Radio Opole » Loża Radiowa » Aktualności » Grzegorz Krukowski i Amadeusz Hoffman o oświadczeniu…
2020-05-08, 12:17 Autor: Paula Hołubowicz

Grzegorz Krukowski i Amadeusz Hoffman o oświadczeniu J.Kaczyńskiego i J.Gowina i sytuacji wokół wyborów prezydenckich

Grzegorz Krukowski i Amadeusz Hoffman w Młodzieżowej Loży Radiowej
Grzegorz Krukowski i Amadeusz Hoffman w Młodzieżowej Loży Radiowej
Wewnętrzne dyskusje w Zjednoczonej Prawicy miały już miejsce, także kompromisu mogliśmy się spodziewać – mówił w Loży Radiowej Grzegorz Krukowski z Forum Młodych PiS. - To jest przede wszystkim takie kółko własnej adoracji. - mówił z kolei Amadeusz Hoffman z Federacji Młodych Socjaldemokratów.
- My jesteśmy zdolni do kompromisu, potrafimy ze sobą rozmawiać. Ja jestem przekonany, że Zjednoczona Prawica jest silna, jest monolitem i spodziewałem się, że szybko dojdziemy do porozumienia.

- My pracujemy niezależenie od tego jakie są odgórne sytuacje. Gdyby to zależało ode mnie to chciałbym, aby wybory były przeprowadzone jak najszybciej. Jesteśmy zmęczeni kampanią, bo to będą kolejne miesiące kampanii. Ale jeśli decyzja jest inna to się do niej dostosujemy – mówił Krukowski.

- Platforma Obywatelska próbując dogadać się z Gowinem i wierząc w to, że nagle Gowin przeszedł do opozycji i faktycznie nie zgadza się z J. Kaczyńskim była naiwna. Lewica od początku mówiła, że ze zdrajcami i osobami, które nie mają kręgosłupa moralnego się nie rozmawia, ponieważ to nie doprowadza do niczego dobrego i nie doprowadziło – mówił z kolei Amadeusz Hoffman.

- Dwóch panów Jarosławów dogadało się w zaciszu gabinetu i wyszło tyle, że Porozumienie faktycznie znowu nawiązało sojusz z PiS-em i właściwie nic się nie zmieniło, było tylko duże zamieszanie – dodał przedstawiciel lewicowej młodzieżówki.

Zobacz także

2020-06-10, godz. 10:53 WYBORY 2020: Marcin Oszańca o kandydaturze Władysława Kosiniaka - Kamysza, planach w kampanii wyborczej - Kampania w terenie jest prowadzona bardzo intensywnie – zastrzegł Marcin Oszańca, rzecznik regionalnych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego. – Rozwiesiliśmy… » więcej 2020-06-09, godz. 11:42 WYBORY 2020: Robert Biedroń o swoim programie wyborczym, niesprzyjających sondażach i wizycie na Opolszczyźnie - Chce być prezydentem wszystkich Polaków, który nie dzieli, a łączy, który wnosi świeżość, otwartość i który wnosi europejskie standardy. Chce uciec od wojny… » więcej 2020-06-09, godz. 13:28 Wiesława Błudzin o walce z koronawirusem, zaletach przebywania na świeżym powietrzu - Nie ma chętnych lekarzy do specjalizowania się w chorobach zakaźnych – stwierdziła dr Wiesława Błudzin, wojewódzki konsultant w sprawie chorób zakaźnych. » więcej 2020-06-08, godz. 13:56 WYBORY 2020: Katarzyna Czochara o programach, przebiegu i wiarygodności w kampanii wyborczej - Absolutnie nie, to nieprawda – zastrzegła posłanka Prawa i Sprawiedliwości Katarzyna Czochara, odpowiadając na zarzut opozycji, że rządzący są agresywni. -To… » więcej 2020-06-08, godz. 13:42 WYBORY 2020: Danuta Jazłowiecka o zbiórce podpisów, programach i emocjach wyborczych - Było bardzo dużo emocji – wspomniała senator Platformy Obywatelskiej Danuta Jazłowiecka akcję zbiórki podpisów pod kandydaturą Koalicji Obywatelskiej na prezydenta… » więcej 2020-06-08, godz. 12:59 WYBORY 2020: Jerzy Czerwiński o planie Andrzeja Dudy obejmującym wielkie inwestycje jak i mniejsze - Raczej nie, choć było pewne zwolnienie w ostatnim okresie i ono jest związane z perturbacjami związanymi z datą wyborów – powiedział w Loży Radiowej Jerzy Czerwiński… » więcej 2020-06-08, godz. 12:33 WYBORY 2020: Ryszard Galla o głosowaniach sejmowych i kampanii wyborczej - Już przed głosowaniem wiadomo jaki będzie efekt, że rząd na pewno otrzyma wotum zaufania, a minister, którego chciano odwołać utrzyma się na stanowisku i ten… » więcej 2020-06-05, godz. 14:19 Konrad Müller o rocznicy obrony województwa i spotkaniu Mniejszości Niemieckiej z Szymonem Hołownią » więcej 2020-06-05, godz. 14:17 Krzysztof Grudzień o ostatnim gorącym posiedzeniu sejmu na którym głosowano nad wotum zaufania dla rządu i wotum nieufności… - To posiedzenie na temat odwołania ministra było burzliwe i moim zdaniem słowa, które padły, były niepotrzebne i teraz będą wykorzystywane przez opozycję jako… » więcej 2020-06-05, godz. 14:15 Dorota Symonides o zakusach władzy na likwidację województwa, oporze mieszkańców i wspólnym froncie - To nas strasznie poruszyło – wspomina prof. Dorota Symonides przecieki z komisji sejmowych i z rządu w sprawie likwidacji Opolszczyzny. » więcej
45678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »