Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-01-17, 14:55 Autor: Agnieszka Lubczańska

XVI Opolska Gala Żużla na Lodzie

16. Opolska Gala Żużla na Lodzie odbędzie się 25 stycznia [fot. Agnieszka Lubczańska]
16. Opolska Gala Żużla na Lodzie odbędzie się 25 stycznia [fot. Agnieszka Lubczańska]
To jedna z najbardziej widowiskowych imprez charytatywnych w regionie – Opolska Gala Żużla na Lodzie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 25 stycznia na lodowisku „Toropol” przy ul. Barlickiego 13 w Opolu. Początek o godz. 17:00, ale bramy „Toropolu” będą otwarte już od godz. 16:00.
Głównym wydarzeniem będzie mecz Polska – Czechy. W programie przewidziano także prezentację drużyny Kolejarza Opole. Poza tym na lodzie zaprezentują się także miniżużlowcy, którzy będą ścigali się o tytuł mistrza kraju w ramach 2. Indywidualnych Mistrzostw Polski.

Żużlowcy opolskiego klubu pół godziny przed imprezą będą do dyspozycji kibiców. Będzie można porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcia i uzyskać autograf. W holu hali Toropol będzie można nabyć rozmaite gadżety żużlowe, w tym najnowsze Kolejarza Opole. Kolekcjonerzy będą mogli zdobyć unikatowy medal wybity z okazji benefisu Jerzego Szczakiela - legendy opolskiego Kolejarza, pierwszego polskiego indywidualnego mistrza świata na żużlu.

W tym roku pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów trafią na leczenie 3-letniego Piotrusia Świerca z Łubnian.

W związku z wydarzeniem ruch samochodowy w okolicy ul. Barlickiego i całej wyspy Pasieka będzie utrudniony. Organizatorzy zachęcają zmotoryzowanych o parkowanie pojazdów w wyznaczonych miejscach w centrum miasta.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Hawi Racing Team. Współorganizatorami są Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie oraz UKS Speedway Rędziny. Radio Opole XVI Opolską Galę Żużla na Lodzie objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2020-02-18, godz. 15:34, Patronaty - polecamy Przed nami kolejna edycja Family Cup w Zieleńcu – poznaj szczegóły! Już w najbliższą niedzielę (23.02) zostaną po raz kolejny rozegrane Amatorskie Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Tegoroczne zawody Family Cup odbędą się w Zieleńcu, uczestnicy będą rywalizować w kilku… » więcej 2020-02-18, godz. 11:39, Patronaty - polecamy Noworoczne spotkanie dla dzieci i rodzin zastępczych z terenu powiatu opolskiego Dzieci przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej oraz ich opiekunowie z powiatu opolskiego spotkają się w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora w ramach promocji kultury wysokiej wśród podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu. » więcej 2020-02-17, godz. 14:39, Patronaty - polecamy „Środa z Profilaktyką” w opolskim NFZ – sprawdź, co oddział szykuje w tym tygodniu! Dyrekcja Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ zaprasza na kolejną „Środę z Profilaktyką”. Tym razem cały dzień zostanie poświęcony walce z depresją. » więcej 2020-02-17, godz. 14:15, Patronaty - polecamy Sinfonia Iuventus w Opolu! Niezwykły koncert w Filharmonii Sinfonia Iuventus to młoda orkiestra, która powstała zaledwie 10 lat temu, a obecnie koncertuje z najwybitniejszymi dyrygentami i solistami. Patronat objął nad nią maestro Krzysztof Penderecki, a to oznacza zawsze najwyższą jakość wykonań… » więcej 2020-02-17, godz. 14:06, Patronaty - polecamy Gala „Opolska Kobieta Sukcesu 2020” już w sobotę – poznaj szczegóły! Przed nami pierwsza gala rozdania statuetek Opolskim Kobietom Sukcesu. Głównym celem wydarzenia jest uhonorowanie sukcesów kobiet działających na terenie województwa opolskiego. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »