecznik prasowy Sądu Okręgow… » więcej 2020-08-03, godz. 18:09 Violetta Porowska o oskarżeniach wobec marszałka województwa, reformie górnictwa i rekonstrukcji rządu - To jest bardzo przykra sprawa, która odbiła się echem ogólnopolskim – powiedziała o aferze w urzędzie marszałkowskim posłanka Prawa i Sprawiedliwości… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***