Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Rozmowy z Katarzyną Czocharą i Andrzejem Bułą
2018-09-20, 10:10 Autor: Aneta Skomorowska-Kobza (oprac. Justyna Krzyżanowska)

Rozmowy z Katarzyną Czocharą i Andrzejem Bułą

Katarzyna Czochara o tym, kto znalazł się na sejmikowych listach PiS
Katarzyna Czochara, przewodnicząca PiS na Opolszczyźnie
– Wiele osób na naszych listach sejmikowych kandydowało już w poprzednich wyborach samorządowych, aczkolwiek jest wiele nowych twarzy, zaangażowanych w działalność w naszym regionie – powiedziała w porannej rozmowie „W cztery oczy” Katarzyna Czochara, przewodnicząca PiS na Opolszczyźnie. Zaznaczyła, że są to osoby zajmujące się różnymi obszarami życia społecznego. Działają na niwie, społecznej, naukowej. – Listy kandydatów tworzyliśmy przez kilka miesięcy, znalazły się na nich osoby, które wykazały się w różnych działaniach, są merytoryczne, wiedzą czego chcą, a przede wszystkim chcą dobrej zmiany w sejmiku – dodała.
Andrzej Buła o tym, że na dobrego kandydata można zagłosować na każdym miejscu
Andrzej Buła, lider Platformy Obywatelskiej na Opolszczyźnie
– Jeżeli jest się dobrym, w tym co się robi zawodowo, a takich kandydatów mamy, to osoby, które mają na nich zagłosować znajdą ich na każdym miejscu na liście – powiedział Andrzej Buła, lider Platformy Obywatelskiej na Opolszczyźnie. Gość rozmowy „Poglądy i osądy” zaznaczył, że na tak krótkich listach kandydatów w wyborach samorządowych, wyborca łatwo znajdzie tego, na którego chce zagłosować. – Zachęcam także do odwiedzenia naszej strony i poznania naszych kandydatów do sejmiku. Każdy z nich nagrał się i przedstawił, jest bezpośrednie połączenie do nich z Facebookiem, są adresy mailowe. Można się łatwo z nimi skontaktować – powiedział marszałek województwa opolskiego.

Zobacz także

2018-10-18, godz. 09:12 Rozmowy z Arkadiuszem Wiśniewskim i Marcinem Gambcem o poparciu Norberta Honki z MN dla urzędującego prezydenta oraz d ... - Dla mnie poparcie Norberta Honki nie było zaskoczeniem. Przez ostatnie miesiące mocno współpracowaliśmy, podjęliśmy różne inicjatywy skierowane do mieszkańc ... » więcej 2018-10-17, godz. 09:48 Rozmowa z Marcinem Ociepą i komentarz Zbigniewa Kubalańcy Marcin Ociepa, wiceminister przedsiębiorczości i technologii - Marszałek Andrzej Buła raz mówił, że nie będzie debatował, bo do niego nie zadzwoniłem. Później ... » więcej 2018-10-16, godz. 09:33 Rozmowa z Barbarą Barańską i Violettą Porowską o zanieczyszczeniu powietrza w regionie Barbara Barańska, naczelnik wydziału monitoringu środowiska WIOŚ - Ostatnie przekroczenie normy dla benzenu w Kędzierzynie-Koźlu było w 2012 roku. Od tego cza ... » więcej 2018-10-15, godz. 09:28 Rozmowy z Barbarą Kamińską i Apolonią Klepacz o odwołanej debacie akademickiej kandydatów na prezydenta Opola Barbara Kamińska , kandydatka KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - Byliśmy przekonani, że debata będzie miała standardy, takie jak w cywilizowanym ... » więcej 2018-10-14, godz. 09:00 Rozmowa z dr. Markiem Mazurkiewiczem o organizowanej przez Instytut Śląski konferencji pt. Colloquium Opole 2018 - To jedna z najstarszych konferencji naukowych w regionie, zawsze podejmujemy aktualne tematy albo jubileuszowe - powiedział w "Poglądach i osądach" dr Marek ... » więcej 2018-10-14, godz. 08:30 Rozmowa z Jerzym Szyndlerem o programie Komitetu Wyborczego Wolni i Solidarni - Udało się zarejestrować listy we wszystkich okręgach, co nie było rzeczą łatwą. Na każdej z list jest minimalna wymagana liczba, pięciu kandydatów w tym dwi ... » więcej 2018-10-13, godz. 09:00 Rozmowa z dr. Adamem Drosikiem o tym, jak przeprowadza się badanie exit poll O godzinie 21:00 w niedzielę 21 października przedstawimy sondażowe wyniki wyborów na prezydenta Opola. Sondaż exit poll wykona dla Radia Opole i NTO Instytut ... » więcej 2018-10-13, godz. 08:30 Rozmowa z Rafałem Tkaczem, dyrektorem opolskiej delegatury KBW, o tworzonym na Opolszczyźnie programie obliczającym wy ... - Robimy wszystko, aby tym razem system nie zawiódł. Jesteśmy po dwóch testach. 3 października okazało się, że sieć była źle skonfigurowana i zrobiły się pewn ... » więcej 2018-10-12, godz. 10:29 Rozmowy z Jarosławem Gowinem i Krzysztofem Dryndą Jarosław Gowin, wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego – Jeżdżę po Polsce i uczestniczę w inauguracjach roku akademickiego na różnych uczelniach, ... » więcej 2018-10-11, godz. 10:11 Rozmowa z Radosławem Dimitrowem o tegorocznej kampanii wyborczej – Pamiętamy, jakie cztery lata temu były problemy z liczeniem głosów, ale mamy nadzieję, że w tym roku wszystko spraw nie zadziała i będziemy mogli w miarę sz ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »