Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-05-29, 17:49 Autor: Justyna Krzyżanowska

Zbliża się finał projektu „Kazusomaniak” - poznaj szczegóły!

Uniwersytet Opolski [fot. Daria Placek]
Uniwersytet Opolski [fot. Daria Placek]
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego zaprasza na drugą edycję projektu „Kazusomaniak”, który składa się z trzech części. Za nami spotkania warsztatowe oraz konkurs polegający na rozwiązywaniu kazusów. Teraz czas na część trzecią, czyli Ogólnopolską Konferencję Naukową „Niedozwolone postanowienia umowne w obrocie gospodarczym”.
Jak podkreślają organizatorzy, celem projektu „Kazusomaniak” jest praktyczne przygotowanie studentów prawa z całej Polski do wykonywania przez nich zawodu, a także ich aktywizacja i rozwijanie kreatywności oraz stworzenie możliwości zaprezentowania szerszemu gronu wyników własnych badań naukowych.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Niedozwolone postanowienia umowne w obrocie gospodarczym” odbędzie się 14.06.2019 r. (piątek) w Studenckim Centrum Kultury, przy ul. Katowickiej 95 w Opolu. Początek o godz. 9:00.

Propozycje abstraktów można wysyłać do 31.05.2019 r. (piątek) na adres: projektkazusomaniak@gmail.com.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Studiujesz prawo? Jeszcze do piątku (31.05) możesz zgłosić swój udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-06-19, godz. 15:47, Patronaty - polecamy Premiera słuchowiska „Zbiesione – dziadowski poemat ślężański o strasznych wiedźmach, czarach i opętaniach” już w sobotę w Radiu Opole! „Zbiesione…” - to dziadowski poemat ślężański o strasznych wiedźmach, czarach i opętaniach. Dzieło składa się z dwóch części i napisany jest trzynastozgłoskowcem. » więcej 2019-06-19, godz. 15:13, Patronaty - polecamy Czas na warsztaty wokalne Uwolnij Głos 2019 – zgłoszenia tylko do niedzieli! Przed nami kolejna, ósma już, edycja Ogólnopolskich Warsztatów Wokalnych Uwolnij Głos. W tym roku zajęcia poprowadzą Marika, czyli Marta Kosakowska oraz duet folkowy Zakuka, który tworzą wokalistka Żaneta Plotnik i gitarzysta Jakub Mitora ... » więcej 2019-06-19, godz. 12:38, Patronaty - polecamy Startuje Darmowa Wakacyjna Szkółka Tenisowa – poznaj szczegóły i zapisz swoje dziecko! Centrum Tenisowe OpolTenis zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-18 lat do udziału w zajęciach szkółki tenisowej przez cały okres wakacyjny. » więcej 2019-06-19, godz. 11:23, Patronaty - polecamy Zabytkowe samochody, motocykle i nie tylko – wystawa RPM Zagłoba już w sobotę! Już po raz piąty odbędzie się Wystawa Pojazdów Zabytkowych RPM Zagłoba. W programie nie tylko wystawa, ale także rajd sprawnościowy na trasie 70 km. » więcej 2019-06-18, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Opolski Festiwal Skoków już w ten weekend Opolem ponownie rządzić będą skoki wzwyż. Już po raz 14. w mieście odbędzie się Opolski Festiwal Skoków. Na Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków zaprezentują się najlepsi lekkoatleci w całej Europie, którzy z pewnością d ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »