Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Rozmowy z Katarzyną Czocharą i Andrzejem Bułą
2018-09-20, 10:10 Autor: Aneta Skomorowska-Kobza (oprac. Justyna Krzyżanowska)

Rozmowy z Katarzyną Czocharą i Andrzejem Bułą

Katarzyna Czochara o tym, kto znalazł się na sejmikowych listach PiS
Katarzyna Czochara, przewodnicząca PiS na Opolszczyźnie
– Wiele osób na naszych listach sejmikowych kandydowało już w poprzednich wyborach samorządowych, aczkolwiek jest wiele nowych twarzy, zaangażowanych w działalność w naszym regionie – powiedziała w porannej rozmowie „W cztery oczy” Katarzyna Czochara, przewodnicząca PiS na Opolszczyźnie. Zaznaczyła, że są to osoby zajmujące się różnymi obszarami życia społecznego. Działają na niwie, społecznej, naukowej. – Listy kandydatów tworzyliśmy przez kilka miesięcy, znalazły się na nich osoby, które wykazały się w różnych działaniach, są merytoryczne, wiedzą czego chcą, a przede wszystkim chcą dobrej zmiany w sejmiku – dodała.
Andrzej Buła o tym, że na dobrego kandydata można zagłosować na każdym miejscu
Andrzej Buła, lider Platformy Obywatelskiej na Opolszczyźnie
– Jeżeli jest się dobrym, w tym co się robi zawodowo, a takich kandydatów mamy, to osoby, które mają na nich zagłosować znajdą ich na każdym miejscu na liście – powiedział Andrzej Buła, lider Platformy Obywatelskiej na Opolszczyźnie. Gość rozmowy „Poglądy i osądy” zaznaczył, że na tak krótkich listach kandydatów w wyborach samorządowych, wyborca łatwo znajdzie tego, na którego chce zagłosować. – Zachęcam także do odwiedzenia naszej strony i poznania naszych kandydatów do sejmiku. Każdy z nich nagrał się i przedstawił, jest bezpośrednie połączenie do nich z Facebookiem, są adresy mailowe. Można się łatwo z nimi skontaktować – powiedział marszałek województwa opolskiego.

Zobacz także

2018-12-17, godz. 11:11 Rozmowy z Aleksandrą Czerkawską i Markiem Bocianowskim Aleksandra Czerkawska, dyrektor biura Rybackiej Lokalnej Grupy Działania Opolszczyzna – Staramy się namawiać Polaków, żeby jedli polskiego karpia przez cały r ... » więcej 2018-12-16, godz. 09:05 Ks. Mateusz Buczma o Nocy konfesjonałów W dzisiejszym programie rozmawialiśmy z ks. Mateuszem Buczmą o Nocy konfesjonałów. » więcej 2018-12-16, godz. 08:35 Doktor Tomasz Sachanbiński z Opolskiego Centrum Onkologii – Pani, którą operowaliśmy we wtorek po dwóch, trzech dniach po zabiegu nie potrzebowała już leków przeciwbólowych. W Polsce, z tego co wiem, to wykonano już ... » więcej 2018-12-15, godz. 09:00 Rozmowa z Beatą Kaczor i Joanną Bąk o książce "Na skrzydłach pasji" "Na skrzydłach pasji", to tytuł książki, która ma być dedykowana dzieciom. Zbiór motywujących historii z życia mniej i bardziej znanych osób ma inspirować i s ... » więcej 2018-12-15, godz. 08:35 Rozmowa dr. Stankomirem Nicieją z Uniwersytetu Opolskiego – Mieliśmy w tym tygodniu wizytę 20 dziekanów z naszej partnerskiej uczelni, Uniwersytetu Bawijaya z Javy z Indonezji. W kwietniu podpisaliśmy umowę o współpr ... » więcej 2018-12-14, godz. 10:42 Karina Bedrunka i Barbara Zając o wydawaniu unijnych pieniędzy Karina Bedrunka, dyrektor Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych - Po wyborach mamy trochę zmian, 21 nowych wójtów i burmistrzów i 7 starostów, chcem ... » więcej 2018-12-13, godz. 09:49 Rozmowy z Romanem Kolkiem i Violettą Porowską o konwencie marszałków Roman Kolek, wicemarszałek województwa opolskiego - Rozmowy były bardzo rzeczowe, konkretne, rozmawialiśmy na temat psychiatrii dziecięcej - powiedział w pora ... » więcej 2018-12-12, godz. 10:35 Rozmowy z Mieczysławem Wojtaszkiem i Andrzejem Mrowcem Mieczysław Wojtaszek, przewodniczący rady opolskiego oddziału NFZ – Spada liczba samorządów realizujących programy dofinansowywane przez NFZ, a także tych rea ... » więcej 2018-12-11, godz. 09:52 Rozmowa z Przemysławem Zychem i dr Krystyną Słodczyk o oczyszczaczach powietrza w żłobkach i przedszkolach Przemysław Zych, wiceprezydent Opola - Oczyszczacze niwelują w powietrzu nie tylko z pyłów, ale także bakterii i wirusów. Były prowadzone rozmowy z opolskimi ... » więcej 2018-12-10, godz. 09:54 Rozmowa z Robertem Brykiem o ubezpieczeniach dzieci i Sebastianem Szczurkiem Robert Bryk, dyrektor opolskiego oddziału NFZ - 26 tysięcy dzieci w naszym regionie nie jest zgłoszonych do ubezpieczenia zdrowotnego - powiedział w porannej ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »