Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Rozmowa z Moniką Zielińską i komentarz Violetty ... » Violetta Porows ...
Violetta Porowska o pomocy potrzebującym, wyborach i KFPP
Violetta Porowska, wicewojewoda opolski
- Realizujemy programy pomocy żywnościowej dla potrzebujących, ale - czego nie rozumiem - są samorządy, które twierdzą, że nie mają na swoim terenie organizacji, które mogłyby się zająć dystrybucją tej pomocy. Była też jedna gmina, która stwierdziła, że nie jest zainteresowana udziałem w naszym programie, bo nie ma u siebie mieszkańców potrzebujących takiej pomocy. Naprawdę trudno mi w to uwierzyć - mówiła w "Poglądach i osądach" wicewojewoda Violetta Porowska.

Nasz gość to także kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Opola. Spytana o spór radnych z prezydentem Arkadiuszem Wiśniewskim o czwarty dzień festiwalu i imprezę z Polsatem, odpowiedziała: - Prezydent sprytnie połączył te dwie różne kwestie, choć czymś innym jest czwarty dzień KFPP, pomysł do rozważenia, a czym innym zorganizowana tuż po festiwalu impreza firmowana przez komercyjną telewizję.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »