Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Rozmowa z Anną Czyrską z partii Zieloni i Longin ...
2018-10-06, 09:05 Autor: Aneta Skomorowska-Kobza (oprac. Paula Hołubowicz)

Rozmowa z Anną Czyrską z partii Zieloni i Longinem Bartnikiem z KWW Wolność w Samorządzie

Anna Czyrska o haśle kampanii "Odetchnij Polsko"
Anna Czyrska z Partii Zieloni
- Idziemy pod pięknym hasłem "Odetchnij Polsko" - powiedziała Anna Czyrska z Partii Zieloni. - Jesteśmy partią idealistyczną, mamy listę kandydatów do sejmiku w okręgu wyborczym nr 1 i walczymy - dodała. Gość porannej rozmowy "W cztery oczy" zaznaczyła, że może jeszcze Zielonych w kampanii wyborczej nie widać, ale jest już przygotowany spot wyborczy, a w najbliższych dniach można się spodziewać konferencji prasowej i wizyty szefowej ugrupowania Małgorzaty Tracz.
Longin Bartnik o "jedynka" partii na listach wyborczych
Longin Bartnik z KWW Wolność w Samorządzie
- Partia Wolność startuje w wyborach ogólnokrajowych, natomiast do samorządu z premedytacją założyliśmy Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Samorządzie, żeby oddzielić sprawy państwowe od samorządowych - powiedział w porannej rozmowie "Poglądy i osądy" Longin Bartnik kandydat do sejmiku. Zaznaczył, że w kraju chcą zmienić prawo na lepsze, a w samorządzie planują kontrolować działalność sejmiku. - Gdyby sondaże gwarantowały nam wygraną lub wejście do koalicji należałoby przedstawić więcej konkretów. Ale z takimi sondażami jakie mamy będziemy patrzeć na ręce tym "większym". Liczymy na jeden mandat w każdym okręgu, czyli pięciu radnych w sejmiku województwa - stwierdził Longin Bartnik.

Zobacz także

2018-12-13, godz. 09:49 Rozmowy z Romanem Kolkiem i Violettą Porowską o konwencie marszałków Roman Kolek, wicemarszałek województwa opolskiego - Rozmowy były bardzo rzeczowe, konkretne, rozmawialiśmy na temat psychiatrii dziecięcej - powiedział w pora ... » więcej 2018-12-12, godz. 10:35 Rozmowy z Mieczysławem Wojtaszkiem i Andrzejem Mrowcem Mieczysław Wojtaszek, przewodniczący rady opolskiego oddziału NFZ – Spada liczba samorządów realizujących programy dofinansowywane przez NFZ, a także tych rea ... » więcej 2018-12-11, godz. 09:52 Rozmowa z Przemysławem Zychem i dr Krystyną Słodczyk o oczyszczaczach powietrza w żłobkach i przedszkolach Przemysław Zych, wiceprezydent Opola - Oczyszczacze niwelują w powietrzu nie tylko z pyłów, ale także bakterii i wirusów. Były prowadzone rozmowy z opolskimi ... » więcej 2018-12-10, godz. 09:54 Rozmowa z Robertem Brykiem o ubezpieczeniach dzieci i Sebastianem Szczurkiem Robert Bryk, dyrektor opolskiego oddziału NFZ - 26 tysięcy dzieci w naszym regionie nie jest zgłoszonych do ubezpieczenia zdrowotnego - powiedział w porannej ... » więcej 2018-12-09, godz. 09:00 Rozmowa z Izabelą Zeman o przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia w opolskim hospicjum Betania Spotkania z uczniami opolskich szkół, koncerty, akcje charytatywne, happeningi i zbiórki publiczne - to tylko niektóre elementy kampanii "Hospicjum to też Życ ... » więcej 2018-12-09, godz. 08:40 Rozmowa z Markiem Łabno o 5. Marszu Mikołajów w Opolu - Po raz pierwszy będzie taniec Mikołajów. Można choreografię zobaczyć na YouTube, poćwiczyć w domu i spróbujemy go odtańczyć - powiedział w porannej rozmowie ... » więcej 2018-12-08, godz. 09:00 Ryszard Ziaja o IV Staniszczańskim Wieczorze Muzyki Adwentowej Gościem Poglądów i osądów był Ryszard Ziaja, dyrektor artystyczny IV Staniszczańskich Wieczorów Muzyki Adwentowej, które odbędą się w druga i trzecią niedziel ... » więcej 2018-12-08, godz. 08:40 Rozmowa z Jolantą Kawecką o tym, dlaczego nie wstąpiła do klubu radnych KO - Bardzo chcę zostać w partii, mam problemy osobiste i nie mogę sobie pozwolić na to, żeby siedzieć na zebraniach klubowych - powiedziała w porannej rozmowie ... » więcej 2018-12-07, godz. 10:43 Rozmowy z Anną Rajchel i Agnieszką Franczyk o nowych mediach Dr Anna Rajchel z Politechniki Opolskiej - Myślę, że prędzej czy później pojawią się nowe zawody, specjaliści od kształcenia e-umiejętności. I chodzi nie tylk ... » więcej 2018-12-06, godz. 09:33 Rozmowa z Szymonem Ogłazą i Sylwestrem Brząkałą o transporcie kolejowym i nowych inwestycjach Szymon Ogłaza, wicemarszałek województwa opolskiego - Do funkcjonowania spółki Polregio, w której jako region mamy około 3 procent udziałów, dołożyliśmy w ty ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »