Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-05-29, 17:49 Autor: Justyna Krzyżanowska

Zbliża się finał projektu „Kazusomaniak” - poznaj szczegóły!

Uniwersytet Opolski [fot. Daria Placek]
Uniwersytet Opolski [fot. Daria Placek]
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego zaprasza na drugą edycję projektu „Kazusomaniak”, który składa się z trzech części. Za nami spotkania warsztatowe oraz konkurs polegający na rozwiązywaniu kazusów. Teraz czas na część trzecią, czyli Ogólnopolską Konferencję Naukową „Niedozwolone postanowienia umowne w obrocie gospodarczym”.
Jak podkreślają organizatorzy, celem projektu „Kazusomaniak” jest praktyczne przygotowanie studentów prawa z całej Polski do wykonywania przez nich zawodu, a także ich aktywizacja i rozwijanie kreatywności oraz stworzenie możliwości zaprezentowania szerszemu gronu wyników własnych badań naukowych.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Niedozwolone postanowienia umowne w obrocie gospodarczym” odbędzie się 14.06.2019 r. (piątek) w Studenckim Centrum Kultury, przy ul. Katowickiej 95 w Opolu. Początek o godz. 9:00.

Propozycje abstraktów można wysyłać do 31.05.2019 r. (piątek) na adres: projektkazusomaniak@gmail.com.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Studiujesz prawo? Jeszcze do piątku (31.05) możesz zgłosić swój udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej! [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-05-29, godz. 15:33, Patronaty - polecamy Ten Cukier nie szkodzi, a dodaje energii - zapraszamy, by skosztować! 18 czerwca duet wystąpi w Studiu M im. SBB - zobacz transmisję! Prezentują oryginalne podejście do rapu. Przełamują formę typowego brzmienia hip-hopowego, łącząc elektronikę, rock, jazz i techno. Duet Cukier, bo o nim mowa, wystąpi 18 czerwca w Studiu M im. SBB. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00, bez… » więcej 2020-05-27, godz. 14:23, Patronaty - polecamy Antywirusowe maski oczami studentów Wydziału Sztuki UO - obejrzyj wystawę Przygotowanie własnej interpretacji antywirusowej maski - to zadanie, którego podjęli się studenci ll roku Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Interpretacje przybrały bardzo różnorodne formy. Wszystko wraz z opisami… » więcej 2020-05-27, godz. 12:30, Patronaty - polecamy Warto zarezerwować w najbliższą niedzielę teatralną godzinę na spektakl "Coś pomiędzy" W najbliższą niedzielę (31.05) Teatr im. Jana Kochanowskiego zaprezentuje kolejny spektakl ze swojego repertuaru. Tym razem będzie to “Coś pomiędzy” w reżyserii Tomasza Cymermana. To już piąta i ostatnia zarazem prezentacja w ramach cyklu… » więcej 2020-05-27, godz. 11:02, Patronaty - polecamy „Zachowaj Zdrowy Dystans” - pozytywna kampania Centrum Handlowego Turawa Park „Nasze podejście jest znacznie ważniejsze, niż samo to, co się nam w życiu przytrafia. Dlatego każdego dnia łap pozytywne chwile!” - z taką tezą wychodzą twórcy kampanii „Zachowaj Zdrowy Dystans”. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na istotę… » więcej 2020-05-25, godz. 12:49, Patronaty - polecamy X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci rozstrzygnięty – poznaj szczegóły! [ZDJĘCIA] Już po raz 10. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała konkurs plastyczny skierowany do dzieci z terenów wiejskich. Jest to jedno z działań prewencyjnych mających na celu zapobieganie wypadkom przy pracy rolniczej i chorobom… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »