Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Prezes Radia Opole Piotr Moc o jesiennej ramówce ...
2017-09-03, 08:30 Autor: Piotr Wójtowicz (oprac. Grzegorz Dzierugo)

Prezes Radia Opole Piotr Moc o jesiennej ramówce, koncercie jubileuszowym i festiwalu opolskim

Piotr Moc o Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki i o jubileuszowym koncercie Radia Opole
- Głównie polskie piosenki na antenie Radia Opole, tak będzie przez najbliższe tygodnie - powiedział w rozmowie "W cztery oczy" prezes Radia Opole Piotr Moc. - W związku z tym, że 54. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się po raz pierwszy we wrześniu (15-17), więc będziemy promować rodzimych artystów. Na naszej antenie usłyszą państwo debiutantów i tych, którzy już występowali - zaznaczył Piotr Moc. Gość programu odniósł się także do nowej ramówki. - W poniedziałek na przykład o 19:20 w programie "Rewiry kultury" ruszymy z emisją autorskiej książki Jacka Cygana. Ten cykl będzie nosił tytuł "Przeznaczenie. Traf. Przypadek" i gorąco na niego zapraszam - Prezes Radia Opole zaprosił także na jubileuszowy koncert "Mocne Granie na 65 lat Radia Opole", który odbędzie 22 września w opolskim amfiteatrze. - Tego dnia wystąpią takie zespoły jak TSA, SBB, Piersi i Sabina Sago - dodał prezes Radia.

- Osobiście cieszę się, że wreszcie w naszym radiu można usłyszeć utwory zespołu SBB, które dziś nie są tak często grane jak w przeszłości. Warto słuchać Radia Opole ponieważ na ten koncert będziemy rozdawać zaproszenia dla naszych słuchaczy - podkreślił gość.

Zobacz także

2018-02-22, godz. 10:28 Rozmowy ze Sławomirem Batko i Zbigniewem Kubalańcą Sławomir Batko, przewodniczący klubu radnych PiS w opolskiej Radzie Miasta – Jesteśmy stanowczo przeciw takiej transakcji, ona jest wręcz patologiczna a nawet ... » więcej 2018-02-21, godz. 09:51 Rozmowa z Andrzejem Bułą i komentarz Macieja Wujca Andrzej Buła, marszałek regionu - To PiS nas sprowokował do tego, żeby szukać nowej siedziby, bo wojewoda wypowiedział nam umowę najmu. W tej chwili działamy ... » więcej 2018-02-20, godz. 09:57 Rozmowa z Violettą Porowską i komentarz Romana Kolka Violetta Porowska, wicewojewoda opolski – Samorządowcy w roku wyborczym krzyczą o niesprawiedliwym algorytmie, nie pamiętając, że powstał w roku 2009, za czas ... » więcej 2018-02-19, godz. 09:52 Rozmowa z Joanną Maksymowicz i komentarz Pawła Grabowskiego Joanna Maksymowicz, wicedyrektor opolskiej delegatury KBW - Wniosek o referendum w tak zwanej innej sprawie, nie związanej z odwołaniem organów samorządu, moż ... » więcej 2018-02-18, godz. 09:00 Violetta Szczepkowska o akcjach, do których chętnie włączają się uczniowie ZSB W Opolu Opolscy uczniowie w ramach swoich praktyk zawodowych remontują oddział dermatologii Szpitala Wojewódzkiego. Nie tak dawno pomogli także swojemu koledze w odre ... » więcej 2018-02-18, godz. 08:30 Rozmowa z Małgorzatą Pliszką o zmianie przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców w Polsce Zmieniły się przepisy dotyczące zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Czy to zmiany na dobre? To w rozmowie "W cztery oczy" wyjaśniała Małgorzata Pliszka, dyrek ... » więcej 2018-02-17, godz. 09:00 Dariusz Puk o Ogólnopolskich Prezentacjach Muzycznych "TerePaczków" Minął termin zgłoszeń do tegorocznej edycji Ogólnopolskich Prezentacji Muzycznych "Terepaczków". Do walki o nagrody w pierwszy weekend marca staną wykonawcy z ... » więcej 2018-02-17, godz. 08:30 Jarosław Kuźmiński o likwidacji dzików z użyciem statków powietrznych Sławomir Izdebski, twórca nowych przepisów o łowiectwie zapowiada likwidację dzików z użyciem statków powietrznych. Powód: dziki roznoszą wirusa ASF, więc pow ... » więcej 2018-02-16, godz. 09:50 Rozmowa z dr. Witoldem Potworą i komentarz Sebastiana Szczurka Dr Witold Potwora, ekonomista i specjalista ds. otwartych funduszy inwestycyjnych Złote plany na złotą jesień życia czy kolejne gruszki na emeryckiej wierzbi ... » więcej 2018-02-15, godz. 10:54 Rozmowa z kpt. Tomaszem Golcem i komentarz dr. Bartosza Kuświka Kpt. Tomasz Golec z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego – Takie nam Bóg dał położenie, że musimy dbać o bezpieczeństwo właściwie przez wieki i cały czas dzisiaj, ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »