Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Rozmowy z Januszem Kowalskim i Pawłem Kampą
2019-08-20, 09:53 Autor: Aneta Skomorowska-Kobza

Rozmowy z Januszem Kowalskim i Pawłem Kampą

Janusz Kowalski o swoim starcie w wyborach do sejmu
Janusz Kowalski, kandydat PiS w wyborach parlamentarnych
- Jestem bezpartyjny, jestem
członkiem rady programowej Prawa i Sprawiedliwości, startuję z poparciem pana ministra Zbigniewa Ziobry i Patryka Jakiego - powiedział w porannej rozmowie "W cztery oczy" Janusz Kowalski, pytany o to, jak znalazł się na liście PiS kandydatów do Sejmu. - Patryk Jaki przekazał mi pałeczkę i poprosił o kontynuowanie rzeczy, które rozpoczął jako poseł - dodał. Gość Radia Opole podkreślał, że uważa, że sytuacja Opolszczyzny jest bardzo trudna, bo spada liczba ludności i spadną dochody województwa, dlatego istnieje zagrożenie likwidacji województwa, bo politycy Platformy Obywatelskiej nie mają wizji na region.

Paweł Kampa odnosi się do słów Arkadiusza Jasińskiego, które padły w Niedzielnej Loży radiowej
Paweł Kampa, sekretarz Sojuszu Lewicy Demokratycznej w woj. opolskim
W "Poglądach i osądach" Paweł Kampa, sekretarz Sojuszu Lewicy Demokratycznej w województwie opolskim odniósł się do słów, jakie padły z ust prawicowego polityka Arkadiusza Jasińskiego (Porozumienie), o tym, że wydawało się, że SLD to hydra, której udało się już odrąbać wszystkie głowy. - Takie słowa, nie powinny nigdy padać. Mówi się o hydrze, niedługo będzie mowa o zarazie i jaki będzie następny krok? Jeśli chcemy zakopywać podziały i mieć elementarny szacunek do wyborców w kraju - powiedział Kampa.

Zobacz także

2019-09-14, godz. 08:35 Izabela Żbikowska o wydarzeniu Global Studies& Festiwal Human DOC Izabela Żbikowska z fundacji HumanDOC - Nie wskazywałabym żadnej kategorii wiekowej, ale raczej chodzi o nasz sposób postrzegania świata. Nasz festiwal jest d ... » więcej 2019-09-13, godz. 10:20 Roland Wrzeciono i Zbigniew Kubalańca o gospodarczych kontaktach naszego regionu z Chinami Roland Wrzeciono, dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki - W ostatnim czasie Chińczycy ograniczają inwestycje zagraniczne, mniej więcej od 2016 roku. ... » więcej 2019-09-12, godz. 10:23 Sławomir Kłosowski i prof. Krystian Heffner o podciągnięciu do Opola ciepła z Elektrowni Opole Sławomir Kłosowski, były poseł, minister i europoseł, który w kampanii wyborczej startuje z listy PiS do Sejmu - Opolanie dosłownie śpią na cieple i nic z teg ... » więcej 2019-09-11, godz. 10:01 Marcelina Zawisza i Janusz Kowalski o programie wyborczym Lewicy Razem Marcelina Zawisza z Lewicy Razem - Nie przyjechałam namawiać kobiety do aborcji. Przyjechałam, by mówić o tym, jak rozwiązać problem brakujących porodówek, za ... » więcej 2019-09-10, godz. 09:05 Jacek Wilk i Grzegorz Kuliś o podniesieniu płacy minimalnej Jacek Wilk, który otwiera listę kandydatów Konfederacji do Sejmu w naszym okręgu wyborczym - Nasz program gospodarczy jest bardzo prosty: trzeba wrócić do kor ... » więcej 2019-09-09, godz. 09:22 Jarosław Gowin i Violetta Porowska o konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Lublinie Jarosław Gowin, wicepremier i minister szkolnictwa wyższego - Na konwencji w Lublinie może mniej wybrzmiały te elementy, które są prorozwojowe a tych elementó ... » więcej 2019-09-08, godz. 08:50 Rozmowa z dr Joanną Rajfur o korzyściach wynikających z fizjoterapii 8 września, w Światowym Dniu Fizjoterapii, naszym gościem była dr Joanna Rajfur, dziekan Wydziału Fizjoterapii Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w ... » więcej 2019-09-07, godz. 08:50 Rozmowa z Danutą Łuczak o "Narodowym Czytaniu" 7 września po raz ósmy, z inicjatywy Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, organizowane jest Narodowe Czytanie. Również w Opolu wybrzmią w tym dniu wybrane now ... » więcej 2019-09-06, godz. 09:34 Rozmowy z Adrianem Dwornickim i dr Magdaleną Przysiężną-Pizarską o Dniach Dziedzictwa Adrian Dwornicki, animator kultury z Otmuchowa - Europejskie Dni Dziedzictwa startują w Otmuchowie już 7 września o godzinie 12:00, zaczynamy od wizyty w zakł ... » więcej 2019-09-05, godz. 09:37 Małgorzata Kozak i Sebastian Szczurek o obchodach Opolskich Dni Osób niepełnosprawnych i programie 500 plus adresowany ... Małgorzata Kozak, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Opolu - Bardzo się cieszymy, że Radio Opole towarzyszy naszym imprezom. Wczoraj byl ... » więcej
23456
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »