Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Prezes Radia Opole Piotr Moc o jesiennej ramówce ...
2017-09-03, 08:30 Autor: Piotr Wójtowicz (oprac. Grzegorz Dzierugo)

Prezes Radia Opole Piotr Moc o jesiennej ramówce, koncercie jubileuszowym i festiwalu opolskim

Piotr Moc o Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki i o jubileuszowym koncercie Radia Opole
- Głównie polskie piosenki na antenie Radia Opole, tak będzie przez najbliższe tygodnie - powiedział w rozmowie "W cztery oczy" prezes Radia Opole Piotr Moc. - W związku z tym, że 54. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się po raz pierwszy we wrześniu (15-17), więc będziemy promować rodzimych artystów. Na naszej antenie usłyszą państwo debiutantów i tych, którzy już występowali - zaznaczył Piotr Moc. Gość programu odniósł się także do nowej ramówki. - W poniedziałek na przykład o 19:20 w programie "Rewiry kultury" ruszymy z emisją autorskiej książki Jacka Cygana. Ten cykl będzie nosił tytuł "Przeznaczenie. Traf. Przypadek" i gorąco na niego zapraszam - Prezes Radia Opole zaprosił także na jubileuszowy koncert "Mocne Granie na 65 lat Radia Opole", który odbędzie 22 września w opolskim amfiteatrze. - Tego dnia wystąpią takie zespoły jak TSA, SBB, Piersi i Sabina Sago - dodał prezes Radia.

- Osobiście cieszę się, że wreszcie w naszym radiu można usłyszeć utwory zespołu SBB, które dziś nie są tak często grane jak w przeszłości. Warto słuchać Radia Opole ponieważ na ten koncert będziemy rozdawać zaproszenia dla naszych słuchaczy - podkreślił gość.

Zobacz także

2018-06-24, godz. 09:00 Rozmowa z Markiem Zarankiewiczem o tym, dlaczego należy kochać przydrożne drzewa Chodzi o to by dostrzegać piękno jakie daje nam natura - mówił pomysłodawca kampanii "Zdrap Pomarańczowy Znak" Marek Zarankiewicz. Jak wyjaśnił, chodzi o pows ... » więcej 2018-06-24, godz. 08:30 Rozmowa z Jakubem Bireckim o premierowej edycji zawodów Triathlon Opole Opole wkracza na triathlonową mapę Polski. W niedzielę, 24 czerwca, mieszkańcy mogą kibicować zawodnikom pływającym w Odrze, jadącym na rowerze i biegającym p ... » więcej 2018-06-23, godz. 09:00 Rozmowa z ks. Mateuszem Buczmą o Bożym Weekendzie w Opolu Od piątku na ulicach Opola odbywa się Boży Weekend. Organizatorzy przygotowali wiele stref wolontariatu, m.in. integracyjną dla dzieci niepełnosprawnych, wars ... » więcej 2018-06-23, godz. 08:30 Rozmowa z Lidią Stotko o wolontariacie w opolskim Ekonomiku i o szpiku dla Jurka Młodzież opolskiego Ekonomika bardzo chętnie angażuje się w działalność wolontariacką. Szkoła ma już długie tradycje takiej aktywności, a w miniony poniedział ... » więcej 2018-06-22, godz. 09:30 Rozmowa z Katarzyną Czocharą o wizycie premiera Mateusza Morawieckiego w Opolu oraz Pawłem Jaroszkiem o nieuniknionym ... - Mateusz Morawiecki był już na Opolszczyźnie, ale to jego pierwsza wizyta u nas jako premiera, więc w jakiejś mierze to wydarzenie historyczne. Spotka się z ... » więcej 2018-06-21, godz. 10:17 Rozmowy z ks. prof. Markiem Lisem i red. Krzysztofem Ogioldą o 35. rocznicy pielgrzymki Jana Pawła II na Górę św. Anny Ks. prof. Marek Lis o 35. rocznicy pielgrzymki Jana Pawła II na Górę św. Anny - Pielgrzymki Jana Pawła II przerwały coś, co socjologowie nazwali spiralą mil ... » więcej 2018-06-20, godz. 10:00 Rozmowy z Krzysztofem Wysdakiem oraz Agnieszką Mikucką o podziale okręgów wyborczych po powiększeniu Opola Krzysztof Wysdak, członek Zarządu Powiatu Opolskiego - Skoro po zmianie granic Opola radni mogli dokonać nowego podziału okręgów wyborczych, to uważamy, że ra ... » więcej 2018-06-19, godz. 09:39 Rozmowa z Agnieszką Kamińską i komentarz Tadeusza Chrobaka Agnieszka Kamińska, dyrektor Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim - Najważniejszym punktem IX Opolskich Dni Kresowych będzie pro ... » więcej 2018-06-18, godz. 09:48 Rozmowa ze Zbigniewem Kubalańcą i komentarz Łukasza Sowady Zbigniew Kubalańca, przewodniczący Klubu Radnych PO w Radzie Miasta Opola - Skoro najpierw wojewódzki a potem naczelny sąd administracyjny przyznały rację rad ... » więcej 2018-06-17, godz. 09:02 Rozmowa z ks. Pawłem Landwójtowiczem, dyrektorem Diecezjalnej Poradni Rodzinnej Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia obchodzi 25-lecie istnienia. W jej strukturach działa poradnia rodzinna, a przez wszystkie lata istnienia odwiedziło ją pon ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »