Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-10-09, 17:32 Autor: Barbara Więcek

Znudziło Ci się bieganie w ulicznej dżungli? Wpadnij do Chrząszczyc!

Bieg "Wzgórzowa 13" [fot. archiwum organizatora]
Bieg "Wzgórzowa 13" [fot. archiwum organizatora]
W sobotę (14.10) W Chrząszczycach rusza 4. edycja biegu przełajowego "Wzgórzowa 13". Na uczestników będzie czekać crossowa trasa otoczona lasami, polami, wiodąca wzdłuż podopolskich Wzgórz Winowskich. Start o godz. 12:00.
PlakatGłównym celem imprezy jest zbiórka funduszy na dokończenie budowy stadionu lekkoatletycznego w Chrząszczycach. Bieg ten ma również na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, promowanie biegania jako aktywnej formy dbania o zdrowie oraz zaangażowanie pracowników firm do wspólnego udziału w sztafetach w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zawodnicy do pokonania będą mieć dystans o długości 13 km, który będzie poprowadzony po oznakowanej trasie znajdującej się w obrębie miejscowości Chrząszczyce i przyległego poligonu wojskowego w Winowie.

Bieg można pokonać indywidualnie lub w sztafecie.

  • Bieg indywidualny (13 km) – konieczna odwaga zawodnika, by zdecydować się na start na tym dystansie w ekstremalnych warunkach. Satysfakcja na mecie gwarantowana.
  • Sztafeta (3 x ok. 4,3 km) – to znakomity element integracji uczestników, którzy na co dzień np. razem pracują. Mogą spędzić czas zupełnie inaczej niż zwykle, poznać się od innej strony i świetnie się przy tym bawić. Wystarczy zebrać 3-osobową drużynę w swojej firmie, instytucji, stowarzyszeniu i spędzić wolny czas aktywnie.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Radio Opole objęło imprezę patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-09-19, godz. 10:43, Patronaty - polecamy II Bieg Grudzicki już w niedzielę – sprawdź, co czeka zawodników! Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic zaprasza na II Bieg Grudzicki. W zawodach weźmie udział blisko 300 zawodników w różnych grupach wiekowych. » więcej 2018-09-18, godz. 15:22, Patronaty - polecamy „Przyszedł mężczyzna do kobiety” - nowy spektakl w Kochanowskim Kameralna komedia „Przyszedł mężczyzna do kobiety” autorstwa Siemiona Złotnikowa to nowa propozycja Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Spektakl prezentowany jest w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. W rolach głównych: Beata Wnęk-Male ... » więcej 2018-09-18, godz. 14:58, Patronaty - polecamy Festiwal „Mamy moc” już w sobotę – sprawdź, co w programie! Harcerze i harcerki z Chorągwi Opolskiej we współpracy z lokalnymi liderami społecznymi, a także działającymi w regionie organizacjami pozarządowymi zapraszają na festyn plenerowy, którego głównym punktem będzie gra „Mamy moc”. Sobotni (2 ... » więcej 2018-09-18, godz. 14:42, Patronaty - polecamy Genealodzy spotkają się w Brzegu Już po raz piąty fascynaci genealogii spotkają się na Zamku Piastów w Brzegu na Ogólnopolskiej Konferencji Genealogicznej. Wydarzenie rozpocznie się w piątej (21.09) i potrwa do niedzieli (23.09). Przez trzy dni historycy, archiwiści, bib ... » więcej 2018-09-18, godz. 12:52, Patronaty - polecamy Rusza Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena – w programie siedem koncertów Pamięć o pobycie Ludwiga van Beethovena w Głogówku w 1806 roku od 26 lat jest inspiracją do organizowania Śląskiego Festiwalu im. Ludwiga van Beethovena. W tym roku wydarzenie potrwa od 21 do 28 września. W programie siedem koncertów. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »