Radio Opole » Loża Radiowa » Aktualności » Violetta Porowska o inwestycjach w Nysie, braku merytorycznych…
2020-06-01, 13:54 Autor: Maciej Wajler

Violetta Porowska o inwestycjach w Nysie, braku merytorycznych argumentów opozycji w kampanii wyborczej

Violetta Porowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
Violetta Porowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
- Prawdą jest, że złożymy prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiego zaproszenie na otwarcie ronda imienia jego brata w Nysie – potwierdziła Violetta Porowska, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.
Przyznała, że oglądała postęp prac przy trzech obiektach drogowych, które nazwane zostaną imionami Lecha Kaczyńskiego, Jana Olszewskiego i Żołnierzy Niezłomnych. Najbardziej cieszy fakt, że nazwanie ich w ten sposób to inicjatywa oddolna, która spotyka się z powszechnym poparciem społeczności Nysy.

Violetta Porowska przypomniała, że Rafał Trzaskowski nakazał zdjęcie tabliczki z imieniem Lecha Kaczyńskiego z jednego z traktów i nakazał powieszenie tabliczki z imieniem Armii Ludowej.

- Pana prezydenta Andrzeja Dudy nie można zdetronizować, bo to człowiek, który czynami pokazał, że jest najlepszym możliwym kandydatem na następną kadencję. Dlatego Polacy mu ufają - dodał nasz gość.

Zdaniem Violetty Porowskiej żaden z kandydatów opozycji nie stanowi realnego zagrożenia dla Andrzeja Dudy. Zresztą już teraz widać, iż starają się oni podbierać swoje elektoraty.

- Akurat za rządów Prawa i Sprawiedliwości, kadencji Andrzeja Dudy umowy śmieciowe się likwidowało – zastrzegła posłanka PiS odpowiadając na jeden z zarzutów opozycji na temat niezrealizowanych obietnic.
Z Violettą Porowską rozmawiają Joanna Matlak i Witold Żurawicki część I
Z Violettą Porowską rozmawiają Joanna Matlak i Witold Żurawicki część II

Zobacz także

2020-07-10, godz. 15:52 WYBORY 2020: Młodzieżowa LR o kandydatach, przepływach elektoratów i kampanii wyborczej Spore różnice zdań wśród młodych z różnych opcji politycznych. » więcej 2020-07-10, godz. 13:35 WYBORY 2020: Beata Kempa o ostatnich godzinach kampanii i sporach politycznych w Brukseli - To jest już ostatnia prosta, ale każdy głos jest na wagę złota. JA chciałabym, żeby to była kampania kulturalna, ale jest ostra weszła w fazę brutalności, a… » więcej 2020-07-09, godz. 14:22 Debata "Wspólna sprawa" (09.07.2020): O bezrobociu i kondycji polskiej i opolskiej gospodarki W naszej debacie udział wzięli związkowcy, przedstawiciel ZUS oraz ekonomista i biznesmen. » więcej 2020-07-09, godz. 12:26 Małgorzata Jarosińska - Jedynak o programie "Mosty dla regionów" i wykorzystaniu funduszy unijnych - Rządowy program „Mosty dla regionów” jest finansowany z budżetu państwa, to prawie 2,3 mld złotych na opracowanie dokumentacji, czyli tego pierwszego etapu do… » więcej 2020-07-09, godz. 11:22 "Prosto z sejmu" w Loży Radiowej. Magdalena Ogórek rozmawia z Violettą Porowską Przed nami II tura wyborów prezydenckich; do urn pójdziemy już 12 lipca, w niedzielę. Przypomnijmy, w I turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda zdobył 43% głosów… » więcej 2020-07-08, godz. 14:28 WYBORY 2020: Antoni Konopka o wyniku kandydata PSL-u, pozycji Polski w UE - Wybory prezydenckie dla PSL-u i naszych kandydatów zawsze były trudne - stwierdził Antoni Konopka, wicemarszałek województwa z Polskiego Stronnictwa Opolski… » więcej 2020-07-07, godz. 15:46 Piotr Moc o propozycjach dla słuchaczy w ramach letniej ramówki Radia Opole - Rozpoczęliśmy 6 lipca i zmieniła się u nas choćby muzyka, chcieliśmy żeby słuchacze odpoczęli od tej ciężkiej atmosfery jaką mieliśmy przez pandemię - powiedział… » więcej 2020-07-07, godz. 15:44 WYBORY 2020: Bartłomiej Czuchnowski o preferencjach wyborczych, programie Konfederacji - Nie ufamy tak naprawdę jednemu, jak i drugiemu kandydatowi - powiedział Bartłomiej Czuchnowski z Konfederacji. – Dlatego pozostawiamy naszym wyborcom decyzję… » więcej 2020-07-07, godz. 15:42 WYBORY 2020: Bartłomiej Machnik o braku bezpośredniej konfrontacji kandydatów na prezydenta - Nie mamy i prawdopodobnie już nie będziemy mieli debaty dwóch kandydatów na prezydenta - stwierdził politolog dr Bartłomiej Machnik . » więcej 2020-07-06, godz. 12:05 WYBORY 2020: Katarzyna Czochara o zasługach prawicy dla Opolszczyzny - Myślę, że to co zrobił prezydent wraz z całą prawicą dla regionu zostanie przez opolan docenione – mówiła w Loży Radiowej Katarzyna Czochara, poseł PiS. » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »