Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Rozmowy z Januszem Kowalskim i Pawłem Kampą
2019-08-20, 09:53 Autor: Aneta Skomorowska-Kobza

Rozmowy z Januszem Kowalskim i Pawłem Kampą

Janusz Kowalski o swoim starcie w wyborach do sejmu
Janusz Kowalski, kandydat PiS w wyborach parlamentarnych
- Jestem bezpartyjny, jestem
członkiem rady programowej Prawa i Sprawiedliwości, startuję z poparciem pana ministra Zbigniewa Ziobry i Patryka Jakiego - powiedział w porannej rozmowie "W cztery oczy" Janusz Kowalski, pytany o to, jak znalazł się na liście PiS kandydatów do Sejmu. - Patryk Jaki przekazał mi pałeczkę i poprosił o kontynuowanie rzeczy, które rozpoczął jako poseł - dodał. Gość Radia Opole podkreślał, że uważa, że sytuacja Opolszczyzny jest bardzo trudna, bo spada liczba ludności i spadną dochody województwa, dlatego istnieje zagrożenie likwidacji województwa, bo politycy Platformy Obywatelskiej nie mają wizji na region.

Paweł Kampa odnosi się do słów Arkadiusza Jasińskiego, które padły w Niedzielnej Loży radiowej
Paweł Kampa, sekretarz Sojuszu Lewicy Demokratycznej w woj. opolskim
W "Poglądach i osądach" Paweł Kampa, sekretarz Sojuszu Lewicy Demokratycznej w województwie opolskim odniósł się do słów, jakie padły z ust prawicowego polityka Arkadiusza Jasińskiego (Porozumienie), o tym, że wydawało się, że SLD to hydra, której udało się już odrąbać wszystkie głowy. - Takie słowa, nie powinny nigdy padać. Mówi się o hydrze, niedługo będzie mowa o zarazie i jaki będzie następny krok? Jeśli chcemy zakopywać podziały i mieć elementarny szacunek do wyborców w kraju - powiedział Kampa.

Zobacz także

2019-09-20, godz. 09:46 Rozmowa z Iwoną Zyman i ks. dr. Arnoldem Drechslerem o wynikach kontroli nad opieką paliatywną i hospicyjną w regionie Iwona Zyman, dyrektor opolskiej delegatury Najwyższej Izby Kontroli - Nasza kontrola wykazała, że nie wszyscy potrzebujący mają w kraju dostęp do opieki palia ... » więcej 2019-09-19, godz. 09:44 Rozmowy z Przemysławem Dacą o walce z suszą i nowelizacji prawa wodnego oraz Aleksandrą Czerkawską o Jesiennej Konfere ... Przemysław Daca, prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Mam tę przyjemność, że mogę Państwu zakomunikować, że mamy proces negocjacji za sobą, ... » więcej 2019-09-18, godz. 10:19 Dr Bogdan Tomaszek i wiceminister Marcin Ociepa o Odrze Dr Bogdan Tomaszek, przewodniczący rady nadzorczej Grupy Azoty ZAK S.A. – Odra jest dla nas bardzo ważna, nasze dwa zakłady – w Kędzierzynie-Koźlu i Policach ... » więcej 2019-09-17, godz. 09:59 Adrian Czubak i Ryszard Galla o Drugim Kongresie Żeglugi Śródlądowej Adrian Czubak, wojewoda Opolski - Drugi Kongres Żeglugi Śródlądowej to swego rodzaju podsumowanie nie tylko roku, który minął od pierwszego kongresu, ale takż ... » więcej 2019-09-16, godz. 10:23 Rozmowy z Patrykiem Jakim i Stanisławem Rakoczym Patryk Jaki, europoseł PiS – Przyjechałem wspierać całą listę Prawa i Sprawiedliwości. Mam głębokie przekonanie, że rządy Zjednoczonej Prawicy są dla Opolszcz ... » więcej 2019-09-15, godz. 08:30 Agnieszka Kamińska o projekcie „Zaczytane Opolskie” Agnieszka Kamińska, dyrektor Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu Wystartowała trzecia edycja projektu „Zaczytane Opolsk ... » więcej 2019-09-14, godz. 08:35 Izabela Żbikowska o wydarzeniu Global Studies& Festiwal Human DOC Izabela Żbikowska z fundacji HumanDOC - Nie wskazywałabym żadnej kategorii wiekowej, ale raczej chodzi o nasz sposób postrzegania świata. Nasz festiwal jest d ... » więcej 2019-09-13, godz. 10:20 Roland Wrzeciono i Zbigniew Kubalańca o gospodarczych kontaktach naszego regionu z Chinami Roland Wrzeciono, dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki - W ostatnim czasie Chińczycy ograniczają inwestycje zagraniczne, mniej więcej od 2016 roku. ... » więcej 2019-09-12, godz. 10:23 Sławomir Kłosowski i prof. Krystian Heffner o podciągnięciu do Opola ciepła z Elektrowni Opole Sławomir Kłosowski, były poseł, minister i europoseł, który w kampanii wyborczej startuje z listy PiS do Sejmu - Opolanie dosłownie śpią na cieple i nic z teg ... » więcej 2019-09-11, godz. 10:01 Marcelina Zawisza i Janusz Kowalski o programie wyborczym Lewicy Razem Marcelina Zawisza z Lewicy Razem - Nie przyjechałam namawiać kobiety do aborcji. Przyjechałam, by mówić o tym, jak rozwiązać problem brakujących porodówek, za ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »