Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-02-19, 15:23 Autor: Agnieszka Lubczańska

XV Opolska Gala Żużla na Lodzie już w sobotę

15. Opolska Gala Żużla na Lodzie odbędzie się 23 lutego [fot. Agnieszka Lubczańska]
15. Opolska Gala Żużla na Lodzie odbędzie się 23 lutego [fot. Agnieszka Lubczańska]
W najbliższą sobotę (23.02) już po raz 15. na lodowisku Toropol odbędzie się Opolska Gala Żużla na Lodzie. To impreza wzbudzająca emocje, nie tylko z powodu rywalizacji sportowej i swojej widowiskowości, ale celu, na który przeznaczony jest z niej dochód. Gala rozpocznie się o godz. 17:00, ale bramy Toropolu będą otwarte już od godz. 16:00. Bezpośrednio przed imprezą odbędzie się pokazowy trening zimowej dyscypliny łyżwiarskiej Ice Cross Downhill.
Tym razem dochód z gali przekazany zostanie na pomoc 6-letniemu Antosiowi Siweckiemu z Nysy. Dziecko urodziło się z poważnymi wadami wrodzonymi. Terapia chłopczyka przekracza możliwości finansowe jego rodziców. Wsparcie otrzymają także Hospicjum „Betania” i Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

I uwaga kierowcy, z uwagi na duże zainteresowanie imprezą ruch samochodowy w okolicy ul. Barlickiego i całej Wyspy Pasieka będzie utrudniony, dlatego organizatorzy zalecają o parkowanie pojazdów w wyznaczonych miejscach w centrum Opola.

Sprzedaż biletów w Opolu prowadzą:
  • Sztuczne Lodowisko TOROPOL, ul. Barlickiego 13
  • Sklep Tytoniowy TABACO, ul. Katowicka 28 c
  • Sklep DOMEX, ul. Armii Krajowej 36
  • Stegu Arena (Okrąglak), ul. Oleska 70
Sprzedaż dla osób spoza Opola jest prowadzona poprzez adres hawiopole@wp.pl lub tel. 77 453 66 43. Więcej informacji tu: XV Opolska Gala Żużla na Lodzie

Gala pierwotnie miała odbyć się 19 stycznia, jednak z uwagi na ogłoszoną na ten dzień żałobę narodową w związku z tragiczną śmiercią Pawła Adamowicza, została odwołana. Wszystkie zakupione wcześniej bilety i zaproszenia zachowują ważność.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Hawi Racing Team. Radio Opole XV Opolską Galę Żużla na Lodzie objęło patronatem medialnym. Zobacz relację z zeszłorocznej imprezy.

Zobacz także

2019-03-19, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Zbliża się I Międzyprzedszkolny Turniej Kółko-Krzyżyk – poznaj szczegóły! Przedszkolaki z Opola zagrają w kółko-krzyżyk. Dzieci nie tylko rozwiną zdolności i umiejętności logicznego myślenia, ale także nabędą odporności emocjonalnej na wygraną i przegraną - Przedszkole Publiczne nr 16 w Opolu zaprasza na I Międ ... » więcej 2019-03-19, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Obchody Światowego Dnia Wody w Opolu. Też tam będziemy! W tym roku Światowy Dzień Wody obchodzony jest pod hasłem „Woda dla wszystkich” i jest poświęcony problemom związanym z kryzysem wodnym i brakiem dostępu miliardów ludzi do bezpiecznej wody. Jak co roku w obchody włącza się Spółka Wodocią ... » więcej 2019-03-19, godz. 14:10, Patronaty - polecamy Nowy cykl zajęć dla dzieci w Filharmonii Opolskiej Już 27 marca w Filharmonii Opolskiej rusza nowy program zajęć dla najmłodszych. Stacjonarny cykl 10 spotkań oparty na zasadach międzynarodowego programu umuzykalniającego dedykowanego niemowlętom i dzieciom wraz z ich rodzinami - Pomelody. » więcej 2019-03-19, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Czas na podsumowania i podziękowania – Gala Wojewódzka Szlachetnej Paczki już w sobotę! Stowarzyszenie WIOSNA organizuje podsumowanie XVIII edycji Szlachetnej Paczki w województwie opolskim. » więcej 2019-03-19, godz. 12:02, Patronaty - polecamy Zespół Ligockie Wrzosy świętuje 15-lecie istnienia Jubileusz 15-lecia działalności artystycznej obchodzi Zespół Śpiewaczy Ligockie Wrzosy. Jubileusz zespół uczci koncertowo już w najbliższą niedzielę (24.03). Początek o godz. 16:00 w sali kameralnej Hotelu Arkas w Prószkowie. Wstęp wolny. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »