Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-10-09, 17:32 Autor: Barbara Więcek

Znudziło Ci się bieganie w ulicznej dżungli? Wpadnij do Chrząszczyc!

Bieg "Wzgórzowa 13" [fot. archiwum organizatora]
Bieg "Wzgórzowa 13" [fot. archiwum organizatora]
W sobotę (14.10) W Chrząszczycach rusza 4. edycja biegu przełajowego "Wzgórzowa 13". Na uczestników będzie czekać crossowa trasa otoczona lasami, polami, wiodąca wzdłuż podopolskich Wzgórz Winowskich. Start o godz. 12:00.
PlakatGłównym celem imprezy jest zbiórka funduszy na dokończenie budowy stadionu lekkoatletycznego w Chrząszczycach. Bieg ten ma również na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, promowanie biegania jako aktywnej formy dbania o zdrowie oraz zaangażowanie pracowników firm do wspólnego udziału w sztafetach w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zawodnicy do pokonania będą mieć dystans o długości 13 km, który będzie poprowadzony po oznakowanej trasie znajdującej się w obrębie miejscowości Chrząszczyce i przyległego poligonu wojskowego w Winowie.

Bieg można pokonać indywidualnie lub w sztafecie.

  • Bieg indywidualny (13 km) – konieczna odwaga zawodnika, by zdecydować się na start na tym dystansie w ekstremalnych warunkach. Satysfakcja na mecie gwarantowana.
  • Sztafeta (3 x ok. 4,3 km) – to znakomity element integracji uczestników, którzy na co dzień np. razem pracują. Mogą spędzić czas zupełnie inaczej niż zwykle, poznać się od innej strony i świetnie się przy tym bawić. Wystarczy zebrać 3-osobową drużynę w swojej firmie, instytucji, stowarzyszeniu i spędzić wolny czas aktywnie.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Radio Opole objęło imprezę patronatem medialnym.

Zobacz także

2017-12-12, godz. 14:55, Patronaty - polecamy Silesian Model United Nations od środy do piątku w Opolu Wcielą się w role delegatów ONZ i będą dyskutować o problemach świata. Mowa o Śląskich Modelowych Obradach Organizacji Narodów Zjednoczonych, które od środy (13.12) do piątku (15.12) potrwają w Opolu. To okazja nie tylko do sprawdzenia sw ... » więcej 2017-12-12, godz. 14:54, Patronaty - polecamy Barbara Kurdej-Szatan jedną z gwiazd koncertu "W tonacji Śląska" 'W tonacji Śląska' - koncert pod takim tytułem już w najbliższą sobotę (16.12) odbędzie się w Filharmonii Opolskiej. Gośćmi specjalnymi będą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Oprócz tej muzykalnej pary swoje umiejętności zaprezentuje ... » więcej 2017-12-12, godz. 13:12, Patronaty - polecamy W 10-lecie istnienia OCRG zaprasza na wyjątkową galę podsumowującą rok To jedna z większych instytucji otoczenia biznesu w województwie opolskim. W czerwcu tego roku podsumowało 10 lat swojej działalności, a w najbliższy piątek (15.12) organizuje coroczną Świąteczną Galę Podsumowującą. Mowa o Opolskim Centru ... » więcej 2017-12-11, godz. 18:55, Patronaty - polecamy Przyjdź w środę do SCK-u i się zainspiruj Dobrze opowiedziana historia o pokonywaniu problemów życiowych, może dać innym niesamowity impuls do działania. To idea spotkań, które odbywają się w ramach Środowych Inspiracji w Opolu. Jak twierdzi ich pomysłodawca Rafał Tańczak: „To tu ... » więcej 2017-12-11, godz. 17:54, Patronaty - polecamy Strzelecki Bieg Uliczny w Strzelcach Opolskich już w sobotę. Zapisy jeszcze do wtorku! Jeszcze do 12 grudnia można zgłaszać swój udział w 28. Strzeleckim Biegu Ulicznym im. Euzebiusza Ferta w Strzelcach Opolskich. Przed uczestnikami 15-kilometrowa trasa. Bieg wystartuje w sobotę 16 grudnia o godz. 11:00. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »