Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-10-09, 14:04 Autor: Źródło: Polska Fundacja Narodowa

Zobacz klip "Od urodzenia w sercach #Niepodległa"!

Od Urodzenia W Sercach #Niepodległa
"Od urodzenia w sercach #Niepodległa" - to tytuł najnowszego klipu Dominika „Donia” Grabowskiego, który premierę miał pod koniec września. To pierwszy utwór tego typu w Polsce. Piosenka została skomponowana z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.
Teledysk do piosenki nagrywany był na jachcie I LOVE POLAND. Jest to najnowocześniejsza jednostka regatowa, na której, w ramach projektu Polskiej Fundacji Narodowej, będzie trenować nowe pokolenie żeglarzy.

Już w najbliższy czwartek Dominik "Doniu" Grabowski będzie gościem Kamili Dauksz w audycji "Dobre Granie Ekstra". Zapraszamy do słuchania i oglądania od godz. 18:00.

Zobacz także

2018-12-12, godz. 15:59, Patronaty - polecamy Casting Miss i Mister Opolszczyzny w styczniu - zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do wtorku Jeszcze tylko do 18 grudnia można wysyłać zgłoszenia chęci udziału w konkursie Miss & Mister Opolszczyzny 2019. Finał konkursu odbędzie się w maju, żeby wziąć w nim udział trzeba przejść casting. Casting odbędzie się już 13 stycznia w Opo ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Mikołajkowa Ślizgawka dla dzieci i rodzin zastępczych PCPR jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej po raz drugi wspólnie z klubem sportowym PGE Orlik Opole dzięki życzliwości MOSiR Opole organizuje 'Mikołajkową Ślizgawkę' dla dzieci i rodzin zastępczych z powiatu opolskiego. Impreza odb ... » więcej 2018-12-12, godz. 10:26, Patronaty - polecamy Legendarny dyrygent i francuska pianistka wystąpią w Filharmonii Opolskiej » więcej 2018-12-11, godz. 17:40, Patronaty - polecamy Uczta z muzyką Duke`a Ellingtona z Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy – transmisja 13 grudnia od godz. 19:00 Uczta z kompozycją amerykańskiego pianisty, kompozytora i aranżera jazzowego Duke`a Ellingtona w wykonaniu 17-osobowego big bandu z udziałem amerykańskiej wokalistki Karen Edwards oraz chóru - to wydarzenie, które odbędzie się w najbliższ ... » więcej 2018-12-11, godz. 10:17, Patronaty - polecamy Zbliża się Finał Ogólnopolski Mini Olympic Games – znamy szczegóły! Najlepsi zawodnicy w kategorii młodzików w tenisie stołowym ze wszystkich województw przyjadą do Gorzowa Śląskiego, by zmierzyć się w Finale Ogólnopolskim Mini Olympic Games. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »