Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Stanisław Rakoczy o 15 rocznicy istnienia Opolsk ...
2018-09-11, 13:04 Autor: Ireneusz Prochera

Stanisław Rakoczy o 15 rocznicy istnienia Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i komentarz Jadwigi Kulczyckiej

Stanisław Rakoczy o 15 rocznicy istnienia Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej
- Gdy rozpoczynaliśmy pracę wiedzieliśmy, że potrzebne jest jednoczenie ludzi działających w tej branży - mówił w porannej rozmowie "W cztery oczy" Stanisław Rakoczy, prezes Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, która obchodzi 15-lecie istnienia. Podkreślał również, że z roku na rok coraz więcej turystów odwiedza woj. opolskie oraz że czeka na nich coraz bogatsza oferta, potwierdzona oficjalnymi certyfikatami.

Gość Radia Opole był także pytany o plany wyborcze Polskiego Stronnictwa Ludowego, którego jest liderem w regionie. - Zaczynamy ten mecz, a boisko ma kolor zielony. A jeśli chodzi o samorządy, to gramy u siebie - mówił Stanisław Rakoczy, zapowiadając, że jego partia stawia przed wyborami samorządowymi na kampanię bezpośrednią. - Trzeba się spotykać z ludźmi i przekonywać ich do siebie - podkreślał Rakoczy.
Jadwiga Kulczycka o gospodarstwach agroturystycznych
Jadwiga Kulczycka, prezes Lokalnej Grupy Działania Stobrawski Zielony Szlak
- Mamy różnych turystów, od bardzo wymagających, do takich, którym wystarczy przysłowiowy snopek siana - powiedziała w "Poglądach i osądach" Jadwiga Kulczycka, prezes Lokalnej Grupy Działania Stobrawski Zielony Szlak. Podkreślała również, że gospodarstwa agroturystyczne bardzo elastycznie przystosowują swoją ofertę do indywidualnych potrzeb turystów.

Jadwiga Kulczycka zapewniała także, że jako region mamy wiele atrakcji, które przyciągają gości z kraju, a nawet zza granicy.

Zobacz także

2018-09-18, godz. 09:14 Rozmowa z Rafałem Bartkiem o programie wyborczym MN oraz komentarz Natalii Klimaschki na temat działalności TSKN na Śl ... Rafał Bartek, przewodniczący TSKN - Są to przede wszystkim ludzie stąd, znani społecznicy, aktywiści, fachowcy różnych branż - powiedział w porannej rozmowie ... » więcej 2018-09-17, godz. 09:00 Rozmowy z Rafałem Tkaczem i Joanną Maksymowicz o przygotowaniach do październikowych wyborów samorządowych Rafał Tkacz, dyrektor opolskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego O północy kończy się termin na zgłoszenie kandydatów na radnych gmin, powiatów i sejmiku ... » więcej 2018-09-16, godz. 09:00 Roman Jerye o Polskiej Kolei i nie tylko W dniu maszynisty gościem Poglądów i osądów był Roman Jerye, maszynista, instruktor Opolskiego Zakładu Przewozów Regionalnych. Nasz gość opowiedział o problem ... » więcej 2018-09-16, godz. 08:30 Józef Włodasz o Dobrodzieńskiej Secie Gościem rozmowy "W cztery oczy" był Józef Włodarz, który mówił o niedzielnej "Dobrodzieńskiej secie", czyli maratonie kolarskim o bardzo długiej i chlubnej tr ... » więcej 2018-09-15, godz. 09:00 Rozmowa z Joanną Kasprzak-Dżyberti i Bogumiłą Wosik o III Opolskim Marszu Nordic Walking Gośćmi "Poglądów i osądów" były panie Joanna Kasprzak - Dżyberti oraz Bogumiła Wosik, które opowiedziały o sobotniej III edycji Opolskiego Marszu Nordic Walki ... » więcej 2018-09-15, godz. 08:30 O. Miron Górecki o weekendowym jarmarku w Opolu - Połącznie tego co dla ciała i dla ducha - tak program tegorocznego Jarmarku Franciszkańskiego, rozpoczynającego się w dziś (sobota) w Opolu podsumował ojcie ... » więcej 2018-09-14, godz. 09:17 Rozmowa z Kamilą Jarońską o stanie opieki nad kobietami i komentarz Sabiny Wiatkowskiej - Do wyborów w sejmiku idziemy z hasłem "Polska - wygodny dom dla wszystkich" - mówiła w porannej rozmowie "W cztery oczy" Kamila Jarońska, z partii Razem. Wy ... » więcej 2018-09-13, godz. 09:38 Grzegorz Adamczyk i komentarz Lesława Adamczyka o wzroście płacy minimalnej - Płaca minimalna powinna wynosić połowę średniego wynagrodzenia i powinna być ustalana z automatu - mówił w porannej rozmowie "W cztery oczy" Grzegorz Adamcz ... » więcej 2018-09-11, godz. 09:45 Rozmowa z Edwardem Kinderem o tragicznym wypadku samochodu nauki jazdy w Szaflarach w Małopolsce i komentarz Macieja M ... Edward Kinder, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Opolu potwierdza, że po tragicznym wypadku samochodu nauki jazdy w Szaflarach w Małopolsce, w ... » więcej 2018-09-10, godz. 09:24 Andrzej Buła i Marcin Ociepa o programach wyborczych na zbliżające się wybory samorządowe Marszałek województwa, lider PO w regionie, Andrzej Buła w porannej rozmowie "W cztery oczy" odpierał zarzuty jakie postawił koalicji rządzącej województwem P ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »