Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Prezes Radia Opole Piotr Moc o jesiennej ramówce ...
2017-09-03, 08:30 Autor: Piotr Wójtowicz (oprac. Grzegorz Dzierugo)

Prezes Radia Opole Piotr Moc o jesiennej ramówce, koncercie jubileuszowym i festiwalu opolskim

Piotr Moc o Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki i o jubileuszowym koncercie Radia Opole
- Głównie polskie piosenki na antenie Radia Opole, tak będzie przez najbliższe tygodnie - powiedział w rozmowie "W cztery oczy" prezes Radia Opole Piotr Moc. - W związku z tym, że 54. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się po raz pierwszy we wrześniu (15-17), więc będziemy promować rodzimych artystów. Na naszej antenie usłyszą państwo debiutantów i tych, którzy już występowali - zaznaczył Piotr Moc. Gość programu odniósł się także do nowej ramówki. - W poniedziałek na przykład o 19:20 w programie "Rewiry kultury" ruszymy z emisją autorskiej książki Jacka Cygana. Ten cykl będzie nosił tytuł "Przeznaczenie. Traf. Przypadek" i gorąco na niego zapraszam - Prezes Radia Opole zaprosił także na jubileuszowy koncert "Mocne Granie na 65 lat Radia Opole", który odbędzie 22 września w opolskim amfiteatrze. - Tego dnia wystąpią takie zespoły jak TSA, SBB, Piersi i Sabina Sago - dodał prezes Radia.

- Osobiście cieszę się, że wreszcie w naszym radiu można usłyszeć utwory zespołu SBB, które dziś nie są tak często grane jak w przeszłości. Warto słuchać Radia Opole ponieważ na ten koncert będziemy rozdawać zaproszenia dla naszych słuchaczy - podkreślił gość.

Zobacz także

2017-09-25, godz. 09:38 Rozmowa z Katarzyną Czocharą i komentarz Wojciecha Rudego Katarzyna Czochara, posłanka PiS Nieoczekiwana nadwyżka budżetowa, rosnąca produkcja przemysłowa i handel, podwyżki płac, malejące bezrobocie - to wszystko ni ... » więcej 2017-09-24, godz. 08:40 Rozmowa z Jackiem Łuczakiem W niedzielnej rozmowie "W cztery oczy" podharcmistrz Jacek Łuczak, przewodniczący zarzadu opolskiego obwodu ZHR opowiadał o pomyśle na "Harcerską Pocztę Polow ... » więcej 2017-09-23, godz. 08:30 Rozmowa z Edwardem Spyrką Edward Spyrka był przez lata muzycznym filarem Radia Opole, przepracował w nim 42 lata z 65 lat, jakie liczy sobie RO, a zaczął pracować przez przypadek. Był ... » więcej 2017-09-22, godz. 09:44 Rozmowa z Arkadiuszem Szymańskim i komentarz Tomasza Kostusia To skutek tego, że realizujemy swoje obietnice wyborcze, ludzie widzą, że mogą nam ufać - tak w rozmowie "W cztery oczy" Arkadiusz Szymański, radny wojewódzki ... » więcej 2017-09-21, godz. 10:07 Rozmowa z Magdaleną Matyjaszek i komentarz Magdaleny Czercowy Magdalena Matyjaszek, Naczelnik kultury, turystyki i współpracy zagranicznej Urzędu Miasta Opola Przedstawiciele siedmiu miast partnerskich odwiedzą już jutro ... » więcej 2017-09-20, godz. 09:35 Rozmowa z Arturem Wilpertem i komentarz ks. dr. Arnolda Drechslera W rozmowie "W cztery oczy" koordynator projektu "Kromka chleba dla sąsiada" Artur Wilpert opowiadał o idei akcji prowadzonej przez Caritas Diecezji Opolskiej. ... » więcej 2017-09-19, godz. 09:52 Rozmowy z Grzegorzem Adamczykiem z opolskiej "Solidarności" Dziś w obu porannych rozmowach - "W cztery oczy" i "Poglądy i osądy" - naszym gościem był Grzegorz Adamczyk, zastępca przewodniczącego Zarządu Regionu Śląska ... » więcej 2017-09-18, godz. 08:32 Rozmowa z Pawłem Staufferem i komentarz Katarzyny Zawadzkiej - Najważniejsza jest próba uchwycenia emocji. I w tym roku to się udało, jestem bardzo zadowolony z kilku zdjęć, które zrobiłem Maryli Rodowicz. Świetny konce ... » więcej 2017-09-17, godz. 08:40 Rozmowa z Janem "Yachem" Paszkiewiczem - W Gdańsku formuła się zakończyła, ponadto miasto nie inwestowało w tę formę kultury - Tak o powodach przenosin festiwalu Yach Film do Opola powiedział w roz ... » więcej 2017-09-16, godz. 08:43 Rozmowa z zespołem Ogień, który wygrał konkurs na najlepszy debiut 54. KFPP - Adrenalina jeszcze nie zeszła, jesteśmy zaskoczeni, aż tak dużym wsparciem ze strony słuchaczy - powiedział w porannej rozmowie "W cztery oczy" Filip Popów ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »