Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-19, 09:36 Autor: Justyna Krzyżanowska

XXI Miejsko-Gminny Festiwal Piosenki „Przedszkolak 2019” już w sobotę w Zdzieszowicach – poznaj szczegóły!

XXI Miejsko-Gminny Festiwal Piosenki „Przedszkolak 2019” już w sobotę w Zdzieszowicach – poznaj szczegóły! [fot. Katarzyna Zawadzka]
XXI Miejsko-Gminny Festiwal Piosenki „Przedszkolak 2019” już w sobotę w Zdzieszowicach – poznaj szczegóły! [fot. Katarzyna Zawadzka]
„Piosenka bawi, uczy, wychowuje…” – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczny, XXI Miejsko-Gminny Festiwal Piosenki „Przedszkolak 2019”.
Temat tegorocznego przeglądu zaplanowano w oparciu o piosenki z repertuaru wydawnictwa dla nauczycieli przedszkola „Bliżej przedszkola”. Jak podkreślają organizatorzy, chodzi o to, żeby zaprezentować piosenki przedszkolne, które są źródłem nauki, wychowania i dobrej zabawy. W poprzednich edycjach uczestnicy prezentowali inne tematy, m.in. bajkowe piosenki, optymistyczne przeboje przedszkolaków, cztery pory roku w piosence przedszkolaka czy piosenki dla Niepodległej.

Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. rozwijanie młodych talentów, promowanie piosenki przedszkolnej jako źródła treści dydaktycznych, wychowawczych i rozrywkowych czy promocję placówek przedszkolnych Gminy Zdzieszowice oraz wydawnictwa „Bliżej przedszkola”.

XXI Miejsko-Gminny Festiwal Piosenki „Przedszkolak 2019” odbędzie się 23.11.2019 r. (sobota) w sali widowiskowo-kinowej MGOKSiR w Zdzieszowicach, ul. Powstańców Śląskich 7. Początek o godz. 9:30.

Wszystkie dzieci biorące udział w przeglądzie zostaną jednakowo nagrodzone dyplomami i nagrodami, a przedszkola statuetkami.

Na wydarzenie zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Zdzieszowicach oraz Publiczne Przedszkole nr 5 „Tęczowa Piątka” w Zdzieszowicach.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
XXI Miejsko-Gminny Festiwal Piosenki „Przedszkolak 2019” już w sobotę w Zdzieszowicach – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-12-11, godz. 17:04, Patronaty - polecamy Żywe zwierzęta ponownie zagoszczą przed świętami w Głubczycach – poznaj szczegóły! Już po raz dziesiąty, na dziedzińcu internatu głubczyckiego Rolniczaka, stanie żywa szopka. Będzie można ją oglądać w dniach 13-16 grudnia. Szopka powstaje przy udziale uczniów i absolwentów ZSCKR w Głubczycach, a towarzyszyć jej będą koncerty… » więcej 2019-12-11, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Ogromny koncert połączonych chórów opolskich i kameralne spotkanie z muzyką W tym tygodniu w Filharmonii Opolskiej odbędą się dwa koncerty, w których to rodzima muzyka będzie 'grała pierwsze skrzypce'. » więcej 2019-12-10, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Sławek Uniatowski śpiewa Wodeckiego - koncert w Opolu już w piątek W piątek (13.12) w Opolu odbędzie się koncert, na który powinni zarezerwować sobie czas fani Zbigniewa Wodeckiego. Wielkie i niezapomniane hity nieodżałowanego artysty, a także swoje największe przeboje - zaśpiewa Sławek Uniatowski. Koncert… » więcej 2019-12-10, godz. 13:18, Patronaty - polecamy Jarmark, a potem koncert Jareckiego – przyjdź w środę na Kampus UO! Jarmark Świąteczny na Kampusie Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się już w najbliższą środę (11.12)! Początek o godz. 13:00. W programie konkursy, nagrody, karaoke i zbiórka pieniędzy na Fundację DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem… » więcej 2019-12-09, godz. 17:44, Patronaty - polecamy XIV Koncert Charytatywny “Otwarte Serce” w Opolu już w środę (11.12) W najbliższą środę (11.12) w Auli Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownym w Opolu w samo południe rozpocznie się XIV Koncert Charytatywny “Otwarte Serce”. W tym roku celem wydarzenia jest pozyskaniu środków na rehabilitację Adriana Weisa… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »