Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-10-09, 17:32 Autor: Barbara Więcek

Znudziło Ci się bieganie w ulicznej dżungli? Wpadnij do Chrząszczyc!

Bieg "Wzgórzowa 13" [fot. archiwum organizatora]
Bieg "Wzgórzowa 13" [fot. archiwum organizatora]
W sobotę (14.10) W Chrząszczycach rusza 4. edycja biegu przełajowego "Wzgórzowa 13". Na uczestników będzie czekać crossowa trasa otoczona lasami, polami, wiodąca wzdłuż podopolskich Wzgórz Winowskich. Start o godz. 12:00.
PlakatGłównym celem imprezy jest zbiórka funduszy na dokończenie budowy stadionu lekkoatletycznego w Chrząszczycach. Bieg ten ma również na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, promowanie biegania jako aktywnej formy dbania o zdrowie oraz zaangażowanie pracowników firm do wspólnego udziału w sztafetach w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zawodnicy do pokonania będą mieć dystans o długości 13 km, który będzie poprowadzony po oznakowanej trasie znajdującej się w obrębie miejscowości Chrząszczyce i przyległego poligonu wojskowego w Winowie.

Bieg można pokonać indywidualnie lub w sztafecie.

  • Bieg indywidualny (13 km) – konieczna odwaga zawodnika, by zdecydować się na start na tym dystansie w ekstremalnych warunkach. Satysfakcja na mecie gwarantowana.
  • Sztafeta (3 x ok. 4,3 km) – to znakomity element integracji uczestników, którzy na co dzień np. razem pracują. Mogą spędzić czas zupełnie inaczej niż zwykle, poznać się od innej strony i świetnie się przy tym bawić. Wystarczy zebrać 3-osobową drużynę w swojej firmie, instytucji, stowarzyszeniu i spędzić wolny czas aktywnie.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Radio Opole objęło imprezę patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-06-19, godz. 16:59, Patronaty - polecamy X Prószkowska Parada Orkiestr już w sobotę Kilkanaście orkiestr dętych w najbliższą sobotę (23.06) weźmie udział w musztrze paradnej ulicami Prószkowa. X Prószkowska Parda Orkiestr wystartuje o godz. 18:00 z Rynku. Po paradzie od godz. 20:00 w trzech różnych miejscach do późnej no ... » więcej 2018-06-19, godz. 15:50, Patronaty - polecamy 4 tematy w 5 godzin - w sobotę rusza Fotomarat[h]on Z okazji setnej rocznicy wprowadzenia praw wyborczych dla kobiet w Polsce i w Niemczech, Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z partnerami organizują konkurs fotograficzny pod nazwą Fotomarat[h]on „Równe prawa to podstawa”. Pula nagród ... » więcej 2018-06-19, godz. 12:43, Patronaty - polecamy Grodziec zaprasza na Opolskie Spotkania Kresowe Ocalenie i podtrzymanie kultury kresowej przywiezionej na Śląsk Opolski przez ludność wysiedloną w 1945 roku z Kresów - to główny cel obchodzonych już po raz siódmy Opolskich Spotkań Kresowych organizowanych przez Stowarzyszenie „Nasz Gro ... » więcej 2018-06-18, godz. 16:39, Patronaty - polecamy Dino Top Festival od piątku do niedzieli Konkurs na interpretację piosenek Zbigniewa Wodeckiego w najbliższy piątek (22.06) w Sędziszowie Małopolskim zainauguruje II Dino Top Festival. Do przesłuchań zakwalifikowanych zostało 10 wykonawców. Do niedzieli na festiwalu będzie okazj ... » więcej 2018-06-18, godz. 15:45, Patronaty - polecamy Filharmonia kończy sezon koncertem światowej sławy gwiazdy 66. sezon artystyczny Filharmonii Opolskiej zakończy koncert fortepianowy Jana Lisieckiego. Artysta przez krytyków nazywany jest: „arystokratą fortepianu”, „jednym z najbardziej sensacyjnych młodych artystów” i chwalony jest za dojrzałe, ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »