Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-12, 21:39 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zmierzą się w strzelaniu dynamicznym

[fot. https://pixabay.com/pl]
[fot. https://pixabay.com/pl]
Zawody w strzelaniu dynamicznym na strzelnicy w Pawłowie koło Brzegu organizuje w najbliższą niedzielę (16.06) Opolski Związek Strzelectwa Sportowego. To bardzo widowiskowa forma strzelectwa sportowego, gdzie czas wykonania strzelania jest równie ważny, co suma zdobytych punktów. Zawodnik w ramach jednego toru odda około 25 strzałów w czasie zbliżonym do 15 sekund. Jeszcze do piątku można zgłaszać chęć udziału w wydarzeniu! Zawody rozpoczną się o godz. 9:00.
Wydarzenie w naszym województwie odbywa się po raz pierwszy. Aktualnie chęć udziału zgłosiło 25 osób.

Zawodnicy - reprezentujący opolskie kluby sportowe - zmierzą się z 6-ma torami, na których będą musieli oddać blisko 100 strzałów. Uczestnictwo w zawodach wymaga szybkiej wymiany magazynków, umiejętności strzelania zza przesłony oraz bezpiecznego poruszania się z gotową do strzału bronią po torze strzeleckim, a wszystko wg przyjętej przez strzelca taktyki pokonania postawionego przed nim strzeleckiego zadania.

Główny cel imprezy to upowszechnienie, rozwijanie i podnoszenie poziomu strzelectwa dynamicznego w naszym województwie.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.

Organizatorem zawodów jest klub sportowy PASJONAT Opole, wsparty technicznie przez kluby: AKMS Opole i KALIBER44 Rogów Opolski. Radio Opole Mistrzostwa Opolskiego Związku Strzelectwa Sportowego w strzelaniu dynamicznym objęło patronatem medialnym.
Plakat Mistrzostw Opolskiego Związek Strzelectwa Sportowego w strzelaniu dynamicznym pistolet „L1”.-1 1

Zobacz także

2019-06-18, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Opolski Festiwal Skoków już w ten weekend Opolem ponownie rządzić będą skoki wzwyż. Już po raz 14. w mieście odbędzie się Opolski Festiwal Skoków. Na Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków zaprezentują się najlepsi lekkoatleci w całej Europie, którzy z pewnością d ... » więcej 2019-06-18, godz. 13:56, Patronaty - polecamy Odwiedź w niedzielę „Miasteczko Ekologiczne” w Opolu Już w najbliższą niedzielę (23.06) skwer przy Placu Wolności w Opolu zamieni się w „Miasteczko ekologiczne”. Festyn rozpocznie się o godz. 13:00 i potrwa do 20:00. Będzie w całości poświęcony edukacji dotyczącej selektywnej zbiórki odpadó ... » więcej 2019-06-18, godz. 13:49, Patronaty - polecamy Święto Głogówka już w ten weekend W najbliższy weekend Głogówek zaprasza mieszkańców oraz turystów na święto gminy. Przygotowano atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Będzie też akcent sportowy - w sobotę (22.06) wystartuje XIX bieg pod hasłem 'Biegaj z nami - Gło ... » więcej 2019-06-18, godz. 12:40, Patronaty - polecamy After Party na Małym Rynku w Opolu już w sobotę! Klubowe brzmienia opanują w sobotę (22.06) Mały Rynek w Opolu. 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki przeszedł do historii, a przed nami After Party. Już po raz piąty impreza zakończy festiwalową zabawę w mieście i tradycyjnie będzie to ... » więcej 2019-06-18, godz. 12:03, Patronaty - polecamy Kluczbork świętuje od piątku do soboty - zobacz, kto wystąpi! Enej, Doda, Danzel oraz TEDE - to artyści, których koncertów będzie można posłuchać podczas Dni Kluczborka. Scena tradycyjnie rozstawiona będzie na stadionie dawnego KKS-u Kluczbork przy ul. Sportowej 1. Świętowanie potrwa od piątku (21.0 ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »