Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-15, 15:44 Autor: Agnieszka Lubczańska

XXIII Dni Edukacji Prawniczej od poniedziałku na UO

XXIII Dni Edukacji Prawniczej od poniedziałku na UO [fot. https://pixabay.com/pl]
XXIII Dni Edukacji Prawniczej od poniedziałku na UO [fot. https://pixabay.com/pl]
Jak wygląda praca prokuratora, w jaki sposób reklamować produkty, jakie są prawa konsumenta, w jaki sposób zbierane są ślady kryminalistyczne czy też jak powinna przebiegać kontrola pojazdu – tego m.in. będą mogli się dowiedzieć uczestnicy Dni Edukacji Prawniczej, które od poniedziałku (18.11) do środy (20.11) potrwają na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego.
Dni Edukacji Prawniczej to przedsięwzięcie organizowane przez ELSA Poland w 15 ośrodkach akademickich. Wydarzenie ma na celu wskazać studentom prawa możliwości doskonalenia się, dokształcania oraz pokazuje różne kierunki przyszłej kariery zawodowej. W tym roku Dzień Edukacji Prawniczej skupi się na zdobywaniu umiejętności praktycznych i poznawaniu różnych dziedzin prawa. Nie zabraknie licznych warsztatów i szkoleń, w których udział zostanie potwierdzony stosownymi certyfikatami! Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć tu: Opole: XXIII Dni Edukacji Prawniczej na UO.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa Lokalna ELSA Opole. Radio Opole XXIII Dni Edukacji Prawniczej objęło patronatem medialnym.

Przypomnijmy: Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA (z ang. European Law Students’ Association) jest największą, apolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszająca studentów i młodych adeptów prawa. ELSA w Polsce obecna jest w 16 ośrodkach akademickich i zrzesza w kraju ponad 1000 osób. Grupa Lokalna ELSA Opole istnieje od 2005 roku. Jest jedną z najprężniej rozwijających się oddziałów ELSA w Polsce. Świadczą o tym liczne projekty, konferencje, prawnicze akademie filmowe oraz konkursy realizowane w ramach działalności ELSA Opole.

Zobacz także

2019-12-11, godz. 17:04, Patronaty - polecamy Żywe zwierzęta ponownie zagoszczą przed świętami w Głubczycach – poznaj szczegóły! Już po raz dziesiąty, na dziedzińcu internatu głubczyckiego Rolniczaka, stanie żywa szopka. Będzie można ją oglądać w dniach 13-16 grudnia. Szopka powstaje przy udziale uczniów i absolwentów ZSCKR w Głubczycach, a towarzyszyć jej będą koncerty… » więcej 2019-12-11, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Ogromny koncert połączonych chórów opolskich i kameralne spotkanie z muzyką W tym tygodniu w Filharmonii Opolskiej odbędą się dwa koncerty, w których to rodzima muzyka będzie 'grała pierwsze skrzypce'. » więcej 2019-12-10, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Sławek Uniatowski śpiewa Wodeckiego - koncert w Opolu już w piątek W piątek (13.12) w Opolu odbędzie się koncert, na który powinni zarezerwować sobie czas fani Zbigniewa Wodeckiego. Wielkie i niezapomniane hity nieodżałowanego artysty, a także swoje największe przeboje - zaśpiewa Sławek Uniatowski. Koncert… » więcej 2019-12-10, godz. 13:18, Patronaty - polecamy Jarmark, a potem koncert Jareckiego – przyjdź w środę na Kampus UO! Jarmark Świąteczny na Kampusie Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się już w najbliższą środę (11.12)! Początek o godz. 13:00. W programie konkursy, nagrody, karaoke i zbiórka pieniędzy na Fundację DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem… » więcej 2019-12-09, godz. 17:44, Patronaty - polecamy XIV Koncert Charytatywny “Otwarte Serce” w Opolu już w środę (11.12) W najbliższą środę (11.12) w Auli Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownym w Opolu w samo południe rozpocznie się XIV Koncert Charytatywny “Otwarte Serce”. W tym roku celem wydarzenia jest pozyskaniu środków na rehabilitację Adriana Weisa… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »