Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-10-09, 17:32 Autor: Barbara Więcek

Znudziło Ci się bieganie w ulicznej dżungli? Wpadnij do Chrząszczyc!

Bieg "Wzgórzowa 13" [fot. archiwum organizatora]
Bieg "Wzgórzowa 13" [fot. archiwum organizatora]
W sobotę (14.10) W Chrząszczycach rusza 4. edycja biegu przełajowego "Wzgórzowa 13". Na uczestników będzie czekać crossowa trasa otoczona lasami, polami, wiodąca wzdłuż podopolskich Wzgórz Winowskich. Start o godz. 12:00.
PlakatGłównym celem imprezy jest zbiórka funduszy na dokończenie budowy stadionu lekkoatletycznego w Chrząszczycach. Bieg ten ma również na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, promowanie biegania jako aktywnej formy dbania o zdrowie oraz zaangażowanie pracowników firm do wspólnego udziału w sztafetach w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zawodnicy do pokonania będą mieć dystans o długości 13 km, który będzie poprowadzony po oznakowanej trasie znajdującej się w obrębie miejscowości Chrząszczyce i przyległego poligonu wojskowego w Winowie.

Bieg można pokonać indywidualnie lub w sztafecie.

  • Bieg indywidualny (13 km) – konieczna odwaga zawodnika, by zdecydować się na start na tym dystansie w ekstremalnych warunkach. Satysfakcja na mecie gwarantowana.
  • Sztafeta (3 x ok. 4,3 km) – to znakomity element integracji uczestników, którzy na co dzień np. razem pracują. Mogą spędzić czas zupełnie inaczej niż zwykle, poznać się od innej strony i świetnie się przy tym bawić. Wystarczy zebrać 3-osobową drużynę w swojej firmie, instytucji, stowarzyszeniu i spędzić wolny czas aktywnie.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Radio Opole objęło imprezę patronatem medialnym.

Zobacz także

2017-10-19, godz. 16:47, Patronaty - polecamy Akustyczne przy kominku, czyli Czarny Miś w Krapkowicach W jesienne piątkowe wieczory Zamkowy Młyn w Krapkowicach zaprasza na kolejne koncerty akustyczne przy kominku. Tym razem będzie okazja posłuchania zespołu Czarny Miś, który tworzą Janusz Starczynowski i Wojciech Nędza. Koncert rozpocznie ... » więcej 2017-10-19, godz. 14:59, Patronaty - polecamy Amatorskie chóry senioralne zaprezentują się w piątek w SCK Osiem zespołów zaprezentuje się w najbliższy piątek (20.10) w Studenckim Centrum Kultury w ramach II Przeglądu Amatorskich Chórów Senioralnych „Od seniora do Opola”. Przegląd rozpocznie się o godz. 10:00. Wstęp wolny. » więcej 2017-10-19, godz. 13:33, Patronaty - polecamy W "Ostrodze" będą "gonić lisa" Gonitwa, podczas której konno ściga się tzw. 'lisa', czyli jeźdźca z ogonem przypiętym do ramienia - to główny punkt Hubertusa, który już po raz 42. odbędzie się w Ludowym Klubie Jeździeckim „Ostroga”. Sama gonitwa rozpocznie się w najbli ... » więcej 2017-10-19, godz. 12:23, Patronaty - polecamy Przysieczański Hubertus Kawaleryjski już w sobotę Stowarzyszenie to powstało, by kultywować tradycje kawaleryjskie oraz popularyzować wiedzę o polskiej historii i jeździectwie. Mowa o Stowarzyszeniu Szwadron Przysiecz. Stowarzyszenie w najbliższą sobotę (21.10) zaprasza na III Przysiecza ... » więcej 2017-10-18, godz. 13:00, Patronaty - polecamy Szpadziści zmierzą się w turnieju z okazji 800-lecia Opola już w sobotę! Klub szermierczy UKS Start Opole wraz z prezydentem Opola zaprasza na Ogólnopolskie Zawody Szermiercze Młodzików „Złoty Ryngraf Księcia Kazimierza z okazji 800-lecia Miasta Opola”. Turniej szpadzistów jest połączony z obchodami 15-lecia K ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »