Radio Opole » Loża Radiowa » Aktualności » Robert Węgrzyn: Oddaję się do dyspozycji wyborców
2018-08-07, 15:06 Autor: Tomasz Gdula

Robert Węgrzyn: Oddaję się do dyspozycji wyborców

Robert Węgrzyn oddaje się do dyspozycji wyborców
Gościem wtorkowej „Loży Radiowej” był Robert Węgrzyn, były poseł Platformy Obywatelskiej, który w najbliższych wyborach samorządowych chce wrócić do regionalnej polityki.

- Zgłosiłem władzom Platformy gotowość do kandydowania na radnego sejmiku województwa opolskiego – poinformował Węgrzyn. – Decyzja o moim starcie leży teraz w gestii statutowych władz partii.
Gość audycji zadeklarował poparcie dla obecnej prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabiny Nowosielskiej, z którą w 2014 roku rywalizował o to stanowisko.

- Ale po wycofaniu się z tamtych wyborów udzieliłem jej poparcia i nie żałuję tej decyzji – zapewnił Robert Węgrzyn. – Za największą słabość dotychczasowej prezydentury pani Nowosielskiej uważam to, że nie udało się ściągnąć do miasta żadnego inwestora, ale widzę też wiele pozytywów i dostrzegam potrzebę kontynuacji. Zmiana prezydenta miasta co kadencję nie leży w nteresie mieszkańców – dodał.

Robert Węgrzyn, mimo że koalicja PO i Nowoczesnej nie proponuje wyborcom niczego poza chęcią odsunięcia od władzy Prawa i Sprawiedliwości, wyraził optymizm w kwestii pokonania przez totalną opozycję PiS-u w nadchodzących wyborach.

Zobacz także

2018-10-12, godz. 13:27 Ring Wyborczy - kandydaci na burmistrza Krapkowic Zaczęło się od deklaracji dobrej woli i chęci współpracy, skończyło, tradycyjnie, na wzajemnych złośliwościach. W Ringu Wyborczym spotkali się dwaj kandydaci ... » więcej 2018-10-11, godz. 14:01 Ring Wyborczy - kandydaci na burmistrza Kluczborka Kluczbork to jedno z najlepiej zarządzanych miast w Polsce czy zadłużony po uszy samorząd, któremu grozi finansowa katastrofa? Pierwszą opinię wygłosił w Ring ... » więcej 2018-10-10, godz. 15:06 Ring Wyborczy - kandydaci na burmistrza Namysłowa Wszyscy kandydaci na burmistrza Namysłowa apelowali o to, by ogólnopolskie spory polityczne nie zatruwały atmosfery polityki samorządowej, ale przebieg debaty ... » więcej 2018-10-09, godz. 14:09 Ring Wyborczy - kandydaci na burmistrza Strzelec Opolskich Problemy komunikacyjne, demograficzne, mieszkaniowe i ekologiczne - na tych czterech głównych tematach skupiła się debata trzech kandydatów na burmistrza Strz ... » więcej 2018-10-08, godz. 14:03 Ring wyborczy - kandydaci na burmistrza Brzegu Sytuacja finansowa miasta, inwestycje, problemy demograficzne, wizja połączenia ze Skarbimierzem a także budowa nowego zakładu karnego – o tym debatowali w Ri ... » więcej 2018-10-05, godz. 14:30 Ring wyborczy - kandydaci na burmistrza Głubczyc W piątkowym Ringu Wyborczym udział wzięli kandydaci na burmistrza Głubczyc: Adam Krupa – Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Komitet Głubczyc, Elżbieta Słod ... » więcej 2018-10-04, godz. 14:29 Ring wyborczy - kandydaci na burmistrza Nysy Sytuacja budżetowa miasta, bilans kończącej się kadencji, walka z depopulacją i turystyka - to główne tematy poruszone w Ringu Wyborczym, w którym spotkało si ... » więcej 2018-10-03, godz. 14:37 Ring wyborczy - kandydaci na burmistrza Prudnika Sytuacja gospodarcza, planowane od dawna inwestycje infrastrukturalne, perspektywy turystyczne oraz relacje z Czechami – o tym debatowali uczestnicy kolejnego ... » więcej 2018-10-02, godz. 14:54 Ring wyborczy - debata kandydatów na prezydenta Kędzierzyna-Koźla [FILM] Piki benzenu, Odra jako szansa i zagrożenie oraz front inwestycyjny – o tym debatowali w Ringu Wyborczym w Loży Radiowe we wtorek 2 października kandydaci na ... » więcej 2018-10-01, godz. 15:14 Ring Wyborczy - debata kandydatów na prezydenta Opola [FILM] Rozwiązania komunikacyjne dla Opola, walka ze smogiem, integracja nowych dzielnic przyłączonych w ramach projektu Dużego Opola oraz relacje między opolskim ra ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »