Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-12, 21:39 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zmierzą się w strzelaniu dynamicznym

[fot. https://pixabay.com/pl]
[fot. https://pixabay.com/pl]
Zawody w strzelaniu dynamicznym na strzelnicy w Pawłowie koło Brzegu organizuje w najbliższą niedzielę (16.06) Opolski Związek Strzelectwa Sportowego. To bardzo widowiskowa forma strzelectwa sportowego, gdzie czas wykonania strzelania jest równie ważny, co suma zdobytych punktów. Zawodnik w ramach jednego toru odda około 25 strzałów w czasie zbliżonym do 15 sekund. Jeszcze do piątku można zgłaszać chęć udziału w wydarzeniu! Zawody rozpoczną się o godz. 9:00.
Wydarzenie w naszym województwie odbywa się po raz pierwszy. Aktualnie chęć udziału zgłosiło 25 osób.

Zawodnicy - reprezentujący opolskie kluby sportowe - zmierzą się z 6-ma torami, na których będą musieli oddać blisko 100 strzałów. Uczestnictwo w zawodach wymaga szybkiej wymiany magazynków, umiejętności strzelania zza przesłony oraz bezpiecznego poruszania się z gotową do strzału bronią po torze strzeleckim, a wszystko wg przyjętej przez strzelca taktyki pokonania postawionego przed nim strzeleckiego zadania.

Główny cel imprezy to upowszechnienie, rozwijanie i podnoszenie poziomu strzelectwa dynamicznego w naszym województwie.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.

Organizatorem zawodów jest klub sportowy PASJONAT Opole, wsparty technicznie przez kluby: AKMS Opole i KALIBER44 Rogów Opolski. Radio Opole Mistrzostwa Opolskiego Związku Strzelectwa Sportowego w strzelaniu dynamicznym objęło patronatem medialnym.
Plakat Mistrzostw Opolskiego Związek Strzelectwa Sportowego w strzelaniu dynamicznym pistolet „L1”.-1 1

Zobacz także

2020-07-07, godz. 10:56, Patronaty - polecamy "Dyplomy" w GSW w Opolu do 26 lipca „Z powodu pandemii ta wystawa jest inna od poprzednich. W jakikolwiek sposób uda się widzom ją obejrzeć - czy osobiście, czy zdalnie - i tak ma szansę zaczarować” - tak rekomenduje coroczną ekspozycję Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu. Mowa… » więcej 2020-07-06, godz. 14:12, Patronaty - polecamy Bestselerki przejmują we wtorek fanpage MBP w Opolu Są absolwentkami dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim i prowadzą jeden z najprężniej rozwijających się kanałów polecających książki na YouTube pod nazwą „Bestselerki”. Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska w najbliższy… » więcej 2020-07-06, godz. 11:07, Patronaty - polecamy Reumatyzm tematem "Środy z profilaktyką" - akcji NFZ Każda środa w 2020 r. jest w Narodowym Funduszu Zdrowia dniem edukacji zdrowotnej pacjenta. Z uwagi na epidemię, działania Opolskiego Oddziału NFZ w ramach akcji „Środy z profilaktyką”, ograniczają się do edukacji w opolskich mediach. Reumatyzm… » więcej 2020-07-03, godz. 15:25, Patronaty - polecamy Pompki, mostki i brzuszki są im niestraszne. Zlot Kalisteników już w sobotę w Opolu 1238 pompek w jednej serii nie schodząc z podporu na ziemię - czy to możliwe? Jest człowiek, który to potrafi i będzie jednym z uczestników Zlotu Kalisteników. Wydarzenie z okazji otwarcia sezonu letniego treningów kalisteniki i street workoutu… » więcej 2020-07-03, godz. 14:02, Patronaty - polecamy Zobacz, co WBP proponuje w lipcu! Cztery spotkania i trzy wystawy proponuje w lipcu Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu. Nowością jest, że po okresie zaprzestania organizowania spotkań autorskich bezpośrednio w siedzibie biblioteki, w trzech z nich będzie można uczestniczyć… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »