Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-10-09, 17:32 Autor: Barbara Więcek

Znudziło Ci się bieganie w ulicznej dżungli? Wpadnij do Chrząszczyc!

Bieg "Wzgórzowa 13" [fot. archiwum organizatora]
Bieg "Wzgórzowa 13" [fot. archiwum organizatora]
W sobotę (14.10) W Chrząszczycach rusza 4. edycja biegu przełajowego "Wzgórzowa 13". Na uczestników będzie czekać crossowa trasa otoczona lasami, polami, wiodąca wzdłuż podopolskich Wzgórz Winowskich. Start o godz. 12:00.
PlakatGłównym celem imprezy jest zbiórka funduszy na dokończenie budowy stadionu lekkoatletycznego w Chrząszczycach. Bieg ten ma również na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, promowanie biegania jako aktywnej formy dbania o zdrowie oraz zaangażowanie pracowników firm do wspólnego udziału w sztafetach w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zawodnicy do pokonania będą mieć dystans o długości 13 km, który będzie poprowadzony po oznakowanej trasie znajdującej się w obrębie miejscowości Chrząszczyce i przyległego poligonu wojskowego w Winowie.

Bieg można pokonać indywidualnie lub w sztafecie.

  • Bieg indywidualny (13 km) – konieczna odwaga zawodnika, by zdecydować się na start na tym dystansie w ekstremalnych warunkach. Satysfakcja na mecie gwarantowana.
  • Sztafeta (3 x ok. 4,3 km) – to znakomity element integracji uczestników, którzy na co dzień np. razem pracują. Mogą spędzić czas zupełnie inaczej niż zwykle, poznać się od innej strony i świetnie się przy tym bawić. Wystarczy zebrać 3-osobową drużynę w swojej firmie, instytucji, stowarzyszeniu i spędzić wolny czas aktywnie.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Radio Opole objęło imprezę patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-02-23, godz. 16:48, Patronaty - polecamy Rusza XIV Święto Opolskiej Pisanki z Jarmarkiem Wielkanocnym w Tułowicach! Już po raz 14. Tułowicki Ośrodek Kultury zaprasza na Święto Opolskiej Pisanki z Jarmarkiem Wielkanocnym. Celem imprezy jest przypomnienie i promowanie zapomnianych zwyczajów i obrzędów kultywowanych na wsi opolskiej w okresie wielkopostny ... » więcej 2018-02-23, godz. 15:34, Patronaty - polecamy Work life event już wkrótce w Opolu Energetyzujące spotkania z praktykami work-life balance odbędą się w 3 najbliższe poniedziałki w Opolu. To warsztaty poświęcone życiu i pracy oraz poszukiwaniu równowagi między tymi dwoma światami. Wstęp wolny! » więcej 2018-02-22, godz. 15:53, Patronaty - polecamy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - sprawdź obchody. Radio Opole zaprasza na koncert Odsłonięcie tablicy upamiętniającej ofiary, wręczenie odznaczeń państwowych, msza święta oraz uroczystości z asystą kompanii honorowej Wojska Polskiego i udziałem orkiestry reprezentacyjnej - to tylko niektóre wydarzenia zaplanowane na cz ... » więcej 2018-02-21, godz. 20:37, Patronaty - polecamy Opolska Liga Orlika – jeszcze do niedzieli można zapisać drużynę! Rozpoczęły się zapisy nowych drużyn do gry w II lidze XI edycji Opolskiej Ligi Orlika. Zapisy potrwają do niedzieli (25.02). Amatorskie rozgrywki piłkarskie w stolicy regionu odbywać się będą w każdą niedzielę na dwóch boiskach „Orlik” w ... » więcej 2018-02-20, godz. 12:57, Patronaty - polecamy Wieczór autorski z kpt. Ryszardem Sobieszczańskim Opole żeglarzami stoi, czego dowodem były tłumy na I Opolskim Plebiscycie Żeglarskim Dar Opola, który odbył się 10 lutego w SCK. Tego dnia miała miejsce oficjalna premiera książki 'Rejs po dziejach opolskiego żeglarstwa 1945-2017”. Dla ty ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »