Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Prezes Radia Opole Piotr Moc o jesiennej ramówce ...
2017-09-03, 08:30 Autor: Piotr Wójtowicz (oprac. Grzegorz Dzierugo)

Prezes Radia Opole Piotr Moc o jesiennej ramówce, koncercie jubileuszowym i festiwalu opolskim

Piotr Moc o Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki i o jubileuszowym koncercie Radia Opole
- Głównie polskie piosenki na antenie Radia Opole, tak będzie przez najbliższe tygodnie - powiedział w rozmowie "W cztery oczy" prezes Radia Opole Piotr Moc. - W związku z tym, że 54. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się po raz pierwszy we wrześniu (15-17), więc będziemy promować rodzimych artystów. Na naszej antenie usłyszą państwo debiutantów i tych, którzy już występowali - zaznaczył Piotr Moc. Gość programu odniósł się także do nowej ramówki. - W poniedziałek na przykład o 19:20 w programie "Rewiry kultury" ruszymy z emisją autorskiej książki Jacka Cygana. Ten cykl będzie nosił tytuł "Przeznaczenie. Traf. Przypadek" i gorąco na niego zapraszam - Prezes Radia Opole zaprosił także na jubileuszowy koncert "Mocne Granie na 65 lat Radia Opole", który odbędzie 22 września w opolskim amfiteatrze. - Tego dnia wystąpią takie zespoły jak TSA, SBB, Piersi i Sabina Sago - dodał prezes Radia.

- Osobiście cieszę się, że wreszcie w naszym radiu można usłyszeć utwory zespołu SBB, które dziś nie są tak często grane jak w przeszłości. Warto słuchać Radia Opole ponieważ na ten koncert będziemy rozdawać zaproszenia dla naszych słuchaczy - podkreślił gość.

Zobacz także

2017-11-25, godz. 08:35 Rozmowa z Januszem Kuliberdą Co zrobić z niechcianymi zakupami? To główny temat, który poruszyliśmy w programie z powiatowym rzecznikiem konsumentów w Kluczborku Januszem Kuliberdą. Nasz ... » więcej 2017-11-24, godz. 09:38 65. urodziny Radia Opole - rozmowa z prezesem Piotrem Mocem i szefem IT Tomaszem Turbą W rozmowie "W cztery oczy" gościem Zbigniewa Górniaka był prezes Radia Opole - Piotr Moc, który był przepytywany na okoliczność 65. urodzin Radia Opole, które ... » więcej 2017-11-23, godz. 09:47 Rozmowa z Romanem Piniasiem oraz komentarz Marcina Kołodziejczyka Roman Piniaś, terapeuta, szef Monaru w podopolskim Zbicku W rozmowie "W cztery oczy" naszym gościem był Roman Piniaś, terapeuta, szef Monaru w podopolskim Zbi ... » więcej 2017-11-22, godz. 10:23 Rozmowa z dr. hab. Markiem Białokurem i komentarz dr Anny Gołębiowskiej Dr hab. Marek Białokur, historyk z Uniwersytetu Opolskiego Piłsudski, Dmowski, Paderewski, Korfanty, Witos – takie podobizny mężów stanu z dwudziestolecia mię ... » więcej 2017-11-21, godz. 09:33 Rozmowa z Pawłem Kukizem i komentarz Adriana Czubaka Paweł Kukiz, szef Kukiz'15 W rozmowie "W cztery oczy" Paweł Kukiz z Kukiz'15 odniósł się do pomysłów zmian w ordynacji wyborczej, jakie obóz Zjednoczonej Praw ... » więcej 2017-11-20, godz. 08:17 Rozmowa z Jerzym Naszkiewiczem oraz komentarz Bolesława Bezega Jerzy Naszkiewicz, pełnomocnik wojewody opolskiego W rozmowie "W cztery oczy" Jerzy Naszkiewicz, świeżo nominowany pełnomocnik wojewody opolskiego d.s. przysz ... » więcej 2017-11-19, godz. 08:35 Rozmowa z kpt. Tomaszem Golcem z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Opolu – W Brzegu i Opolu 2 grudnia ruszają kursy samoobrony dla pań. Kobiety będą uczyły się obrony przed uderzeniem, duszeniem czy kopnięciem – tak mówił w rozmowi ... » więcej 2017-11-18, godz. 08:35 Rozmowa z Arkadiuszem Kapuścikiem, Okręgowym Inspektorem Pracy w Opolu Czy przedsiębiorcy przestrzegają zasad minimalnej stawki godzinowej? O to pytaliśmy w rozmowie „W cztery oczy” Okręgowego Inspektora Pracy w Opolu Arkadiusz K ... » więcej 2017-11-17, godz. 10:33 Rozmowa z Violettą Porowską i komentarz prof. Małgorzaty Rozbickiej Violetta Porowska, wicewojewoda opolski – To, że tegoroczna ogólnopolska gala Europejskich Dni Dziedzictwa odbywa się w Opolu, to dowód docenienia naszej akty ... » więcej 2017-11-16, godz. 09:38 Rozmowa z Antonim Konopką oraz komentarz Dionizego Duszyńskiego Antoni Konopka, wicemarszałek Województwa Opolskiego - Jak ważna jest gospodarka rybacka dla Opolszczyzny? To jakieś 400 etatów i 50 firm, ale także trzecie m ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »